Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

luska46

Mamusie Grudzień 2012 :)

Polecane posty

Gość Francoise
zazdroszcze ci Mamo Małpki ,ja tez chciałąbym już zobaczyć moja dzidzię na usg ale do lekarza idę w piątek dopiero i nie wiem kiedy będe miałą usg ale chyba dopiero ok 8 tygodnia ja mam już 3 dzieciaki;)to bedzie moje 4 i jestem taka szczesliwa,ze brak mi słów ,ciagle jeszcze niedowierzam,że znów przytulę maluszka tylko troszkę się boję bo nie jestem juz najmłodsza no i mam przerwę 12 letnią ale dam radę hi hi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Francoise widze ze ost @ mialas 18.03 tak jak ja :D i termin porodu tez masz na 25 grudnia :D super rodzimy razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Francis W sumie widac oecherzyk i serduszko ale i tak sie napatrzec nie umiem ;) Ja sie tylko martwie jak sobie poradze z 2 latkiem i maluchem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Francoise
widzisz jaki zbieg okoliczności?ale mi to pewnie dzieciaczka przed tą datą wyjma z brzuszka bo tym razem to czeka mnie raczej cesarskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Francoise
dasz sobie radę;)jak urodziłam moje najmłodsze -(dziś prawie 12 latek) to moja córcia miała 2,5 roczku i powiem ci ,że bardzo była zainteresowana swoim małutkim braciszkiem i pomagała mi pieluszki przynosić i ubranka,także nie martw się tym,na pewno świetnie dasz sobie radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Francoise
no moja historia jest skomplikowana...otóz w czerwcu 2009 miałą poważną operację kręgosłupa szyjnego i mam tzw stabilizację 2 kręgów więc poród siłami natury jest dla mnie niebezpieczny ,za duży wysiłek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha ;) wszystko jasne . Ale strasznie duza przerwa miedzy dzieciakami , pewnie teraz na spokojnie bedziesz miala bez tej calej nerwowki z 2 małymi dziećmi . Tylko moj jest zazdrosny strasznie ostatnio mialam malucha na rekach to stal krzyczal . jak oddalam dzieciaka nagle mu przeszlo ;) Ale bedzie musial zaakceptowac , nie ma wyjscia . Zastanawiam sie nad badaniem 4 D W pierwszej ciazy nie robilam , ale w tej hmmm chce zrobic , tylko niewiem czy warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOGIN_________OST.@______MIASTO____PŁEĆ_____DATA PORODU hapyypati_____1.03.2012____Krosno______???????_______04.12.2012 Preggers______27.02.2012___Gdynia______???????_______05.12.2012 Kasia9815_____29.02.2012____Łomża______???????_______05.12.2012 Misia1126_____29.02.2012____Solec Kuj___???????_______05.12.2012 justka27 _____ 29.02.2012____Niemcy_____???????_______07.12.2012 Mamuska2012__18.02.2012____Łódź_______???????_______07.12.2012 pierdołka____02.03.2012_____Poznań_____???????_______09.12.2012 Protesia______04.03.2012____Białystok___ ???????_______08.12.2012 luska46_______05.03.2012____Słupsk______???????_______01.12.2012 Karmelek_30__04.03.2012____Worcester___???????______10.12 .2012 Mamusia85____2.03.2012_____Bielsko______???????______12.1 2.2012 Justyś 27_____07.03.2012____Budykierz____???????______14.12.2012 maniusia333___10.03.2012____Olsztyn______???????______15.12.2012 karolaoo_____6.03.2012_____Pszczyna______???????_____15.12.2012 pozytywnie.zask.9.03.2012___Gdańsk_______???????_____16.12.2012 zolta________11.03.2012_____Gdańsk_______???????_____17.12.2012 Miax3 ______18.03.2012_____Szkocja_______???????_____25.12.2012 Francoise___18.03.2012_____Francja_______???????_____25.12.2012 MamaMalpki_27.02.2012_____Bytom________???????_____04.12.2012 Keiraxxx____10.03.2012_____Opole_________???????____14.12.2012 teraz poprawnie :) wszystkie Brzuchatki juz sa zapisane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Francoise
4D no fajny pomysł ale chyba dosc kosztowny,co? a co do zazdrości to mam taka radę..musisz swojemu maluchowi od poczatku ciazy tłumaczyć,że w brzuszku rośnie braciszek albo siostrzyczka,potem pozwalac mu dotykac brzucha jak już bedzies zczułą ruchy ,po prostu chodzi o nawiązanie więzi najwcześniej jak to jest mozliwe no i mówic mu oczywiścię ,że jego przez to kochać mniej nie będziesz no ale on jest jeszcze malutki..ważne jest też,by angazować młodsze dzieci we wszystkie przygotowania do powitania maluszka,tj wspólne zakupy,przygotowywanie wyprawki itp młodsze musi czuc się ważne i potrzebne więc małą pomoc np podawanie pieluszek albo omoc w kapieli to idealny pomysł i sprawdzony;) no i ile radości przy tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Francoise
ja teraz będę miałą z górki;)moje dzieci są duże i bardzo samodzielne no i bardzo chciały maluszka ,bardziej niz ja!namawiali mnie z męzem już od ładnych kilkunastu miesięcy więc ten dzidziuś to będzie rozpieszczony na max;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Francoise
a ja znów czuję się taka młoda ha ha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy te krostki moga byc od dliwki bo mam ja tam gdzie sie smaruje. Po kapieli na mokre cialo i te krostki mi wyskakuja chyba zaprzestane tej praktyki... :( mam nadzieje ze nie zrobia mi sie roztepy. Myslicie ze jak pojde za tydzien w czwartek tj 26 to moze bedzie juz serduszko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Francoise
krostki od oliwki?chyba raczej nie..on ajest hypoalergiczna raczej no ale może jesteś uczulona?stosowałaś ją wczesniej? ale czasem w ciązy pojawiają się nagłe jakieś alergie a co do rozstępów to 90% kobiet je dostaję w ciazy.więc jeśli ich nie chcesz to kup jakis dobry krem np Mustelle polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
używałam wcześniej tej oliwki i nic mi nie było teraz dopiero mi wyskoczyło. Smaruje brzuch i piersi ta oliwka i tam tez sa te krostki wiec nei wiem. Do mojego lekarza chyba za pozno zeby zadzwonic kurcze sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Francoise
no jka ci szkodzi to odstaw ,bedzie bezpieczniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez o tym pomyslalam... pewnie jak przestane sie nia smarowac to mi krostki zejda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justka to ja pisałam o tym bólu łydek, kazałam mężowi kupić magne b6 bo wyczytałam w internecie dziś, że to pomaga, ale na wizytę do lekarza idę 26 kwietnia i nie wiem czy bez jego konsultacji mogę to zażywać, zobaczymy jak dziś to moje łydki będą się zachowywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj synek ma juz 5 lat wiec mam nadzieje ze nie zapomnialam jak to jest opiekowac sie maluszkiem ;-) podobno tego sie nie zapomina... a wy kochane macie juz dzieciaczki czy to wasze pierwsze ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierdolka ja bralam chyba od 14 tygodnia o ile dobrze pamietam ale moze lepiej rzeczywiscie skonsultuj z lekarzem a jak cos to poczytaj tez ulotke czy sa przeciwskazania dla kobiet w ciazy.wiem co to za fatalne uczucie,bol lydek na mysl az mi dreszcze przechodza. zycze wam dziewczatka spokojnej nocy i dobrego samopoczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) no u mnie 200 zł te usg kosztuje ale to 2 razy trzeba placic . A no musze musze;) Z nim mialam fajnie zero kolek , sam sie bawil , nie chcial sie nosic i wogole dziecko ideal , teraz sie boje ze bd tragdia;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez tak mysle...moj maly juz bardzo chce miec rodzenstwo ;-) idzie w tym roku do szkoly jako 5 latek - zobaczymy co z tego wyniknie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Francoise
no to ja się pochwalę;) najstarsza córka 19 lat,młodsza 14 lat i synek 11 i pół ciekawe czy któraś mnie przebije hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
francoise fajna gromadka ale juz samodzielne . A dziewczyny tak szczerze liczycie na jakas plec ? czy wam obojetne Wiadomo zeby bylo zdrowe i wogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Francoise raczej nie ma tu ciezarowki z tyloma pociechami ;-) fajnie tyle dzieciaczkow masz, ja tez pochodze z 5-osobowej rodziny ;-) to chyba niespodzianka byla ta twoja ostatnia ciaza co? czy planowana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamaMalpki - no ja licze na corke, syna mam ale wiesz jak to jest...o coreczke trudniej no a poza tym jakos szczegolnie nie skupialismy sie na plci tylko aby zaciazyc hehe WIEC CO BOG DA CZLOWIEK WYCHOWA jak to sie mowi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Francoise
planowana;) i nie wiem czy ostatnia hi hi zobaczymy ja bym wolała dziewczynke choc teraz z doświadczenia powiemze sa bardzo drogie w utrzymaniu;) ale tak naprawdę to nie ma to dla mnie zadnego znaczenia,zeby tylko problemów zadnych nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×