Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
gugajnaa

zdrowy styl życia

Polecane posty

Hej! Gratuluje wszystkim ruchu! Alex, super sa te Twoje lekcje tenisa, wybiegasz caly tluszczyk ;) Badzia, 15 kg, wow! Szczupla duchem, gratuluje awansu! Guga, swietnie, ze 2 treningi masz gratis:) Mnie rozklada choroba, slaba jestem od paru dni, dzisiaj maz mi rosolek zrobi ( on robi pyszne zupy), a na obaid mam szczupaka, zlowionego przez mojego T ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badziu na pewno wykupię jeszcze 10 treningów ale dopiero po wypłacie ostatnio jak byłam z Arkiem umówiona i dzwonił, że go jednak nie bedzie to próbowałam robić te ćwiczenia, które z nim wcześniej ale to nie to samo nie wiem czy robiłam w odpowiedniej kolejności oczywiscie przypomnieć sobie nawet połowy nie mogłam no i nie dawałam z siebie 100% czułam się obserwowana itd w tym tyg rozpoczynam basen, muszę ustalić z Sis dni i ilość ale niej najlepiej byłoby by chodziła z 3x w tyg siłownie mam opłaconą jeszcze prze 5 miesięcy więc na pewno siłowe bedę tam robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ładna, ładna ;) To zrobimy i 51szą ;) Ja dziś mam pół dnia wolnego, co oczywiście wykorzystuję na ćwiczenia :) hehe. Dziś takie "normalne" bez męża ;) Ja tak tutaj sobie notuję co robiłam, bo mam potem ściągę. A dzis-tą rozgrzewkę + trochę mojej na nogi i na ręce bo tu brakuje moim zdaniem. http://www.youtube.com/watch?v=jAZ6778o_JI&feature=relmfu http://www.youtube.com/watch?v=WU_mMuCZab8&feature=fvwrel http://www.youtube.com/watch?v=BBCP7Zp96zQ&feature=fvwrel poźniej kilka ćwiczeń tych na stojąco na brzuch i 50 brzuszków ( takich płytkich, łatwych ;) ) a na koniec to moje ulubione ;) z tiffany. http://www.youtube.com/watch?v=r_J8btnIEKQ&feature=related Mam zamiar jeszcze z 30min rowerka interwałowo, ale nie wiem czy nie zrobię tego później bo muszę parę rzeczy załatwić teraz. Zobaczymy. Powiem wam, że nie wiem jak mogłam wcześniej nie ćwiczyć tyle czasu. 10000razy lepiej się czuję po takiej serii. Zamierzam wstawać teraz o godz może więcej wcześniej bo jak jadę rano to nie starcza mi czasu na wszystko i nie czuję się aż tak fajnie jak po ćwiczeniach. Tylko basen będę wieczorem rozpracowywać. Dziś się spotykam z tą moją koleżanką i się umówimy dokładnie, co, o której i jak :) Lecę! Dzięki wszytskim za gratulacje, ja aż tak się nie cieszę bo czas wolny to w marzeniach teraz będę tylko miała. Buźka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej właśnie wróciłam z rowerka i było prawie 3 godzinki jazdy po lasach , i nagadałysmy się z koleżanką do oporu, wystarczy nam na jakiś czas, a teraz piję kawkę i idę robić obiadek na 14 ma być gotowy a później mega duże prasowanko i jeszcze kijki, i teraz dzień okazuje się dla mnie za krótki :) a tenis strasznie mi się podoba a jak zaczyna coraz lepiej wychodzić to już w ogóle rewelacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina- tak pół żartem to było ;) alex- super jest znaleźć coś dla siebie i lubić to. Wtedy chce się ćwiczyć :) Szczupak! Od dzieciństwa nie jadłam, kiedy mój dziadek żył często były rybki bo wędkarstwo było jego pasją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę wszytkie już prawie macie obiady, a ja właśnie pól jabłka zjadłam bo nie mam czasu jeszcze na obiad... Teraz muszę się lepiej jeszcze zorganizować i przygotowywać posiłki dzień wcześniej ;) Postanowiliśmy wstawać wcześniej i ćwiczyć- mój Mąż chce się so mnie przyłączyć :D Zobaczymy jak to w praniu wyjdzie, ale muszę kombinować bo codziennie- chyba wieczorem, będę na basen jeździć.. Uciekam ;) No i smacznego! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helloooo ja juz po kaszy jeczmiennej z duszona poledwiczka + pomidor dzis pieknie z godzinami mi sie udaje :) o 8mej byla owsianeczka/ 11.15 chleb wlasnej roboty z pomidorem i cebula no i teraz obiadek po 14tej.. :) satysfakcja jest poki co :) trzymajcie sie Dziewczyny...no i milego ruszania i zdrowego odzywiania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przełozyli mi egzamin poprawkowy na jutro nie jestem zadowolona ale cóż zrobić idziemy za to dzis na basen :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja prawie 3 godziny kijkowałam, i kąpiel była i kolacja, padnięta jestem i leniuchuję teraz :) pół dnia na świeżym powietrzu i dotleniłam się na maksa. Faktycznie jak się robi to co się lubi to jest super i wtedy aż chce się wyjść z domu i nawet przyjemnie się ćwiczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spać jestem strasznie nie wyspana basenik zaliczony :) byłyśmy same!!!!!!!! to był czad, nie było jeszcze studentów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na chwilkę dziś załatwianie różnych ważnych spraw, bieganie po urzędach itp. pewnie pojawię się w domu około południa miłego słonecznego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja zdarzylam juz rano skoczyc na skzolenie. Cos mnie choroba bierze, zle sie zawsze z rana czuje, w ciagu dnia przechodzi ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuruj się Karola nie możesz nam opaść z sił :* ja byłam na rynku, ale krążyłam tylko i kupiłam Idze kilka ciuszków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już myślę tylko o egzaminie trzymajcie kciukasy zaraz po nim lecę na trening z Arkiem więc odezwę się dopiero wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guga - trzymamy kciuki :) A ja cały dzień dziś na pełnych obrotach, zjadłam coś tam na szybko teraz chwilka w domu i na 16 na tenis, i wieczorkiem spotkanie ze znajomymi , oj wrócę późno no i od dziś jestem Ruda ( pofarbowałam się :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem dziękuję za kciuki, chyba się przydały, mam dobre przeczucie jutro wyniki mają być :) na siłowni nie miałam formy, kręciło mi sie w głowie no ale po krótkich przerwach dawałam radę niestety na bieżni też jakoś mi dziś źle było i tylko 16 min zrobiłam jutro przerwa :) zdecydowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! po wczorajszej pogodzie ani śladu obudził nas deszcz i tak ma być dziś cały dzień :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! U nas tez pada od rana... Guga, mam nadzieje, ze Wam nie leci woda znowu... Przerwa od cwiczen musi byc, nie mozemy caly czas na wysokich obrotach jechac:) alexandria, jaki masz naturalny kolor wlosow? Ja jestem ciemna i tez mi sie rudy zamarzyl, wyszlam marchewkowa od fryzjera, ale pozniej poszlam do innego i bylo ok. Teraz znowu jestem brazowa, z lekkimi jasnymi refleksami . Wczoraj mialam przepyszny obiad, dawno czegos tak dobrego nie jadlam, cwiartka z kurczaka w sosie grzybowym i do tego ziemniak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj mialam zakrecony dzien , m.in. na budowie bylam :) rowerek zaliczony..potem znajomi.. a taki piekny dzien byl... a dzis pada..oj jak pada.. moje Dziecko od rana bajki oglada;/ a dzis sroda - wiec wazenie bylo - bez zmian - 83.6kg ( wrzesien -miesiacem stabilizacji) dzien 38 [ kwiatek] sprawcza moc jedzenia w wielu stresujacych sytuacjach jedzenie moze dodac pewnosci siebie i energii. dzieki niemu czujesz sie silniejsza. wiele osob przyznaje,ze gdy sa zestresowane lub zdenerwowane, jedza by poczuc sie pewniej. Naucz sie rozpoznawac momenty kiedy czujesz pokuse jedzenia, aby nabrac pewnosci siebie..zamiast usprawiedliwiac sie stwierdzeniem ze uwielbiasz jesc, staw czolo prawdziwym problemom i pomysl jak stac sie osoba silniejszaemocjonalnie bez siegania po jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide Tiffany robic,,a wiecie co?? Maz mi kupil wcozraj hantelki 1kg :) wiec ide cwiczyc :) zdam relacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badziu moja też ogląda bajki ... Masz tyle do 7 co ja do 8 :D zobacz jak to już blisko!!!!!!!!! czekam na wyniki z egz , gdzie one są???????? wiecie ja też mam ochotę na zmianę koloru właśnie jestem po 2 farbowaniu na blond i jak zwykle miejscami jestem żólta jak kurczak :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guga- super, gratulacje na wyrost ;) Ja tak się źle czułaś to odpoczynek musi być. Powinno się robić odpoczynki, koniecznie. Ja ćwiczę 6 dni/1 wolny. Ważę od soboty już 1kg mniej, ale obwodów nie zmierzyłam dziś bo już od rana pracuję, ćwiczę i dzieci odwożę ;) Teraz mam parę h wolnego- zmierzę się i będę ćwiczyć, potem znów do roboty. Jutro na 7 basen. A dziś na górne partie i brzuch ćwiczę, wczoraj na nogi. Zrobię chyba to samo co ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, ja mam hantle min 1,5kg i spokojnie mogłabym zwiększyć ten ciężar gydbym chciała, a pamiętam jak zaczynałam i 0,5kg miałam i 0,75 i tamtymi ciężko mi było nawet pół takiego treningu z fitappy zrobić. A teraz jadę ostro ;) Chociaż przy ost 2 powtórzeniach zdarza mi się dziwne dzwięki wydawać ;) bo ciężko ale tak powinno być. Lecę! Miłego dnia, u mnie dla odmiany- całkiem pogodnie ;) Ale nic straconego pewnie później lunie. Moje dziecko autami się bawi ostro, a bajki mogą dla niego nie istnieć. Oprócz tych czytanych ;) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×