Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

luska46

Mamusie Grudzień 2012 :)

Polecane posty

ojej Francoise wspólczuje ;C:C:, kurcze trzymaj sie , moze jakas zaprzyjażniona osoba przesle ci luteine lub ten drugi lek (nie pamietam nazwy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyy za mile slowa,na razie widze,ze krwawienie jakby sie zmniejszylo ale skurcze jeszcze mam,leze caly czas w lozku,kurcze dzieci mi szkoda bo martwia sie jak patrza na mnie,starsza ma caly ten tydzien matury a wcworaj az do 3 rano czuwala obok mnie.wszystko teraz na jej glowie maz dzis az sie poplakal i chcial zerwac kontrakt i wracac ale zbyt duzo by to nas kosztowalo,nie mozemy sobie na to pozwolic ,musze wytrwymac ja tez pamietam jak w 2 ciazy w Polsce mialam malutkie plamienie i tez zostawili mnie od razu w szpitalu,jeszcze krzyczeli na mnie jak sie wahalam,ze moge stracic dziecko,zupelnie inne podejscie czekam do wieczora i jak nie ustapia skurcze to jade do szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu nie ma nospy tylko inny lek o podobnym dzialaniu spafson,biore 4 razy dziennie tabletki ale to niewiele pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze najgorzej to ten skrzep mnie wystraszył ;/ jakas masakra ;/ naprawde idzie wspólczuć, Tobie i Mii , za olewatorstwo lekarzy/ czy tam szptali ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcyś87
hej dziewczyny! Francoise trzymaj się i uszy do góry! Miejmy nadzieję, że w szpitalu nie zbagatelizują problemu i wszystko będzie dobrze. Ja ma dziś koszmarny dzień. Od rana boli mnie głowa, nie mam totalnie apetytu i do tego jakiś dół:( dopiero o 16.30 zjadłam pierwszy posiłek dziś i był to kebab zamówiony do domu bo jedynie do tego udało mi się zmusić:( mąż wraca jutro wieczorem, muszę jakoś dotrwać do tego czasu... co do list wyprawek, które tworzycie to jeśli nie zastrzegacie sobie praw autorskich :) to może wpiszcie tutaj co wymyśliłyście... może komuś się przyda albo podpowie coś o czym zapomniał:) mnie to póki co przeraża bo jakoś nie mogę sobie wyobrazić co będzie nam potrzebne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcys na stronach internetowych masz podane wyprawki przykladowe i co zabrac do szpitala, nie warto za duzo kupowac bo sie nie przyda. podobnie z torba na kolkach, nie trzeba kupowac specjalnie torby, moze byc taka zwykla jak do silowni :) Francoise- masakra :/ jedz lepiej do szpitala, przeciez musi byc jakas przyczyna tego krwawienia no i ten skrzep :( trzymaj sie. MamaMalpki dziwne ze nie mozeszuprawiac sexu. samanie wiem co ci doradzic, moze sprobuj jakiegos lubrykantu. u mnie tradycyjnie deszcz i zimno. juz chyba tydzien pada i nastepny tydzien tez podobno ma taki byc :/ normalnie powinni nam tu placic szkodliwe za pogode :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mamusie, Francuise bardzo współczuje i trzymam kciuki aby wszystko yło ok, dbaj p siebie, nie przemęczaj i przede wszystkim jedź do szpitala bo to na pewno nie żarty przy skrzepie i takim krwawieniu :( U mnie dziś ciężki dzień, w pracy nawał i jakoś słabo się już skupiam a moja praca z założenia stresująca i na dużych obrotach :( I na dodatek dziś rano wymiotowałam, tak mnie rano pognało jak przyjechałam do biura że sama nie mogę dojść do siebie, zwłaszcza że przecież mdłości niby dawno przeszły :( pewnie coś maluszkowi nie przypasowało z rana ;) Piszecie dziewczyny że u was parno i gorąco a u mnie od kilku dni chłodno i ostro pada hmmm , ja to bym słoneczka chciała :) słyszałam że jednak lata w tym roku ma nie być ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową porą! U mnie nadal duszno. Obawiam się ze znów minie dużo czasu zanim zasnę. Mógłby jakiś deszcz popadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) U mnie pogoda super, co prawda padal deszcz, ale teraz jest ladnie i cieplutko, az chce sie wdychac to powietrze:) Z dnia na dzien czuje sie coraz lepiej, takze mam nadzieje, ze najgorsze juz za mna:) jedyne co mi dokucza to plakanie, ale to akurat tak szybko pewnie nie przejdzie:) Wczoraj zrobilam liste wyprawki, a dzisiaj stwierdzilismy z M, ze robimy remont, wiec nastepna lista przede mna:D chodze po domu i zapisuje co mi sie nie podoba:) tu zyrandol, tu trzeba odnowic parapet, tu nowe firanki... i chyba zbankrutuje :D ale za to mam radoche:) LUNA bardzo sie ciesze, ze u Ciebie wszystko tak wrecz idealnie:) Ja mam wizyte za 2 dni i juz wlosy wyrywam z nerwow!!:) Pierwsze co to chce uslyszec, ze wszystko ok, a potem niech tam wierci i szuka pitolka albo pipki:D FRANCOISE pewnie zadna z nas nie chcialaby przezyc tego co Ty... ale najwazniejsze, ze serduszko bije, dzidzius jest z Toba:) trzymam kciuki, zeby teraz bylo juz tylko lepiej:) M idzie niedlugo do pracy, wiec wzielam sie za gotowanie, bo biedny nie ma nic, zeby wziac do pracy:) dzisiaj jestem leniwa i serwuje wrapy z warzywami, kurczakiem i sosem pomidorowym:) szybko i latwo:) Milego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jastro wiem ..... pojde we wtorek powiem lekarzowi o co b i niech tam zajrzy bo chodze zla i poirytowana heh . Ja tez sie powoli zastanawiam n ad wyprawką , tylko co jedynie moge butelki kupic heh a z reszta czekam na płęć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamuski Ja wczoraj wrocilam z zakupow bylam tak padnieta ze nic mi sie nie chcialo jeszcze kolezanka wpadla to sobie pogadalysmy... Wczoraj przysdzedl tez stolarz zeby zrobic wymiary szafy naroznej jedna bd miala 130 a druga 150 troche chce za zrobienie ale bd mozna tam duzo rzeczy upchac w koncu bedziemy we 3 i duzo polek i wieszakow sie przyda.... Zobaczymy musze tylko wyslac projekt szafy rodzicom zeby sobie tez zobaczyli... A wczoraj kupilam w h&m spodnie, sukienke z gumką pod biustem takze nie bedzie tylko na ciaze koszulke taka dluzsza i koszule wszystko oprocz spodni bedzie na kolejne lato no ale co tam... Spodnie moze uda mi sie sprzedac chyba ze bd je mogla nosic po ciazy... U nas dzis pochmurnie ale duszno fajnie jak by popadalo odrazu byloby inaczej. A co do wyprawki to ja jakos na poczatku tamtego tygodnia juz zrobilam ale musze jeszcze popatrzec moze cos dopisac albo wykreslic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ;), no Luska, zaszalałaś ;0;), ja tez bede na dniach zamawiac jakąs firme, bo chce duza szafe na przedpokuj z lustrem i cos fajnego na obuwie i kurtki , teraz mamy cos takiego ale m powiedział, zeby zmienić ;) planujemy remont na wrzesien - październik, ale wiem, ze taki projekt, wykonanie itp troche trwa , wiec wole juz teraz cos zadzialac ;) w małym pokoju (teraz jest tam garderoba;) a bedzie dziecięcy pokoik ;)) jest szafa wielka na cała ściane , ale chcemy ja wywalic , zeby pokój powiększyc stąd ta szafa w przedpokoju ;) co myslicie o wykladzinie w pokoiku dziecięcym ??, teraz mam tam panele, ale mysle nad wykładzina. Francoise jak tam sytuacja u Ciebie??, mam nadzieje , ze juz lepiej i tak nie cierpisz ;C:C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w pokoju też mam panele ale ewentualnie rzuce jakis dywanik tylko na srodek, zawsze mielismy dywany ale wydaje mi sie ze sa zle. Trzeba trzepac je czesto prac caly czas z odkurzaczem latac pozniej jak dziecko podrosnie to jakies kredki beda we wloknach dywanu a tak to tylko zatrzec mokra gabka i po krzyku. Są wady jak i zalety paneli i dywanu trzeba przemyslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wam fajnie z tymi szfami, ja sie musze gniesc :/ Effi z doswiadczenia wiem ze wykladzina to kiepski pomysl, ja bym zostawila panele i polozyla maly dywanik ktory w razie co mozesz wyprac lub wyrzucic. fajne sa tez takie gumowe puzzle w rogu pokoju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba macie racje, lepiej panele i dywanik jakis ;) Iza , zakochalam sie w tych żyrafkach i chyba to będzie mój motyw przewodni dzieciecego pokoiku ;) mam nadzieje, ze sie nie pogniewasz , ze odgapilam ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczyny:) u nas dzisiaj pada a ja leze bo sie kiepsko czuje niestety.od wczoraj twardnieje mi brzuch-na szczescie nie boli ani plamien nie mam.dzwonilam do lekarki swojej mam brac luteine i magnez.mam nadzieje ze to pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Dawno mnie nie było. ale to z powodu remontu - czyli neverending story:) Zgadzam si ę z Aną32. ostatnio spać się nie da, duszno, że masakra jakaś:) Jeśli ktoś ma problemy z sexem w ciąży, pocieszę Was-ja od początku mam totalny zakaz! ale to przez zagrożona ciążę. Na szczęście z dzidziusiem wszystko ok. 17 tydzień, a ja nadal nie wiem jaka płeć... lekarz twierdzi, że jeszcze nie widać. Nie należę do ludzi cierpliwych, więc będę go torturować na każdej kolejnej wizycie:) może w końcu się dowiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamusie ! U nas dziś troszkę lepsza pogoda tzn, da się oddychać :) Co do sexu... Czarna iness u mnie tez z powodu ciąży zagrożonej zakaz. Też nie znam jeszcze płci dzidziusia, bo mimo iż lekarz próbował wypatrzeć co i jak dzidziuś wiercił się bardzo i nie udało się. Ale za 3 tygodnie mam usg prenatalne to może się uda :) Luska to miałaś udany wypad na zakupy :) Francoise jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie dzis zimno i pochmurno i jak to u mnie bywa przy takiej pogodzie od rana boli glowa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wizytę mam 4 lipca i doczekać się nie mogę... U mnie też pada a nad ranem była taka burza że ostro waliło piorunami... Samopoczucie mam dobre, apetyt też lepszy. Też na wrzesień planuje remont kuchni i sąsiadującego obok niego pokoiku dla dziecka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rusalka84.
Hej dziewczyny dołączę do Was :) jestem w 14 tygodniu. Od początku biorę luteinę bo mam bóle brzucha( na szczęście nie silne) Szczególnie jak się przemęczę a męczę się bardzo szybko;) W ogóle to spałabym cały czas, jestem strasznie słaba i już mnie to naprawdę denerwuje.Mam mdłości i okropną zgagę wieczorem. To ponarzekałam;) Poza tym byłam w strasznym stresie przez ostatni tydzień, na usg genetycznym okazało się ze dziecko ma przezierność karkowa 2.8, dostałam skierowanie na testy PAPPA. Wczoraj odebrałam wyniki, na szczęście okazały się dobre i nie ma wskazań do amniopunkcji. Wasze maluszki jakie miały przezierności karkowe? Następna wizyta dopiero 24 lipca ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam niestety musze was pozegnac...nie ma juz mojego maluszka,zostala tylko pustka i uczucia ktorych nawet nie umiem nazwac mam ochote obrazic sie na caly swiat ale wiem,ze nie moge to co przeszlam tej nocy bylo najwiekszym koszmarem w moim zyciu chwilami mam wrazenie ,ze skonczyl mi sie zapas lez do konca zycia a za chwile one sama znow plyna i nie wiem sama skad sie biora..... powiem wam tylko,ze tutaj takie samo lekcewazace podejscie do zagrozonej ciazy jak w UK,maja szcescie te z was co mieszkaja w Polsce dziewczyny dbajcie o siebie i o swoje male wielkie szczescia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu Francoise strasznie ci wspolczuje :( nie moge pojac jak mogli cie tak zostawic :( nie wiem co powiedziec. bardzo mi przykro :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Francoise ::C:C:C, jejku , tak bardzo współczuje :C:C, miałam nadzieję, ze juz zadnej znas nie spotka taki los :C:C, :C , przeciez to juz drugi trymestr ;/:C:c ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×