Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość xPsycho

ginekolog Wrocław!!

Polecane posty

Gość xPsycho

Hej dziewczyny! Pilnie poszukuję jakiegoś dobrego gina we Wrocławiu ;) generalnie chodzi mi o ogólny "przegląd" i wypisanie recepty na tabletki anty (nie mam niestety możliwości udać się do mojego dotychczasowego lekarza). Ważne, żeby był: delikatny, w miarę kulturalny, niezbyt drogi, mężczyzna ;), gabinet prywatny no i żeby przede wszystkim był solidny i wiarygodny ;) krótko mówiąc szukam ideału ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafeterianka34128976
Ja ostatnio byłam prywatnie na Jedności Narodowej 118a jest to ambulatorium ginekologii i położnictwa. musialam predko się dostac po tabletke 72h po. na przyjecie czekałam 30 minut zapłacilam 130 zł, ale miałam badanie ginekologiczne, dostałam tabletki antykoncepcyjne i tabletke 72h po (kolezanka zapłacila u innego gina 120 zl za sama recepte) wejdz sobie na strone pan-ginekolog .pl mozesz zobaczyc gabinet, doktora ;) ostatnio miałam pewne pytanie, to normalnie dzwonisz do lekarza na kom, wszystko Ci mowi co i jak :) na prawde warto :) z tym, ze nie wiem czy to duza cena, czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xPsycho
130 zł za całość jest jeszcze do przyjęcia :) a receptę dostałaś na ile opakowań? I za kolejne recepty trzeba płacić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafeterianka34128976
recepte dostałam na 2 opakowania, bo to moje pierwsze tabletki anty, wiec zobaczymy jak sie przyjmą, czy nie bedzie potrzebna zmiana itp. za kolejne recepty juz nie płacisz, jak konczą Ci sie, to dzwonisz na recepcje, albo do lekarza, podajesz dane, jakie brałas tabletki i odbierasz sobie recepte na recepcji, to jest juz za darmo (tam sa wyznaczone godziny w jakich codziennie do odebrania sa recepty) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xPsycho
ok to super :) a jak sam lekarz? Jakiś miły czy gbur? Rozmowny? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafeterianka34128976
własnie fajny :) ja miałam tez lekki stan zapalny, przepisał mi globułki i po wzieciu globułek mowil, ze mam cytologie zrobic i pojde do niego;) pozatym podoba mi sie rozwiązanie z tabletkami anty :P dzwonisz, odbierasz recepte i git :P Gosciu spoko, jak kazał sie rozebrac to gadał, ze tam ma Pani takie spodniczki zielone prosze ubrac, prosze sie rozluznic itp.:P czytałam później o tym lekrzamu, wlasnie m.in na tej stronie, ktorą podałam, to on był ordynatorem przez dłuższy czas w szpitalu ginekologicznym, wiec sadze, ze gosciu na rzeczy sie zna, w tym jego gabinecie przyjmują równiez na NFZ. ogolnie widać, ze sprzęt nowiutki, niedawno zresztą się przenosił własnie z innego gabinetu tam na Jedności Narodowej :) ja byłam mile zaskoczona, ale byłam poki co tylko raz u niego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowe _kredki
a ja chodzę do lekarzy do Medixu i powiem, że Ci lekarze są bardzo dobrzy, mają super podejście do pacjentów są świetnymi specjalistami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanojka
ja chodzę do dr Świdraka, leczy też moją siostrę, po prostu dobry lekarz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xzcv..vb
Ja też chodzę do dr Świdraka i też uważam, że jest bardzo dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polskaaa
Doktor Świdrak jest nie tylko dobrym specjalistą ale też wspaniałym człowiekiem, może jego gabinet nie jest tak wystawny jak innych naszych cudownych lekarzy, ale nie o urodę tu chodzi ale o fachowość i podejście do pacjenta. USG bardzo nowoczesne i dokładne w mojej drugiej ciąży wielość dziecka praktycznie idealnie określił, zawsze miły i uprzejmy, przełamuje dystans między pacjentem i lekarzem, nie patrzy na zegarek, potrafi doradzić i porozmawiać no i przede wszystkim słucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszalas
Szukałam ginekologa i byłam u dr Świdraka, chyba u niego zostane, bo naprawde bardzo ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlomkkk
Słyszałam, ze on jest głownie swietny jesli chodzi o prowadzenie ciąży, to prawda czy moze ogólnie ze wszystkim jest dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja zdecydowanie polecam Michała Witkowskiego. Jestem bardzo zadowolona z każdej wizyty. Doktor bardzo miły i wszystko wyjaśnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia

Centrum Zdrowia Medfemina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa

Mój ginekolog jest zdecydowanie najlepszy, zawsze podchodzi do pacjentek indywidualnie, nigdy nie ocenia przyapdków standarwdowo, tylko wiadomo badania, wywiad i dopiero wtedy może powiedzieć co nam dolega. U mnie przy infekcji to od razu powiedział żebym stosowała żel papilocare, bo zregeneruje moje miejsce intymne i doprowadzi je do prawidłowego stanu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dr Krzemieniewska – kompetentna, kulturalna, spokojnie tłumaczy, szczegółowa, zdecydowanie wzbudza zaufanie . Zawsze jest uśmiechnięta.Z całego serca polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

We Wrocławiu znam kilku naprawdę sensownych specjalistów. Przede wszystkim dr Gaweł i dr Krzemieniewska. Nie tylko ekspertki i lekarze najwyższej klasy, ale też niezwykle empatyczne oraz troskliwe kobiety 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×