Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

luska46

Mamusie Grudzień 2012 :)

Polecane posty

Francoise Jak ja byłam u lekarza i jeszcze mi testy nie wychodzily i poprosilam o skierownaie na bete to zrobilmi badanie Uciskal brzuch i pytal czy boli. Na koniec zadal pytanie jak sie na ogol czuje Powiedzialam ze od pewnego czasu jestem bardzo spiaca a on ze to jeden z najpewniejszych procz braku miesiaczki objawow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Francoise
ja zawsze byłam śpiochem po prostu kocham spać;) a teraz mogę to robic bez żadnych wyrzutów hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny posikalam sie ze smiechu HAAHAHAHAHAH :D moj mezczyzna przed chwila patrzy sie w sufit.. ja mowie do niego '' kochanie, halo kochanie :D zyjesz:D ?'' a on do mnie '' zyje zyje :D '' a ja mowie ' o czym tak myslisz :D '' a on do mnie mowi tak : '' no bo zastanawia mnie jak to jest te dziecko w brzuchu, zobacz tu masz pipke i co dalej ? w brzuchu jest tam jakis tunel ze dziecko tam siedzi czy jak ? a jak wody odchodza ta skad one sie biora ? '' myslalam ze spadne z lozka hahahahahaha az mnie czkwaka zlapala ze smechu :D:D:D musialam mu pokazac zdjecie i wyltumaczyc jak dziecko jest ulozone w brzuszku i jak to jest :D na co on mi odpowiedzial '' ahaaa to juz czaje niezla faza :D '' masakra :DDD czasem wydaje mi sie ze on sie bardziej boi ode mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Francoise
ah faceci;)oni nas jednak nie rozumieją hi hi niezły tekst ,chyba go zapiszę;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha:D właśnie bym sobie popluła monitor,dobre z tym tunelem:D:D:D Zaakceptowałam zaproszenia:)Tylko nie umiem otworzyć tego linka do naszej grupy. Zjadłam na kolacje chyba ze 6 koreczków śledziowych,wyjątkowo mi smakowały:P Za tydzień dopiero mam wizyte u ginka,już się nie mogę doczekać,a dwa dni później wizytę u dentysty,a to oczywiście najlepiej bym pominęła:p Nie chce mi się spać,wejdę jeszcze na zalukaj.pl i sobie detektywa poirota pooglądam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez wy jestescie rozgadane;p Mi popoludnie minelo na nieoczekiwanym wypadzie do tesciowej;) W sumie ona juz wszystko planuje jak to z dzieckiem bedzie chodzic po ogrodzie i adas z nimi .... Imion szuka , i innych dupereli . Co do sennosci mnie tez meczy , ale nie mam kiedy spac. Zaraz mycie i wprowadzanie i wypisywanie faktur ehhh . Czasem fajnie bylo by miec prace od 8 do 16 a nie tak caly czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam raniutko!dzis chyba zapowiada sie na sloneczko.wczoraj bylo 18 stopni bajecznie.teraz zaczyna sie czas zmiennych nastrojow i troszke mnie to meczy.puki co szykuje sie do szkoly,ale przed pojsciem do szkoly musze jeszcze zaliczyc wizyte w urzedzie pracy. milego dzionka zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ja ostatnio nie piszą, bo mam dużo zajęć, a poza tym strasznie się czuję mdłości mam od momentu wstania do chwili pójścia spać. Ale wreszcie doczekałam, jest 20.04!!! :) No i dzisiaj o 15.00 mam pierwszą wizytę. Wreszcie zobaczę moją Kruszynkę! :) Według mojego ulubionego kalendarza mamy już 7t4d!:) Mam nadzieje, że wszystko dobrze! :) Dzisiaj znowu cały dzień zawalony! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozytywnie zaskoczona
Milagrosa tytuł filmu to "w łonie matki" jest to fil national geographic. Zgodnie z zaleceniem mojego lekarza w Polsce idę na usg w przyszłym tygodniu. Jednak ja nie mam zaufania do tutejszych lekarzy , chociaż może ten Niemiec okaże się godny zaufania. Od razu go zapytam czy zrobią mi cesarskie cięcie bo innego porodu nie biorę pod uwagę. Miałam pierwszą cesarkę, wspominam ją cudownie zero bólu szybko wróciłam do formy więc mam nadzieję że tym razem też tak będzie. A do Polski na kontrolę też się wybieram ale to dopiero na usg genetyczne to 14 tygodniu, więc 4-6 czerwca będę w Polsce ale się cieszę;) jak wasi partnerzy zareagowali na wiadomość o ciąży????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Francoise
witajcie kochane mnie obudziło dziś słoneczko i telefon z gabinetu pani doktor,że wizyta odwołana;( musze więc poczekać jeszcze miłego dzionka Wam zyczę i spokojnego oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Francoise
Zaskoczona mój chciał od dawna dzidziusia ale jak mu test pokazałam to zaniemówił no i łezki wzruszenia się poajwiły bo udało sie od razu przy 1 cyklu "próbowania" radość w całym domku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry w ten pochmurny dzionek wczoraj tak ładnie, a dziś ech..... szkoda gadać Preggers a próbowałaś rano wypić kilka łyków coli, mi na mdłości pomaga i daj znać oczywiście jak tam u lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku:) Dzis znowu nie moglam spac mimo, ze dzien wolny mam. Obudzilam sie o siodmej i juz bylo po spaniu :( Umowilam sie dzis na wizyte u lekarza rodzinnego. Ide wyblagac wczesniesze usg. Bylam u tego lekarza przy ostatnim poronieniu. Nie bylam zadowolona, ale moze tym razem lepiej mnie potraktuje. Niestety nie mialam wyboru. Tylko u niego byly jeszcze wolne terminy. Preggers...ja tez mam takie mdlosci. Cala dobe. Nowet w nocy jak sie budze to tez mnie muli. Troche pomagaja mi napoje gazowane, ale tylko na troche. Dzis przed wstaniem zjadlam sucha bulke (tak ktos mi poradzil) i chyba jest troche lepiej. Boje sie co to bedzie, bo od przyszlego tygodnia zaczynam praktyki w szpitalu. Zmany po 12 godzin:( Do tego jeszcze praca. Zapytam sie lekarza czy moze sa jakies srodki na mdlosci dla ciezarnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ;):) u mnie tez brzydka pogoda ;C:C lenia mam od wczoraj ;C pozytywnie zaskoczona a do PL samolotem, czy samochodem ?? my planowaliśmy jakies last minute do Egiptu w maju , ale troche sie boje wsiąść do samolotu ;C ja bym wolała rodzić naturalnie , ale boje sie o moje cisnienie ;C Framcoise , to kiedy teraz masz wizyte ?? ja na mdłości biore prenatal complex , praktycznie wszystkie dolegliwości bardzo zmalały, az czasami sie łapie na tym, ze sie zastanawiam czy aby wszystko ok ;):) moj jak sie dowiedział to nie uwierzył ;) staraliśmy sie od jakiegos czasu i nawet byliśmy u specjalisty od nieplodności, zrobiliśmy mase badan (przynajmniej wiem , ze u mnie wszystko ok) u męza niestety wyniki bardzo marne tylko 1% prawidłowych plemników ;C więc jak sie udało i jak mu powiedzialam, to nie uwierzyl, aha i miał zal, ze nie dalam mu bucików małych i testu, tylko tak powiedziałam, aa i jeszcze mi powiedział, ze kolacje powinnam zrobic ;D oo taki samolub z niego ;) ja dzis na śniadanie suszone morele tak od niechcenia jadłam a na obiad jakąs rybke planuje upichcic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozytywnie zaskoczona moj zareagowal dziwnie.. tzn jak robilam pierwszy test i krzyknelam ' oh my god !!! '' to jiz wiedzial co jest grane :P ze 2 kreski wyszly :) po 2 dniach znow zrobilam test i znow 2 kreski :) i pozniej znow zrobilam test, trzeci ale tym razem cyfrowy :) i wyszlo :) '' pregnant '' czyli ciaza :) najpierw byl w szoku nic nie mowil a potem mnie przytulil i kazal sie polozyc i od tamtej pory nic mi nie kaze robic hehe :D tylko odpoczywac :))) wszystko mi pod nos podstawia kochany moj :*** teraz sie sprzecza ze mna ze to synek bedzie a ja mowie ze coreczka :))) i zalozylismy sie jak bedzie coreczka to on zaprasza mnie do restauracji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Effi...ja wlasnie wrocilam z urlopu we Wloszech. Zanim pojechalismy przeszukalam internet wzdluz i wszez w poszukiwaniu informacji czy moge leciec czy nie. Pytalam tez tutejszego lekarza. On nie widzial przeciwskazan. W internecie zdania sa podzielone, ale zauwazylam pewna prawidlowosc. W Polsce lekarze przewaznie odradzaja, za granica nie widza przeciwskazan. Nie ma zadnych dowodow na to, ze loty w pierwszym trymestrze sa niebezpieczne. Kolezanka z sasiedniego topiku pytala specjaliste od nieplodnosci i powiedzial, ze loty na krotkich dystansach (kilkugodzinne) nie stanowia zadnego zagrozenia. No chyba, ze ciaza jest zagrozona, ale wtedy wiadomo... czesto wogole z domu sie nie wychodzi, nie wspominajac o wojazach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miax ja bym chciała synka , a mąz to mówi, ze obojętnie :)🌼 Karmelek, wlasnie tez w necie pocztalam jedni pisza wlasnie ze jak latac to w 1-szym trymestrze , inni , ze najlepiej w 2-gim , doktorka powiedziała, ze to moja decyzja, kazdy organizm jest inny i nie wie jak mój na to zareaguje itp, i sama juz zglupialam i nie wiem co robic, na razie o wypadzie nie wspominamy, chcoc wiem, ze mąz by chciał poleciec, bo mówi , ze w Polsce to on nie odpoczywa na urlopie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się dopiero obudziłam i wcale się nei wyspałam W nocy kręciłam się cały czas i miałam głupie sny że coś jest nie tak z dzieckiem, wogóle dzikie jazdy nei z tej ziemi Ja dzidzia to już chciałam jak tylko mature zdałam. Ale moj maz nei byl gotowy, a ze studia a co rodzice powiedza ze najpierw slub i takie tam. Wiec slub wzielismy jak konczylam 3 rok i myslalam ze postaramy sie o dziecko a on ciagle ze nie i nie. Ze musze studia skonczyc. W lipcu obronilam magisterke i juz zaczelam naciskac wiec zebym sie go nie czepiala wyslala mnie na prawko. Ale już od grudnia powiedzialam ze nie odpuszcze no i udalo się :) Teraz sie cieszy ale widze ze tez boi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem z moim mezczyzna od lipca ubieglego roku. Mozna powiedziec, ze byla to milosc od pierwszego wejrzenia:) Po dwoch i pol miesiaca mieszkalismy juz razem i wtedy tez postanowilismy starac sie o dziecko. Zaszlam w trzecim cyklu (listopad), ale poronilam na poczatku 7tc:( Odczekalismy miesiac i znow przystapilismy do boju...:) I tak jak za pierwszym razem udalo sie w trzecim cyklu:) Tym razem biore luteine. Mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze. Juz pisalam chyba na poczatku, ze jestem na drugim roku studiow. Bede musiala wziac 6 miesiecy urlopu. Nie chce wiecej, bo wiem, ze im dluzej bede na maciezynskim tym ciezej bedzie wrocic na studia. Jak jestem na universytecie to mam zajecia tylko 2-3 dni w tygodniu wiec nie bedzie zle. Gorzej bedzie jak bede na praktykach, bo wtedy pracuje 40 godzin tygodniowo, do tego na zmiany... Ale jakos damy rade! Najwyzej dziadkowie beda nasz czesto na wyspach odwiedzac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
effi31 no ja bym coreczke chciala a moj synka :)) no ale wsumie byle zdrowe bylo :*** chlopak czy dziewczynka pokocham tak samo :)) a co do latania w ciazy , to 29maja lece do Polski z moim i wracam 5 czerwca, lecimy na komunie . Bede wtedy w 11 tygodniu wiec dzidzia juz bedzie sie niezle wiercic :PP wroce to odrazu bede miala USG ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
francoise ehh nie fajnie ze nie masz tej wizyty Ja lecialam samolotem w 13 tygodniu do Irlandi ;) Nic sie nie dzialo . Ja tez dzisiaj rybe robie ale jak mialamz ero mdlosci tak etraz mnie mecza........ i ciezko ten obiad widze , ale trzeba maly glodomor biega i juz patrzy na mnie litosciwie o ten obiad heh . No i przez te slonce musze myc okna dzisiaj .... bo sonca prawie nie widac, nie ma to jak co meisiac myc okna . Uroki mieszkania na parterze i sasiedzi zrzucajacy wegiel do swoich piwnic pod moimi oknami ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milagrosa , a jak prawko?? ja własnie 30 marca zdałam za 1 razem ;), a 5 dni później zrobiłam test i wyszly II kreski ;) Karmelek , no to szybko sie postaraliscie, ale co tam na co czekać, później jest o wiele trudniej , a co do snów to ja na szczescie nie mam takich koszmarów, ale codziennie lęk , ze poronie, że sie nie uda itp. ciągle się zamartwiam ;( tez tak macie ?? jak ja juz bym chciała 12-13 tydz wtedy juz mój dzidzius bedzie bardziej bezpieczny❤️, najgorszy ten 1 trymestr ;C Miax , pewnie, aby zdrowe było , to jest najważniejsze ;) MamaMałpki , to z Adasia taki żarłok ??? ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmelek_30 a ja w Szkocjii :)w Glasgow :) niedawno bylam w Manchesterze ;))) jak ci sie zyje w UK? mnie ta pogoda dobija O_o w ktorym tyg jestes? bylas u lekarza? pewnie juz pisalas ale tyle tych dziewczyn tu jest ze juz mi sie myli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miax... ja mam przyjaciolke w Szkocji, w Edinburgh'u. Mialam teraz u niej byc, ale z tymi mdlosciami to nie wyobrazam sobie 6-godzinnej podrozy autem. Dobrze mi sie tu zyje. Pierwsze kilka lat bylo ciezkich, bo teskilam za Polska, ale teraz jest juz duzo lepie. Porzucilam prace, ktora nienawidzilam i teraz studiuje. Mam nadzieje, ze za dwa lata bede juz po studiach i w koncu bede robic to co zawsze bylo moim marzeniem. A Ty jak dlugo jestes na wyspach i jak Ci sie tu podoba? Ja u lekarza jeszcze nie bylam. Dzis mam wizyte o 16-tej. Jak mi nie da skierowanie na usg to chyba pojde do prywatnej kliniki. Ja znam brytyjska sluzbe zdrowia juz na wskors;) A teraz jeszcze sama pracuje dla NHS's wiec wiem jak to wszystko wyglada od podszewki co nie znaczy, ze przez to jest mi latwiej. Wrecz przeciwnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmelek a serduszko juz slyszalas? Wiecie, karmiłam przed chwilą rybki i zobaczyłam że mi chyba dwie zaciązyły.... to jakiś okres pączkowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny przepraszam ze się długo nie odzywałam ale byłam w szpitalu ale jest juz wszystko dobrze obiecuje ze nadrobie zaleglosci na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×