Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

luska46

Mamusie Grudzień 2012 :)

Polecane posty

Francoise Ja udezylam w sanitarke i technike grzewcza;) Za jakies 2 lata planuje ciucholand tez ;) Chce miec swoj domek , a z nieba mi nie spadnie niestety ;) A pracujecie tam w jakis firmach czy jak ? znaliscie jezyk jak jechaliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miax3 Ja przy pierwszym nie mialam jakiejs zachcianki ale teraz dziewczynka mi sie tak strasznie marzy ze nie jestem w stanie sie powstrzymac ;) Boje sie ze jak bd chlopiec to sie rozczaruje , ale wiadomo ja nie mam tu nic do gadania szansa 1:2 wiec polowa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Francoise
mąż pracuje na kontrakcie a ja tylko dorabiam nie znalismy języka;) maz miał szefa polskiego pochodzenia wić on nie miał problemu dzieci nauczyły się szybko ja chodziłam do szkoły na poczatku a potem tv farncuska ,nowi farbciscy znajomi i nauczyłąm się a dziś pomagam tym,którzy nie znają francuskiego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja Wam powiem ze mieszkam w Szkocji i tu jak 12latka jest w ciazy to normalne ! ktos kiedys powiedzial w TV,ze '' szkotki cie wala jak domy w kosowie '' i tu musze przyznac racje.. Strasznie latwe sa ! i rodza dzieci byle tylko kase miec ;] tu lepiej rodzic dzieci i nie pracowac bo masz kupe kasy ! masakra..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My chcemy synka mamy juz nawet imie dla niego wymyslone juz dla poprzedniego dziecka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Francoise
jak była w ciazy 2 pierwsze razy-dziewczynki to strasznie wymiotowałam brrrr a w 3 raz wcale..chocia zlekarz na usg powiedział,ze to 3 dziewczynka;) pomylił się oczywiscie i dopiero jakieś 2 tygodnie przed porodem na kontroli w szpitalu dowiedziałam się,że to jednak chłopiec, a mój mąz aż sie popłakał ze szczęścia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Francoise
Miax3 tutaj to się nie zdaża,dzieci nie rodzą dzieci ale chyba tylko dlatego,że juz nawet 14 latki sbiorą tabletki,które do 18 roku zycia sa za darmo no i w szkole rozdaja prezerwatywy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Francoise Fajnie , nie ejchaliscie w ciemno . Dla mnie francuski jezyk jest tak szalony ze szok ;) A dzieci Ci nie gadaly ze nei chca czy cos szczegolnie ta najstarsza ? pewnie poczatki w szkole były dla nich trudne . luska46 moj stwierdzil ze zrobil dziewczynke i ze bedzie blanka ..... Ale ja choruje na michaline czy glorie A chlopca na razie nie wiem . moj byl frankiem caly czas , jak zaczelam rodzic powiedzialam tatusiowi ze bd adaś i nic mnie to nie interesuje , i mam Adaśka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyś 27 tak kazdy mieszkajacy za granica narzeka na Polske ale ja ci powiem ze mieszkam w Szkocji i jedyne co mnie wkurza to to ze robie test ciazowy wyjdzie pozytywny wtedy ide do lekarza rodzinnego on sie mnie pyta czy robilam test ja odpowiadam ze tak ze wyszedl pozytywny i to wszystko .. zapisuje mnie za kolejna wizyte i dowidzenia... a kolejna wizyta w 3-4 miediacu dopiero ! z polozna ! i wtedy pierwsze badania ! to mnie bardzo wkurza! bo w Polsce odrazu badaja czy wszystko okej a tu ? nawet nie czegos takiego jak GINEKOLOG ! masakra :( tu cala ciaze prowadzi polozna ;///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Francoise
luska..a ja mam imiona dla bliźniąt ;)w mojej rodzinie są i w meza też więc szanse sa podwójne hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Francoise
najstarsza płakała 3 miesiące oj ciezko było...nawet wracać chciała ateraz się z tego smieje;) bo po 8 miesiacach tutaj zdała egzamin na prawo jazdy na skuter po rancusku oczywiście ateraz złożyła dokumenty na uniwersytet na wydział prawa w Bordeaux i czeka na odpowiedź ,oczywiście o powrocie do Polski nie ma mowy;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Francoise JA przy pierwszym maluchu od razu wiedzialam ze chlopak , ale teraz tez caly czas widze blizniaki i nawet mi sie śnią . Ale na usg ponoc jedno amlenstwo , ale na usg jest jakby 2 cien i se je wmawiam heh . Dowiem sie 10 maja ;) jak to naprawde jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamaMałpki rozumiem cie tez chce cholernie dziewczynke :D uwazam ze dla dziewczynek sa ladniejsze ubranka :D boze...ostatnio bylam w centrum handlowym w jednym ze szkockich sklepow dla noworodkow i nabralam pol koszyka ubranek, jak moj Matthew to zobaczyl to powiedzial '' kochanie zdarzysz wszystko kupic odloz to '' :D:D smial sie ze mnie ze jestem dopiero w 5 tyg a juz tyle nabralam :D wsumie ma racje zdarzymy kupic wszystko :D i powiem ci prawie wszystko rozowe nabralam :D smiesznie by bylo jakbym kupila rozowe ciuchy a tu chl by sie urodzil :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Francoise
Miax niedobrze ale słyszałam,że poziom leczenia tam słaby u mnie ok ,w piatek na pewno mnie wysle na betę a usg może za 2 tyg albo zaleznie od poziomu bety lekarkę mam super;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My dla chłopca imie mamy Staś a kompletnie dla dziewczynki nie wiem jakie, dlatego chciałabym synka ale moze po troszku marze ez o dziewczynce no coz wszystko okaze sie w swoim czasie :) narazie czekam do USG myslicie ze moze juz byc serduszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miax3 wiem wiem ;) mam nadzieje ze bd mialy te dziewczynki swoje wymarzone ;) Ale moj chlop to mi pwoiedzial ze jej nakupi tyle rzeczy i odrazu 2 szafy ;) A mi sie udalo maly popoludnie spedzil z ciocia , ale ciocia stwierdzila ze on ma u niej spac i juz i mam mu dac mleko pizame i posciel i zasypianke i on bd tam spal i wroci jutro ;) wiec siedze sama , patrze na te zdjecie usg , i zbieram sie psychicznie zeby zaczac robic klopsy w koperkowym sosie na jutro , ale nie chce mi sie strasznie a jeszcze wpisywanie iw ypisywanie faktur mnei czeka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam przyjaciol we Francji:) mieszkali w Creil a teraz mieszkaja gdzies indziej ale nie pamietam :D dziwna nazwa hehe :D moja mama natomiast 8 lat mieszkala w Hiszpanii :) i znow chce tam wyjechac juz na stale. Kocha ten kraj,tych ludzi i ten jezyk :) i oczywiscie klimat ! Mieszkala najpierw w Huelvie nad samym oceanem a potem w Lleida kolo Barcelony :) tez kocham Hiszpanie ! Szkocja? jest beznadziejna ! nie dosc ze trudny jezyk to do tego ciagle deszcz.... widoki to piekne maja, duzy gor i sliczne jeziora... ale pogoda okropna... chociaz zimy to tu nie ma... raz na 10 lat :P jak snieg torche popada to szkoci wariuja nie wiedza co to z nieba leci hehe odrazu szkoly zamykaja :)))) hehe :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Ja mam termin na koniec listopada ale kto wie jak będzie:) To moja pierwsza ciąża i cały czas nie mogę w to uwierzyć...Moja fasolka jest tak mała, że mam nadzieję czy to aby na pewno ciąża i czy ją donoszę tak jak trzeba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ciebie Francoise, czytam o tym jak to jest we Francji, w innych krajach jak Miax w Szkocji, jaki kraj taki obyczaj, takie zasady, bardzo dużo uzależnione jest od tych Naszych "rządzących" co w przypadku Naszej Polski mówi wszystko. Chciałabym być na tyle odważna zostawić wszystko i wyjechać, wiem, jestem przekonana że byłoby lepiej, podziwiam Ciebie, troszkę zazdroszczę i życzę powodzenia :) U mnie kolejny dzień z mdłościami, kolejny dzień pracy, powoli mam dość, szybko się męczę i coraz większa niechęć do czegokolwiek, w pracy trudno się skupić. Dziś już wtorek , do piątku coraz bliżej :) nie mogę się doczekać, mam nadzieję ze wrócę z badań i będę mogła pochwalić się Wam że wszystko ok i że fasola rośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Francoise
ja też mieszkam nad oceanem mam ok 400 km do Hiszpanii;)zimy u mnie też nie ma no i sezon plazowana juz rozpoczety;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tak czytam wasze posty to faktycznie posiadanie czwórki dzieci to rarytas :) Ja zanim zdecydowałam się na drugie ciężko omawiałam temat z mężem no i mamy narazie małą "kijankę" :D ... A przyznałyście się rodzinie już??? Ja powiedziałam ale nie wszystkim tylko rodzicom i teściom. Powiem szczerze że zamiast pytać jak się czuję to padały pytania typu jak sobie poradzicie co z pracą , nie ma miejsc w żłobkach, itp. Strasznie sceptyczne. A nawet teraz jak się źle czuję i opowiadam własnej matce to ta wyjeżdża z tekstem " Nie ty pierwsza nie ostatnia masz co chciałaś" Dwójka dzieci to chyba nie wielodzietna rodzina :) A najlepsze co usłyszałam " Grudzień to przecież na święta i koniec roku nie mogliście na inny miesiąc... " Heh No cóż chciałam rodzić w październiku ale jakoś się przedłużało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Francoise
Witaj Misia;)na pewno rośnie twoja fasolka;) ja też mam wizytę w piatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Francoise
Keiraxx ja powiedziałam tylko mojej najstarszej córce ,młodsze dzieciaki nie wiedzą jeszcze,powiem im po wizycie u lekarza ,pewnie w sobotę przy kolacji;) kupiliśmy już z męzem maleńkie buciczki i mamy zamiar postawic je na stole,ciekawe jakie zrobią miny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny napiszcie czy może już w przyszły czwartke bedzie bilo serduszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Francoise
a który to bedzie tydzień?bo chyba nie doczytałam przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Francoise
bo najwcześniej to ok 7 tygodnia widac już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justka27ooo dziękuję za zaproszenie na nk, miło ciebie zobaczyć :) Śliczne fotki, jakie metamorfozy fryzury po drodze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niewiem czy zostane w Szkocji na stale.... niby ladnie sie tu zarabia i lepsze zycie niz w Polsce... w Polsce nie bylo by mnie stac na to co mam tu... ale cholera ! ta pogoda... :((( czesciej jest deszczu niz slonca :( mowi sie ze w Szkocjii sa dwie pory roku... wiosna, i jesien. moj mieszka prawie 10lat w Szkocji jezyk zna perfect ! lepiej mowi po szkocku niz po polsku. Ostatnio jego tata mowi do niego tak : '' Mateusz idz na gore przynies mi wieszak'' Mateusz poszedl i szuka i szuka i niewie czego szuka :D bo niewiedzial co to est WIESZAK po polsku :D wiec moj madrala musial wejsc szybko na internet i w slowniku wpisac z polskiego na angielski WIESZAK :d i jak mu wyskoczylo ze Wieszak to po angielsku HANGER to juz wiedzial co to :D smialam sie jak cholera :D kilka godzin :D moj fajtlapa jak ja Go kocham :* Chociaz ostatnio rozmawialam z moim o tym,ze chcialabym wyjechac do Hiszpani i tam zyc za kilka lat. A on mi na to '' zrobie wszystko,zebys byla szczesliwa '' :****** kochany moj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×