Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

luska46

Mamusie Grudzień 2012 :)

Polecane posty

pierdołka a moze po prostu zacznij sobie dawkowac jedzenie, jedz male porcje ale np co 3h moze ot jakos pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi przeszkadzaja inne zapachy,a mianowicie w autobusie:)ja wiem ze to chyba jakies nie normalne jest ale mi wszyscyludzie smierdza w autobusie,od tej mieszaniny zapachow robi mi sie niedobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Mnie te draznia zapachy, czesto jest tak jak cos czuje to mnie zaraz muli.. eh :/ Dzis kolejny dzien w pracy i znow zwymiotowalam, mdlilo mnie jakies 3 godziny po czym przeszlo. Uciazliwe sa te mdlosci w pracy jak jeszcze nikt nie wie :/ Dobrze ze pracuje po 5h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Preggers Mam ogromnie wyczulony zapach, na pewno dużo większy niż przed ciążą, za co płacę podwójnymi mdłościami. Apetyt mam taki sobie, nie jem mało nie jem dużo, musze wyszukiwać tego po czym nie... zwymiotuje, mam ostatnio większą ochotę na "słodkie" jedzenie i tak np jogurty i słodkie bułki do tego co muszę tobie powiedzieć Preggers również uważałabym że może doprowadzić do wymiotów a jednak organizm to przyjmuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zrobilam test wczoraj :))) i wyszly 2 kreski :)) jestem w 5 tyg :) termin mam na 25 grudzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pechowa_szczęściara1989 dokładnie wiem co masz na myśli - mdłości w pracy okropieństwo, a jak jeszcze znajomi z pracy różne jedzenie wyciągają, odgrzewają, zapachy się mieszają.... masakra, jedna wielka masakra - zwłaszcza jak nikt w koło nie wie że ja w ciąży a swoje 8-9 h w pracy muszę wytrzymać.... Tak było do dziś - co oznacza - już ktoś wie ! Moja kierowniczka zapytała się "jak wasze starania Marysiu" (wcześniej rozmawiałyśmy o staraniach, ogólnie to całkiem spoko babka, rozmawiamy otwarcie o sprawach prywatnych) choć o tym nie chciałam jeszcze mówić, potwierdzać - zwłaszcza że najbliższa wizyta u gina w najbliższy piątek jest bardzo ważna bo dopiero wtedy lekarz potwierdzi czy widzi moje maleństwo. Ale skłamać nie mogłam - powiedziałam że jestem w ciąży - zdziwiła się, hmmm że tak szybko poszło (mnie też to zdziwiło) ale pogratulowała i przez pół dnia gadałyśmy o tym jak sie czuje, itp itd. Co nie zmienia faktu że to jednak problem dla Naszego Biura - niezbędne zastępstwo na czas mojej nieobecności, niezbędna decyzja czy wrócę po porodzie (pracuje w innej miejscowości niż mieszkam), od kiedy na l4 itd, itp... muszę sie zastanowić, przemyśleć i po wizycie piątkowej u gina będę już konkretniej rozmawiała z Kierowniczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miax3 - gratulacje, zapraszamy do wpisania sie do Naszej Tabeli :) piękny termin porodu :) A jak się czujesz ? Napisz proszę coś o sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla wszystkich przyszłych mam!!! Niestety u mnie mimo usilnych starań od prawie roku, dwóch kreseczek ciągle brak :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiec Mam na imie Mia mieszkam w Szkocji w Glasgow :) jestem w 5 tyg. :) wczoraj robilam test :) mam 20 lat :) Zawsze chcialam miec pierwsze dziecko ze stycznia tak jak mamusia hihi :* ( ja jestem z 24 stycznia ) no ale wyszlo jak wyszlo 25.grudzien :) tak wychodzi z obliczen :)))) zreszta niewazne kiedy dziecko sie urodzi, wazne zeby bylo duze,silne i zdrowe :** Pozdrawiam wszystkie brzuchatki :*** i zycze zdrowka :*** i cierpliwosci :))) czas szybko leci :) niedlugo bedziemy miec swoje szkarby przy sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie skonczylam domowe obowiazki i teraz czas na prysznic i lozeczko.jako tako nie narzekam na brak energii i zle samopoczucie.bardzo sie ciesze ze istnieje to forum ze mozemy tak otwarcie sobie pisac o wszystkim i oby tak pozostalo do czasu przyjscia na swiat naszych maluszkow i jeszcze dluzej zycze wam wszystkim spokojnej nocy,zdrowka i dobrego samopoczucia.i zycze wam tez jutro duzo sloneczka w Polsce,Szkocji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdziołek22
pomimo tego ze ja nie grudniowa bede z Wami i Was wspierac jesli mi na to pozwolicie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie zaglądaj do nas :) Ja jestem padnieta choc dzisiaj zrobilam tylko obiad no i umylam podlogi i jestem wykonczona. Ale wiem ze jak sie poloze to nie zasne... Wiec leze wykapan i slucham muzyczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już również po kąpieli, obejrzę możesz jakiś film w necie, namiętnie oglądam pewien serial - Medium, jestem już prawie przy ostatnim sezonie :) ale ogólnie przeważnie brak czasu na takie oglądanie... Życzę miłe, spokojnej nocy i samych dobrych snów :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOGIN________OST.@_______MIASTO______PŁEĆ________DATA PORODU hapyypati_____1.03.2012____Krosno______??????????______4.12.2012 Preggers______27.02.2012___Gdynia______??????????______05.12.20120 Kasia9815_____29.02.2012____Łomża______??????????______05.12.2012 Misia1126_____29.02.2012____Solec Kuj___??????????______05.12.2012 justka27 _____ 29.02.2012____Niemcy_____?????????______07.12.2012 Mamuska2012__18.02.2012____Łódź_______?????????______07.12.2012 pierdołka_____02.03.2012____Poznań_____?????????______09.12.2012 Protesia______04.03.12______Białystok____????????______08.12.2012 luska46_______05.03________Słupsk_______????????______10.12.2012 Karmelek_30__04.03.12_____Worcester____???????______10.12.2012 Mamusia85____2.03.2012____Bielsko_______??????______12.12.2012 Justyś 27_____07.03.2012___Budykierz_____??????______14.12.2012 maniusia333___10.03.12_____Olsztyn_______??????______15.12.2012 karolaoo_____6.03.12______Pszczyna______??????______15.12.2012 pozytywnie.zask.9.03.12___Gdańsk________??????______16.12.2012 zolta________11.03.2012___Gdańsk________??????______17.12.2012 Justyś 27____07.03.2012___Budykierz______??????______14.12.2012 Miax3 ______18.03.2012___Szkocja________??????_______25.12.2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobilam nowa tabelke :)) moze byc ? wydaje mi sie ze jest bardziej wyrazna :)) troche czasu mi to zajelo hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOGIN_________OST.@_______MIASTO______PŁEĆ________DATA PORODU hapyypati_____1.03.2012____Krosno______??????????______04.12.2012 Preggers______27.02.2012___Gdynia______??????????______05.12.2012 Kasia9815_____29.02.2012____Łomża______??????????______05.12.2012 Misia1126_____29.02.2012____Solec Kuj___??????????______05.12.2012 justka27 _____ 29.02.2012____Niemcy_____?????????______07.12.2012 Mamuska2012__18.02.2012____Łódź_______?????????______07.12.2012 pierdołka_____02.03.2012____Poznań_____?????????______09.12.2012 Protesia______04.03.2012____Białystok____????????______08.12.2012 luska46_______05.03.2012____Słupsk______????????______10.12.2012 Karmelek_30__04.03.2012____Worcester__????????______10.12.2012 Mamusia85____2.03.2012_____Bielsko_____????????______12.12.2012 Justyś 27_____07.03.2012___Budykierz____????????______14.12.2012 maniusia333___10.03.2012_____Olsztyn____????????______15.12.2012 karolaoo_____6.03.2012______Pszczyna___????????______15.12.2012 pozytywnie.zask.9.03.2012___Gdańsk_____????????______16.12.2012 zolta________11.03.2012___Gdańsk_______????????______17.12.2012 Justyś 27____07.03.2012___Budykierz_____????????______14.12.2012 Miax3 ______18.03.2012___Szkocja_______?????????_______25.12.2012 teraz poprawnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FRnacoise
)witam Was przyznaję,że zaglądałam na Wasze forum od jakiegoś czasu i dziś postanowiłam dołaczyc ;)na teście 2 kreseczki!termin 24 grudzień więc czekam na mój prezencik;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff,przeczytałam wszystko od deski do deski,niby tylko dwadzieścia parę stron a trochę mi to zajęło:) Ja się jeszcze nie wpisuję do tabelki,poczekam do 25 grudnia na wizytę. Mdłości miałam raczej lekkie i może ze trzy razy:P W pierwszej ciąży za to nie mdliło mnie wcale,szczęściara:D Pisałyście o smarowaniu brzucha oliwką...powiem Wam,że mi to nie pomogło chociaż codziennie jej używałam,poorało mi brzuch tak dość mocno.Teraz już zakupiłam krem na rozstępy ale od 4 miesiąca go można dopiero stosować,Perfekta mama z Dax cosmetics,czy jakoś tak,używałam go też poprzednio ale to już w celu pozbycia sie tego co wyszło. Co do młodego wieku to Kubę urodziłam mając dokładnie co do dnia 21,5 roku:D I nie żałuję tego wcale,jestem szczęśliwa,finansowo jest też ok.mąż pracuje,mamy wyremontowane piętro,kochamy się i jest super.Studia? Tak,planowałam,ale zanim poznałam mojego M,albo raczej póki nie zaczęliśmy obmyslać wspólnych planów:) Ale sie rozpisałam:P Ale teraz uciekam już spać,dzisiaj przeszłam samą siebie,doooobrej nocy:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pektynka 25 grudnia to chyba bedziesz sie na porodowke wybierala a nie dopiero do lekarza :) Chyba miało byc marca prawda? :) Ja to znowu wstalam o 6 niestety :( W czwartek jade zrobic wszystkie badania i musze wiedziec jaka grupe krwi ma moj narzeczony ale on nawet jeszcze nie wybral sie na badania i jestem zla na niego... Nie dosc ze pogoda taka dziwna to on mnie znowu wyprowadza za rownowagi.. ehhh masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moni8525
Cześć dziewczyny :) mam termin na 15 grudnia. Ja ogólnie nie czuję sie najgorzej. narazie mdlósści brak i oby tak zostało:) Czuję się tylko zmęczona . moglabym spać cały dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość safari27
cześć dziewczyny :) mogę się dołączyć? w sobotę robiłam 2 testy ciążowe: pierwszy 1 bledziusieńska kreseczka, a na tym co bardziej czuły wyszła bardziej widoczna. W niedziele powtorzylam i też wyszła druga kreseczka. Nie umawiałam sie jeszcze na wizytę :) Myslicie, że jak pójdę dopiero początkiem maja to będzie ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki luska :D taaak,miało być 25 marca:P Termin porodu z kalkulatora internetowego wychodzi mi tak coś koło 8 grudnia,ale mam raczej długie nieregularne cykle więc zobaczę co doktorek powie,ostatni @ miałam 24 lutego. Miłego dnia mamusie';)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kochane :) dzis czuje się już o wiele lepiej jestem w stanie wstać z łózka. wczoraj była masakra caly dzien mnie mdlilo nie moglam jesc a wieczorem strasznie wymiotowałam. nie wiem czy to za sprawa ciązy czy mi coś zaszkodziło. bo chyba bym raczej rano wymiotowala albo jak cos zjem a nie ze nic nie moglam jesc i dopiero wieczorem wymioty? no nic wazne ze przeszlo :) teraz czeka mnie duzo spraw zwiazanych ze slubem bo troche tego zalatwiania bedzie ale damy rady :) suknie mam juz wybrana nie kupuje nowej tylko od kolegi żony oni brali slub w lutym i tez byla w ciazy a suknie miała piękną :) no to miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Ja wczoraj jak wrocilam z pracy o 17 bylam wykonczona, lezalam sobie do wieczora, tak sobie mysle jak mi te dni teraz uciekaja... nic wiekszego nie robie, nawet nie mam sil, mam nadzieje ze niedlugo to minie. A dzis juz rano mnie troche znow mdlilo, i jak tu isc do pracy za 2 h? :( Jutro gin!!!!!!!!!! Jak bedzie wszystko OK to wpisze sie do tabelki:) Witam nowe zaciazone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakiego 25 marca?:D chyba kwietnia :D marzec juz byl hehehehehe :D zakrecone laseczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FRnacoise ja mam termin na 25 grudnia wiec byc moze razem bedziemy rodzic :) :D w same swieta :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze ze ktos czuwa... mi caly czas i tak wydaje sie ze jest caly czas marzec nie wiem dlaczego. Chciałabym iść już na SG żeby się dowiedzieć co u dzidziusia słychać czy juz jest serduszko i czy pojawil sie dzidzius

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochanie ja sie martwie... bo mam czasami takie uklucia w brzuchu raz z prawej a raz z lewej strony.. Jestem w 5tyg ciazy... Dzis zrobilam kolejny test i znow wyszly 2 kreski wiec to napewno ciaza... niektórzy piszą ze to macica sie rozszerza dlatego mam lekkie skurcze i uklucia... niestety nie moge isc do lekarza bo mieszkam w Szkocji i tu pierwsze badania robia w 13 tyg ! jakas masakra ! dlatego szukam prywatnego ginekologa jakiegos;/ czy ktoras z Was ma czasami takie uklucia w brzuchu ? jakby pulsowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też tak mam że czasami zakłuje i jeszcze czasami boli mnie przez chwile brzuch tak jak na okres ale to normalne. Ja mam skierowanie na usg dopiero 31 maja ale ja juz poronilam wczesniej dlatego pojde prywatnie szybiej zeby skontrolować sytuacje. A wtedy u mnie bylby 12 tydzien dlatego musze isc szybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Keiraxxx
Witam wszystkie mamusie ja jestem w 7tc i właśnie wstałam na chwile z łóżka te mdłości mnie dobijają nie jem kompletnie nic oprócz sucharków ja mam termin na 14 grudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×