Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
gugajnaa

zdrowy styl życia

Polecane posty

Gugaaa - i jak sa wyniki? pewnie beda kolo poludnia co? to jak dojdziesz do 8 to sie przefarbuj :) ja musze sobie jakas nagrode wymyslec jak dojde do tej 7ki, coby motywacje zwiekszyc :) ale i tak sie ciesze,ze waga nie rosnie :D to jakie nagrody sobie fundujemy? :) a reszta dziewczyn jaki pierwszy cel + nagroda? :) ja po tiffany waist of course;) i cwiczenia stojace z ciezarkami - ja Cie :D do tego jeszcze : no more fat back tiffany i sie zmachalam :D ide przerwac dziecku bajki, i sie troche pobawie z nia bo biedna sie nudzi jak taka pogoda.. :* do zobaczenia Laseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdałam na 4 :D Szczupła ja robię nawet więcej przerw, cwiczę czasem co 2 dzień czasami kilka pod rząd, zależy jak mi się ułoży ja mam hantle 1kg, ale z trenerem wczoraj po 6kg na łapę myślałam, że umrę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6kg..o mamo ! mi tam dobrze z moimi 1kg ;) GRATULACJE GUGUS :) z glowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migrena mnie dopadla..dobrze ze rano pocwiczylam cos bo teraz juz padam.. i walcze,zeby juz dzis nic nei jesc :))) milegoo dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem w stanie przeczytać waszych postów dziś. Sorry :( Ja niedawno wróciłam do domu :/ Ok. 17 odebrałam dziecko, spędził ze mną ost godz. pracy. Później pojechaliśmy po tate i tam zjedliśmy kolacje/późny obiad(pie z sałatka z pomidorów) potem zrobiliśmy zakupy i pojechaliśmy na basen (znalazłam inny i jeszcze bliżej domu) Dzieci już śpią, w końcu cisza i spokój :) Ja padam na twarz bo wcześniej ćwiczyłam (1godz tylko, ale dużo z ciężarkami) a w pracy miałam taki dzień, że cały czas byłam w ruchu. Nogi mi w d... wchodzą. Nie mam siły na nic... Masakra :) A muszę wstać o 6 najpóźniej bo jadę przed pracą na basen. Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aloooł ja dzis wczesnie zaczelam, bo Moj na grzyby pojechal i o 6tej mi Dziecko obudzil :D ale przez to juz po owsiance, kawie i ciastku wszyscy pojechali, wiec moze troche pocwicze.. Szczupla - gratki za takie poswiecenie ! mi sie by chyba nie chcialo... ;) ale dlatego pewnie mi waga stoi :) dobra, lece cos porobic..potem moze jakies zakupki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) W końcu i ja znalazłam chwilkę żeby zajrzeć do Was. Tak jak pisałam przedwczoraj byłam na tenisie i miałam niezły wycisk, choć technicznie nie było najlepiej :) Później miałam spotkanko i wróciłam bardzo późno a wczoraj cały dzień byłam w pracy i przyszłam taka padnięta że zasnęłam już po 21. A dziś już po śniadanku, i umówiona jestem do koleżanki na kawę a później planuję pobiegać no i jeszcze na noc do pracy trzeba iść. A co do mego kolorku włosów, to jestem ciemną blondynką , i zawsze były jakieś tam blond pasemka, a teraz na głowie jest ładny czekoladowo-rudy kolor, jakiego nigdy nie miałam :) No i jestem przed @@@ to fatalnie się czuje i waga pewnie pójdzie w górę .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeej pare cwiczonek zaliczonych, a teraz do sklepu ;) Karolina - jakos po ciazy migreny mi sie zmienily - tzn mam mroczki przed oczami jeszcze przed bolem, a kiedy sie skoncza to zaczyna bolec..przed ciaza to bralam w tym momencie procha. a teraz klade sie, potem pije duza ilosc kofeiny..i jakoss idzie wytrzymac - oczywiscie jak siedzisz w domu, bo jesli mam cos zrobic - to od razu biore bo nei ma na co czekac troche zawile tlumaczenie, ale jesli chodzi o prochy - to dziala na mnie saridon z kofeinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wczoraj dostałam wiadomość, że nasz kupiec na mieszkanie dostał kredyt :D więc teraz to już kwestia dni i zamykamy temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alexandria, to fajnie taki kolor musi wygladac :) badzia, tez mam czasami takie bole glowy,a le to nie migrenowe, tylko mialam zapalenie nerwu trojdzielnego i czasami wraca. Wtedy 3x cwiartke Neurotopu biore. guga, to kiedy remont? Moze sie zalapie, zeby pomoc xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola zaczynamy 08 X wcześniej się nie da bo nasz wykonawca ma zajęte terminy oczywiście najpierw dach, czekam na dekarzy mieli zacząć w tym tygodniu, no ale cisza na razie po 20 X będą nam robić kominek z rozprowadzeniem ciepła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej to żeby nie było tak nudno i wzorowo to wczoraj niestety dałam plamę zjadłam 4 muffiny, które upiekłam dzisiejszy dzień poświęcam na spalenie ich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Ja wczoraj o 7.00 rano basenik przez godz. Pozniej praca, praca ( ciagle w ruchu bo unikam siedzenia w aucie I sie nachodze) W domu byłam ok 18. Pozniej kolacja, wizyta u kolezanki i w łóżku byłam przed 22... ZAsnęłam w 5min. Nawet kompa nie włączyłam..s Pozdrawiam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu widze maly ruch :) mam nadzieje,ze nie oznacza on,ze u nas klapa ! sama nie mam wzorcowych dan, ale trzeba sie tzymac :) PAMIETAJCIE PANIE, ZE TYMRAZEM MUSI SIE UDAC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badzia, co ty, jaka klapa ;) Jest dobrze będzie lepiej! :D Ja wczoraj na basenie miałam branie :) a koleś fajny, fajny :P Dziś idę wieczorem bo mam dużo zajęć a na 7( musze wstać o 6 żeby sie wyrobic i dojechac) zaspałam.. :) Idę ćwiczyć, co u was panienki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja żadnej klapy nie ogłaszam stało się zaraz jadę to spalić a wieczorem dodatkowo basen UDA SIĘ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elo wróciłam z siłki dałam sobie wycisk :D na obiad rybka z sałatą teraz kawaaaa komu nalać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie piję zieloną herbatkę, to za kawkę dziękuję :) w Nocy pracowałam, pospałam i musiałam jechać zrobić większe zakupy bo pustki w lodówce, a teraz chwilka odpoczynku i kijeczki o 17 - tradycyjnie dwie godzinki. A wagę na razie omijam bo zaczynam @@, ale i tak rewelacji by nie było, bo ruchu mam dużo ale dietkę muszę bardziej podkręcić bo inaczej to sukcesów nie będzie, ale się nike poddaje i walczę dalej ze swoimi słabościami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Badzia, my sie nie poddajemy, walczymy caly czas :) Ja czasami nie mam nic ciekawego do napisania i dlatego tylko czytam :) Dzisiaj caly dzień na wyjezdzie, mialam mega ochote na szaszlyk z grilla, ale zawsze jak mam smaka na cos, to tego nie mozna zjesc po drodze :) Stanelo na piersi grillowanej i podwojnej porcji salatki z bialej kapusty. Dla mnie to sukces, ze od jakiegos czasu tak jem, jak gdzies jedziemy, w zeszlym roku bym sie usprawiedliwiala, ze przeciez to wyjazd i moge zjesc cos smazonego z frytkami.. Obecnie nie jest mi to do szczescia potrzebne. O, sklamalabym, zjadlam od meza plasterek podmazonego ziemniaka :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej dziś ma padać i być zimno wczoraj się dogrzewaliśmy takim elektrycznym grzejnikiem coś mi się zdaje, że niebawem włączamy piec Mieliśmy dziś jechać do Juraty do znajomej Mamy ale w taką pogodę odpuszczamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śpita ? ;) porobiliśmy w ogrodzie, oczywiście tyle ile da się z rocznym dzieckiem :D Tomek ściął 4 drzewa, które dawały minimalne ilości owoców a ja cięłam gałęzie, nie czuję dłoni :) Iga tak się wymęczyła biegając w ogrodzie, że zasnęła przy butli od razu :D relaks teraz, zupka kalafiorowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam właśnie wróciłam po dwugodzinnym treningu na korcie tenisowym i wypompowana jestem, popijam kawkę i odpoczywam :) a jeszcze trzeba trochę chałupkę ogarnąć, i jakieś jedzonko na weekend zrobić bo jutro pracuję ale na razie muszę odetchnąć a za oknem zbierają się chmury to pewnie już dziś nigdzie nie wyruszę sobotnie popołudnie spędzę w domciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeeeej coraz mniej czasu na siedzenie na cafe;/ a jeszcze sie zapisalam na Salse Solo:) hehe ciekawe czy fajne bedzie ;) ten tydzien bedzie tez ciekawy - impreza/goscie na okraglo - takze zobaczymy jak z pisaniem bedzie ;/ do dietki - mogloby byc lepiej;/ a w ruchu - przerwa.. takze nieciekawie ale patrze na Was i moze mi motywacja wzrosnie ;) Karolina - gratulacje spadku...! ja Cie ja tez chce juz ruszyc w dol.. dobranoc :) ide z Mezuchem spedzic wieczor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nie ma co się przejmować zawsze jest bum a potem lekkie rozluźnienie ja jeszcze póki się da to robię w ogrodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×