Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

luska46

Mamusie Grudzień 2012 :)

Polecane posty

Nie było mnie tylko kilka godzin a tak się rozpisałyście Ja mam dziś 6 t 0 d. MYŚLICIE ŻE W ŚRODE USŁYSZE JUŻ SERDUSZKO CZY RACZEJ NIE? Martwi mnie to że nie mam już żadnych dolegliwości. Czy to normalne?? Byłam dziś w pracy i moja kierowniczka pyta czy będę kontynouwać zwolnienei. Powiedziałam że nie wiem, w środe ide do lekarza i okaże się. Ona na to ze mi zapobiegawczo wstawiła drugą zmiane bo wie że w ciązy są poranne nudności. No cholera mnie mało nie wzieła. Czemu podjeła decyzje bez pytania mnie?? Przeciez zawsze mowilam ze wole pierwsza zmiane a o 22 nie mam powrotu do domu. Po za tym ja się gorzej czuje wieczorem niż rano. Dramat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem jak to liczyć, moja lekarz mówi że nie ważna jest ilość a przyrost. Ja będąc w 5 t 0 d mialam 198 a dwa dni pozniej 497 wiec ciezko stwierdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milagrosa w tej sytuacji albo bym porozmawiała z kierowniczką że chcesz 1 zmianę i jako 2 argumenty to bym podała to że wieczorami gorzej się czujesz no i brak powrotu a jak to nie pomoże to ja bym kontynuowała zwolnienie ja mam zwolnienie do 10 maja i mam zamiar dalej kontynuować, tym bardziej że ja pracuje na 3 zmiany i w wielkim zakładzie ( obozie) pracy, albo siedzę zgarbiona 8 godz, albo stoję :( wiecie na co mnie naszła ochota kurczę na kebab albo chociaż na jakiś inny fast food, wiem świństwo nie powinnam jeść tego ale oglądałam program w internecie i ślinię się na samą myśl miałam wam pisać że od kilku dni prześladują mnie 2 bociany :D codziennie kilka razy nad naszym domem latają 2, wczoraj myslałam że już mamy spokój, pojechaliśmy do mojego T babci , mieliśmy już jechać , a babcia mówi patrzcie 2 bociany lecą, no normalnie aż mi się nogi ugięły, w drodze powrotnej mój mówi do mnie : wiesz co te 2 bociany to chyba nie jest zbieg okoliczności :D :D :D ale ani ja ani on nie ma w rodzinie bocianów więc myślę że mogę byc spokojna tym bardziej że to tylko taki przesąd :D :D :D :D ale minę miałam wczoraj nie ziemską :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milagrosa współczuje, porozmawiaj może z kierowniczką które zmiany są dla ciebie lepsze itd. skoro później nie masz jak wracać i mdłości masz wieczorem to wiadomo, że lepsze są 1 zmiany.... no chyba, że będziesz na zwolnieniu :) Ja zrobiłam właśnie sałatke z tuńczykiem i ryżem :) Na obiad udka pieczone z cebulka i salatka ze świeżych warzyw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierdulka ale się usmiałam ;D;D Milagrosa , a odkąd liczysz te tyg ?? happypati, opowiadaj, pochwal sie cos wiecej , moze jakies foto pierścionka ;):) jestempewna29 - z ta beta to chyba indywidualnie do każdej z nas , ale chyba w necie znajdziesz takie tabelki , wiec mozesz sprawdzic rano rozmawiałyśmy o badaniach prenatalnych, przypomniało mi sie ze sa refundowane m.in wtedy gdy w rodzinie występowały jakieś choroby genetyczne dziś znowu wróciło kłucie w podbrzuszu , mdłości ustały ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierdolka właśnie dlatego pytałam Was dziewczyny o to czy odżywiacie sie aż tak super, bo mi tez zdarzaja sie napady na fast foody itd... Nie ukrywam, że zdarzylo mi sie zjeść raz pizze, parówkę, zapiekankę domową .... Uważam, że trzeba sie zdrowo odzywiać, ale nie wariować... jak mam na cos ogromna ochotę to zjem kawałek, wiadomo nie przesadzam, ale nie robie sobie z tego powodu żadnych wyrzutów. Przecież nie odzywiam sie tak codziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem pewna 29 odpowiada to zarówno 6 jak i 7 tygodniowi. Happypati GRATULACJE!!! Jestem w 8 tygodniu,czy to możliwe,że powoli zaczyna mi rosną brzuch? Zawsze byłam w tym miejscu strasznie płaska,a teraz jest delikatnie większy,zastanawiam się czy to możliwe,czy sobie coś wmawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia to całkiem mozliwe, moja koleżanka w 4 miesiącu miała już spory brzuszek. Z moja kierowniczką coś ciężko się dogadać bo coraz więcej dziewczyn w ciązy i chyba ja to złości Tygodnie licze od ostatniej miesiączki czyli od 13 marca i cykle mam 26 dniowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia to całkiem mozliwe, moja koleżanka w 4 miesiącu miała już spory brzuszek. Z moja kierowniczką coś ciężko się dogadać bo coraz więcej dziewczyn w ciązy i chyba ja to złości Tygodnie licze od ostatniej miesiączki czyli od 13 marca i cykle mam 26 dniowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia0105 ja w 1 ciazy bardzo szybko przytylam, chyba od 6 czy 7 tyg spodni nie dopinalam :/ na szczescie nie mam rozstepow choc sie niczym nie smarowalam-takie geny :) a powiedz czy te cyferki w nicku do data urodzenia? bo jesli tak to jestesmy urodzone tego samego dnia :) Happypati GRATULACJE :) a mnie dzis podbrzusze boli :/ chyba sie pykne na dniach do lekarza po duphaston tak w razie co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu dziewczyny jestem przerażona, byłam przed chwilą siusiu , podcieram się a tam lekko zabarwiony papier, brzuch mnie zaczął boleć , nie wiem czy to z nerwów czy coś się dzieje nie dobrego wiem że wy tez plamiłyście, ale czy bolał was przy tym brzuch, jak nic się nie zmieni jutro jadę do lekarza, albo jeszcze dziś jeśli się nasilą objawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to jestem panikara i wole dmuchać na zimne. Mnie dziś pobolewa brzuszek tak od 10 minut ale chyba dlatego ze nerwy schodza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierdolka a bierzesz jakies leki? jakiego koloru bylo to plamienie? mnie dzis tez dosyc mocno brzuch bolal i chyba zmusze lekarza do zapisania duphastonu tak jak w pierwszej ciazy, zwlaszcza ze 2 lata staralam sie o 2 dziecko. Olcia ja jestem z 1 maja 1980 wiec juz stara dupa ze mnie :) za chwile mamy urodziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie żadnych leków nie było, byłam znowu w wc i już papier był bardziej czerwony, nie wiem co to może być. tak bardzo się boję ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) Nadrobilam zaleglosci w pociagu, w drodze do domu, ale pewnie i tak polowe juz zapomnialam... Happypati...gratujuje 🌻:) Olka...ja tez jestem w 8 tyg i tez mam wrazenie, ze spodnie mi sie ciasniejsze zrobily. Pierdolko... a te bole to jaki maja charakter? Jesli tylko taki cmiacy, jak wczesniej czy klujacy w okolicach jajnikow to bym sie tym bardzo nie martwila. Gorzej jesli przypominaja skurcze....nawet jesli wystepuja w dluzszych odstepach... Ja takie wlasnie mialam jak poronilam w listopadzie i przed takimi mnie uprzedzano w szpitalu wiec jesli czujesz skurcze to nie zastanawiaj sie tylko jedz do szpitala. Co do wynikow bety to nie jest tak, ze nie wazne ile przyrasta byle przyrastalo. Powinna rasnac miedzy 66 a 100% w ciagu 48h. Owszem zdarzaja sie odstestwa, bo ciaze gdzie przyrastala o troche ponad 50% sie utrzymywaly, ale z reguly maly przyrost jest zlym znakiem, tak samo jak "skaczacy". Natomiast jesli przyrasta wiecej niz 100% to tylko sie cieszyc:) No i czasem taki bardzo szybki przyrost moze wskazywac na ciaze blizniacza. Ale beta to tylko badanie, ktore daje nam jakies wypbrazenie o tym, co sie dzieje w naszym organizmie. Niestety zadne gwarancje za tym nie ida. Trzeba sie uzbroic w cierpliwosc i wierzyc, ze wszystko bedzie dobrze, a w razie problemow szukac pomocy lekarskiej. Ja dzis mialam telefon ze szpitala. W srode o 10 mam usg. Miejmy nadzieje, ze wszystko bedzie ok i zobacze serduszko bijace jak dzwon. To bedzie 7tyg+4dni czyli polowa osmego tygodnia wiec na tym etapie juz powinno byc widac malutka pikaweczke:) Oby tylko wszystko bylo dobrze. Niestety pojade sama, bo moj M nie dostanie wolnego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierdolko...jezeli pojawila sie krew to jedz do szpitala. Nie ma co sie zastanawiac. Moze Twoja kruszynka potrzebuje wsparcia w postaci progesteronu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piierdolka ja w ciagu ostatniego tygodnia miiałam delikatne plamienie,a wczoraj silnijesze krwawienie. Na szczęscie nic mi nie jest. Ja jestem panikara więc szybko jechaliśmy do szpitala. Mnie też strasznie bolał brzuch. Na Twoim miejscu bym pojechała po receptę na Duphaston bądź Luteinę i po to,żeby na usg zobaczyli czy wszystko jest w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzuch już mnie nie boli, ale plamienie jeszcze jakieś tam jest, byłam znowu przed chwilą w wc i już papier był ledwo zabrudzony... nie wiem może związek ma z tym w południu przytulaliśmy się tak mocniej z mężem, do stosunku nie doszło ale było bardzo intymnie i może stąd te plamienie ( pieściliśmy się co zakończyło się orgazmem) ale że brzuch mnie zaczął boleć to nie wiem czemu, może spanikowałam że coś jest nie tak i z nerwów, bo mnie pobolewał ale tak delikatnie ... hm .... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane pisze do was z telefonu.. Ja juz w nowym mieszkaniu.. Nie mam neta jeszcze.;/ kupilam internet usb ale nie dziala ;/ muli strasznie i razlacza..;/ 20 funtow na darmo ;/ moj wroci dopiero z pracy za 5godzin ;( a ja siedze sama nawet tv jeszcze nie podlaczylismy ;( leze i ogladam z laptopa stare odcinki DLACZEGO JA hehe z nudow. Dzis zaczal mi sie 6 tydz ciazy ;) dzis zaczely mi sie straszne mdlosci ;( takie ze rzygac mi sie ciagle chce ;( ale wkonvu na swoim ;p i do lekarza jutro jade rano ;* ale bym chciala uslyszec serduszko mojego szkraba ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jednak ide w czwartek ale sama... Strasznie sie czuje nie wiem czy to po tej pracy czy jak ale troche mi jest niedobrze i ciagle w glowie mi sie kreci to chyba z przemeczenia... Mam nadzieje ze bd serduszko bo to juz 7 tc :). Jakby mnie bylo stac to bym robila co tydzien USG zeby wiedziec ze jest wszystko w porzadku. Musze isc do tamtego lekarza po wyniki cytologgii, a w czwartek lub w piatek odbiore badania krwi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, za ciezko sie nadzwigalam i mam dosyc boli mnie doslownie wszystko nogi plecy, w dodatku nie moge sie wyspac. Jest straszna praca w piekarniach nawet sobie sprawy nie zdawalam jak to wyglada a teraz juz wiem i naprawde to nie jest praca dla mnie... Moze jak bym nie byla w ciazy to bym sie wprawilam a tak nie chce ryzykowac zdrowiem i zyciem maluszka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wam :) piszecie i piszecie.. nie nadazam za Wami. Ja juz jutro zaczynam 8 tydzien, juz 55 dzien od OM :D Dzis zrobilam badania i w srode wizyta. Moze sie czegos wiecej dowiem. Jak narazie sampoczucie troche lepsze, biale uplawy i jestem senna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny normalnie fioła dostane tyle tych przygotwan tego wszystko mam dosc po jednym dniu a gdzie to do lipca :( mnie tez dzis troszke brzuszek pobolewa ale to chyba z tego ze mam cos z jelitami bo czuje ze mam tam duzo gazów a nie moge ich wydostac wiecie o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×