Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

luska46

Mamusie Grudzień 2012 :)

Polecane posty

Ana32, to teraz będziesz odpoczywać i nabierać sił na czas kiedy maluszek już będzie z tobą :) nadrobisz zaległości serialowe ;-) Jastro, w 24 tyg będę miała włąśnie usg 3d/4d :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manolololo mi tez snilo sie ze synka urodzilam :) i nie wiem dlaczego mial na imie Allanek hehe :) sny sprawdzaja sie odwrotnie wiec moze bedzie i u mnie corcia:) bardzo bym chciala,poniewaz nie mam pojecia jakie imie bedzie mial moj synus,zadne mi sie nie podoba. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jade na prenatalne na 16 ,tak sie denerwuje,ze sobie nie moge miejsca znaleźć...trzymajcie kciuki proszę.. odezwe sie po powrocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powodzenia Francoise, będzie dobrze ;) kciuki oczywiście trzymam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luska46 te spodnie mama widziała w lumpku przy netto na Gancarskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franbcoise to ja też trzymam kciuki:) Ana32 to teraz poleniuchujesz:D Marti86 - Elena ładnie,oglądam pewien serial z bohaterką o tym imieniu,tylko że właśnie bardzo często na naszym polskim forum,ludzie nie piszą Elena tylko Elka.Więc pewnie w realu też by do tego doszło.SELENA też śliczne:) Mi też się dwa razy chłopiec przyśnił.Ale w snach chyba właśnie jest na odwrót.Wydaje mi sie że będzie teraz diewuszka. W ciąży z Kuba natomiast od poczatku wiedziałam że będzie chłopak.Śniło mi się nawet raz że położono mi malutka dziewczynkę przy boku,a ja tak się na nią wejrzałam i zaczęłam panikować że to przecież nie moje dziecko bo ja mam mieć chłopca:D Mdłosci jak na razie nie mam,może już całkiem ustąpiły..Teraz tylko zatwardzenia mi dokuczają a było wczesniej ok :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie to jak będę w Słupsku to muszę się tam pofatygować może też uda mi się na coś trafić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luska obejrzałam ten filmik. Wzruszające ale też budujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam na temat porodowki w Ustce i troche sie boje tam porodu, nie wiem co to bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam z prenatalnych,z maluszkiem wszystko w porządku!wszystko na swoim miejscu,przezierność karkowa 1.8 wiec super;)tylko ruszać sie nie chciało ,leniuszek mały,bardzo się ciesze ale musze jeszcze badania genetyczne wykonać bo mam skonczone 38 lat a tu jest to obowiązkowe w moim wieku pytałam o płec ale nie chciała mi powiedzieć,uśmiechnęła sie tylko ale...takie mi zdjęcie zrobiła ,że widzę małego siuśka między nóżkami:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Francoise , super ;):) oby więcej takich wiadomości ;):) szkoda ze nie jestes z nami na FB, chetnie bym zobaczyła brzdąca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super :) Tylko sie cieszyć Dziewczyny a ja pojechałam dziś w moją pierwszą samodzielną podróż samochodem i mi kierunki zaczeły bawić się w choinke :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny,mam co prawda załozony fb ale tylko tyle,nic jeszcze nie dodawałam,brakuje mi ciagle czasu milagrosa to masz pewnie jakieś zwarcie w elektryce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny,mam co prawda załozony fb ale tylko tyle,nic jeszcze nie dodawałam,brakuje mi ciagle czasu milagrosa to masz pewnie jakieś zwarcie w elektryce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak milagrosa napisala o tych swiatlach to przypomnialo mi sie jak ostatnio jechalismy za samochodem ktoremu non stop wlaczaly sie kierunki raz jeden a razdrugi mielismy troche ubaw z tego... Ale to rzeczywiście moze byc cos z elektryka jakies zwarcie sie robi... ciagle mam napady glodu jakis czas mialam z tym spokoj a teraz od nowa sie zaczelo masakra. Poki waga stoi w miejscu jest ok ale zaloze sie ze jak sie ruszy to nie bd chciala sie zatrzymac w koncu zaraz 4 miesiac sie zacznie i juz sila wyzsza ze waga coraz wyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) mam do Was pytanie, w srode zaczelam 16 tc. maz i tesciu mowia mi ze brzuszek juz troche znac - oczywiscie ja tego nie widze, spodziewalam sie ze po wadze bedzie juz cos widac, a tu zonk!! waga stoi w miejscu, czy jest to mozliwe ???????????? tak wogole dzis koncze 23 lata a jutro impreza rodzinna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pechowa, wszystkiego co najlepszego życzę :) jestem w tym samym czasie ciąży co ty, u mnie też delikatnie brzuszek widać, co prawda mam kilogram (może dwa ;)) do góry, ale waga dopiero teraz podskoczyła, czyli myślę ze to możliwe :) Spokojnie, jeszcze przytyjesz :) Francuise, cieszę się że wszystko ok :) Miłej nocy mamuśki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możecie mnie potępić,ale zdecydowaliśmy z mężem,że idę w przyszłym tygodniu na zabieg. Niestety jestem za słaba,żeby normalnie urodzić dziecko, przytulić i pożegnać :( To była dla nas ciężka decyzja. Pewnie teraz odezwie się wiele "koleżanek" z pomarańczowych nicków. Śmiało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domi_m
Dlaczego ktos miałby Cie potepic skoro zadna z dziewczyn nie wie na 100 procent jak postąpiłaby w takiej sytuacji.Ja jednak popieram,bo podjelabym taka sama decyzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia to była dla was trudna decyzja . Trzymam kciuki za Ciebie , i nei załamuj sie dziewczyno . My Cie tu wszyscy lubimy wiec zaglądaj . ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia to jest Wasza i tylko Wasza decyzja i nikt nie powinien Cie potepiac. ja jestem z Toba i uwazam ze to sluszna decyzja dla Was wszystkich. Duzo sil i wytrwalosci, sciskam Was mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia nikt cie tu nie bedzie potepial. mozemy sie tylko domyslac przez co przechodzisz i jak ci ciezko. uwazam ze jestes bardzo silna i trzymam za ciebie kciuki. zycze cie duzo sily, wiary i szczescia na przyszlosc.wierze ze i do ciebie los sie wkoncu usmiechnie. trzymaj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×