Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

luska46

Mamusie Grudzień 2012 :)

Polecane posty

milagrosa heh , ja wlasnie obiad zjadlam i teraz dopchalabym go tez czyms slodkim ;) Jak bedziesz miala te pieguski to mi podrzuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny!!! parę dni mnie nie było z powodu braku netu po 3dniach wchodze a tu aż 14 stron do nadrobienia ale przeczytałam wszystko uważnie. Widzę że mamy sporo nowych Grudniówek:) witam serdecznie. Ja jestem po wizycie u gina. wczoraj byłam dokładnie 6t 2dz. termin obliczył na 7 grudnia więc muszę troszkę zmodyfikować naszą tabelkę. Przez ostatnie dni męczyły mnie mdłości dzisiaj jest już troche lepiej za to mam większy apetyt aż boję sie co będzie później skoro na samym poczatku wcinam wszystko jak wielki głodomor. Najbardziej to mam ochotę na pikantne i ostre moja mama śmieję się, że będzie chłopak dla mnie to nie ma znaczenia chłopiec czy dziewczynka ważne oby było zdrowe (chociaż po cichutku mam nadzieję ze bedzie dziewczynka bo w rodzinie mamy już 2 chłopaków) Mąż mój się śmiał że na ostatnim usg dopatrzył się malutkiego fiutka więc wg niego na bank będzie chłopiec. Ogólnie to zauważyłam, że pobolewanie piersi i ból w podbrzuszu ustąpił nie wiem czy to dobrze w sumie na ostatniej wizycie gin powiedział e wszystko jest ok. W pracy jeszcze nie mówiłam o ciąży trochę się boję, pracuje w bankowości i kierowniczka nie będzie zadowolona ze "kolejna pracownica zaciążyła" poczekam z tym chyba do następnej wizyty 4 maja wtedy będzie około 9 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia9815 Masz może Facebook? Utworzylismy tam grupe :) Co do bólów.... kochana mi też przeszły dziś jak ręką odjął i pierwszy raz mam ochote na słodycze. Moja gin powiedziała że macica mogła się już wystarczająco jak na tą chwile rozciągnać i dlatego. Ja mam USG za tydzien do będzie równo 6 tyg. Co widziałaś na USG? Było już serduszko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamaMałpki Mężulek będzie w domu dopiero po 17 więc muszę troche poczekac :( A tak mnie naszło na pieguski i Lays Peperoni :) Normalnie wariatka jestem :) Dopiero co śniadanko zjadłam czyli jak zwykle 3 duże pomidory, tona pieprzu i jogurt grecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milagrosa, ja byłam na USG w 6 tyg ciązy serduszka nie widziałam, to tylko taki 3 mm punkcik ten nasz zarodek, Doktor powiedziała mi , ze teraz zobaczymy i usłyszymy serduszko, były jakies szmery ja nic nie słyszałam, ale wazne ze p. dr słyszała i powiedziala , ze wszystko jest ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Francoise
hej mamusie;) zrobi łam dziś betę bo juz nie wytrzymałam,wynik będzie o 17 tej nie moge się doczekać w nocy spac nie mogę nic a nic ale cały dzień jestem senna jak ch.....ra! apetytu nie mam co u mnie jest dosc dziwnym objawem Effi mnie też jest zimno..szczególnie wieczorami ,w poprzednich ciazach tego nie miałąm ale cóż każdy raz jest inny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milagrosa, te lays'y peperoni odpuść, lepiej soczek wypij ;) kurcze czy tylko ja nie mam apetytu, schudłam juz 3 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Francoise spokojnie, ja czekalam tez kilka godzin, bedzie dobrze :) tylko pamietaj zeby za 48 h zrobic drugi test by sprawdzic czy beta dobrze przyrasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Effi ja też apetytu nie mam, dopiero 3 pomidory zjadalam, ale w sumie nei narzekam, przyda mi sie pare kg zgubic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Francoise
tak wiem ale to będzie sobota więc nie wiem bo nie będę miałą raczej skierowania a bez to kosztuje 20 euro;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam facebooka ;) Francoise , dopiero doczytałam, tez nie mam apetytu, nie mam na nic ochoty ;( mdłości troche ustały bo biore prenatal chyba complex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej... Nie bylo mnie tydzien, a tu tyle stron przybylo, ze nie wiem czy zdolam nadrobic... No i mamus rzecz jasna:) Gratulacje dla wszystkich 🌻 Urlop sie udal, ale czas wracac do szarej codziennosci:( Co oznacza, ze za chwile musze wybyc do pracy. Przed wyjazdem, ze mam mega madlosci. No coz... chyba nie wiedzialam wtedy jeszcze co to prawdziwe mdlosci. Od poniedzialku ma mega mocne, calodobowe mdlosci. Nie wymiotuje, ale tak muli, ze trudno normalnie funkcjonowac. Najgorzej jest podczas jazdy samochodem, a w ostatnich dniach bardzo duzo czasu w nim spedzalam. Biore to za dobry znak. Jutro chyba wybiore sie do lekarza i zobacze czy uda mi sie wymusic wczesniejsze usg ze wzgledu na poprzednie poronienia. Musze powoli zmykac... Milego dnia. Odezwe sie jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh mi tez sie przyda pare kg zgubić, jak powiedziałam mężowi ze troche sie tym martwie , to powiedział, ze zrobiłam taki zapas dla dzidziusia ze nie mam o co sie martwic ;):):) Milagrosa to twoja pierwsza wizyta bedzie ??? od kiedy liczysz , ze wyszło ci 6 tyg ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milagrosa heh ;) To musisz czekac az wroci Zazdroszcze wam braku apetytu , ja to bym zarla . Tak zarla a nie jadla ..... Co bym nie wziela zjem ;) Spac mi sie chce , sie nie wyspalam , a tu trzeba z maluchem na spacer isc jak wstanie ehhh ciezkie zycie;) Francoise to czekamy na odpowiedz na temat bety;p Jak wasze samopoczucie w poludnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Francoise
zrobię na pewno a mdłości tez mam i zawroty głowy no i nic mi sie nie chce ale to pewnie przez to,że się zamartwaim czy wszystko będzie ok jem tylko owoce i warzywka też bo maz mnie pilnuje no i o kawę muszę walczyć,ogranicza mi do 1 małej rano więc pewnie i dlatego taka senne jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Francoise
ja oczywiscie czekam na 17h:)poza tym nastrój się troszke poprawia bo słoneczko piekne u mnie,tylko ten wiatr brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana spróbuj zamiast kawy pić magnez - mi pomaga bo od kawy mnie odrzuca Co do jedzenia - jedz to na co masz ochote - ja mam akcje pomidory z pieprzem i jogurtem greckim, ogorki konserwowe ( kiszone nie ida mi) i parowki Dzis pierwszy raz naszlo mnie na cos slodkiego Test kiedy robilas? Ile okres Ci się spóźnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Effi31 Ja juz w sumie nei wiem jak liczy Wczoraj bylam pierwszy raz to lekarz powiedziala ze to wedlug niej koncowka 4 tyg Nie wiem w sumei jak liczyc Ostatnia miesiaczka 13 marzec, cykle 26 dniowe, wiem ze owulka sie przesunela i zaskoczylam 28 marca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastrój - zaczynam się robić znów głodna, przechodzi mi ochota na pieguski i chyba niebawem zasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Francoise
1 test robiłam w poniedziałek,okres to powinnam miec wg panu dziś ale czułąm ,ze coś się dzieje;)temperatura utrzymuje sie ok 37 no i okropnie bolą mnie sutki a że nie zabezpieczaliśmy się bo maz bardzo chciał bebe to test zrobiła przed terminem 2 powtórzyła tego samego dnia wieczorem i 2 kreseczka dużo ciemniejsza no a ten wtorkowy to mocny bardzo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia9815 Kasiu wyslalam Ci zaproszenia na face Ja pracuje w Accord Finance w centrali więc silna współpraca z Credit Agricole, czesto wysylam meile do placowek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×