Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
gugajnaa

zdrowy styl życia

Polecane posty

Gość rookie 5433
Dla mnie numer jeden to umiarkowany ******* codzień, dopiero na drugim miejscu jest dieta bo lubię sobie dogodzić od czasu do czasu. Minimum dla mnie to codzienne dojezdzanie do pracy rowerem. Polecam wszystkim zwłaszcza jeśli macie na trasie miejskie stacje naprawy rowerów, takie jak http : / / www.biklo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racjonalnie odżywiam się już od jakiegoś czasu. Bardzo dobrze dzięki temu się czuję. Zaczęłam swoją przygodę od konsultacji dietetycznej ( http://sklepdiety.pl ) ponieważ chciałam mieć pewność, że moja dieta będzie odpowiednio zbilansowana. Ostatnio również dodałam wysiłek fizyczny i cieszę się bardzo, że tak dobrze mi idzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula334
Małymi krokami można dojść do celu. W pierwszej kolejności należy zajrzeć sobie tutaj http://greenwitch.pl i przeczytać artykuły, które są dostępne na blogu. Jest tam wiele ciekawych informacji i porad, z których warto skorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Mam na imię Renata. Też staram się odchudzać. Jednak jestem na leczeniu hormonalnym i nie jest łatwo. Staram się zdrowo odżywiać i pije tez soki warzywne. Są pyszne. Podziwiam was za wasz zapał do odchudzania. Gdy byście chcieli tez poczytać moja historię życia i wesprzeć to za każdy nawet najdrobniejszy gest dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy moglby ktos wypowiedziec sie na temat suplementacji cynkiem? Ktory najlepszy, najbardziej przyswajalny? Napiszcie, ktory Wy stosujecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Zaleta zdrowego odżywiania jest to, ze człowiek nie potrzebuje już sztucznych suplementów, które jak wiadomo gorzej się wchłaniają. Wzbogać swoja dietę o naturalne produkty bogate w cynk i zapomnij o tabletkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, ze w produktach znajduje sie cynk, jednak niektorzy potrzebuja go w wiekszym stezeniu. Rowniez jestem zwolenniczka znajdowania witamin i mineralow w zywnosci, jednak w pewnych sytuacjach to stanowczo za malo. Masz zludne pojecie o tabletkach, ja mam na mysli jednak te o wiele drozsze preparaty, duzo wyzszej jakosci, ktore pozwalaja wyrownac niedobor. Nie mam ochoty na czytanie oklepanych komunalow, sformulowalam konkretne pytanie i oczekuje konkretnej odpowiedzi, na temat. Gdybym chciala poczytac o niewatpliwych zaletach zdrowego, zbilansowanego odzywiania, zadalabym takie tez pytanie. Prosze o powazne odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do osoby z 21:57 -gadasz totalne bzdury. To moze suplementacje witamina D odradz, ktorej my teraz bardzo potrzebujemy, w okresie pozbawionym mozliwosci eksponowania na slonce. O starym, dobrym tranie, tez sie moze zle wypowiesz, ktory byl zbawienny chocby dla naszych rodzicow? Nie rozmieszaj nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Zadałaś pytanie w temacie "zdrowy styl życia" a zdrowy styl życia to nie jest przyjmowanie suplementów. gość dziś Po pierwsze nie wypowiadaj się w liczbie mnogiej, no chyba, ze "nazywasz się milion ..." ;) Po drugie wiesz dobrze, ze witamin D jest wyjątkiem, gdyż w pożywieniu mamy małe ilości a sezon słoneczny stosunkowo krótki, choć nic nie stoi na przeszkodzie aby go wydłużyć wybierając wakacje zima w słonecznych krajach. Ciekawe jednak ile osób bada poziom witaminy D a ile przyjmuje zgodnie z modą ... A co do tranu to jakoś moje pokolenie nie było nim karmione w dzieciństwie i dziwnym trafem funkcjonowałam nie najgorzej ... Jakoś na lata społeczeństwo zapomniało o tranie, o witaminie D tez się nie mówiło. Gdyby nie chory lek przed słońcem i coraz silniejsze filtry to zapewne nie mówiłoby się nadal ... Dodam, ze ja braków nie mam ale słońca się nie boje a zima pamiętam o produktach które witaminę D maja, małą bo mała ale widać dla mnie wystarczająca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bede z Toba dyskutowala, jesli nie znasz odpowiedzi na pytanie, to z laski swojej oszczedz sobie i nam. Moze jednak ktos zyczliwy sie pochyli nad odpowiedza, za co z gory dziekuje, daruje sobie pouczanie i klasyfikacje, co moga zdrowo odzywiajacy sie, a czego nie moga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Otwórz nowy topik to posypia się reklamy na które czekasz. Wybierzesz najdroższy i ten zapewne będzie najlepszy :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie czekam na zadne reklamy. Moglam sie domyslic, ze tutaj siedza sami cwiercinteligenci, ktorym sie tylko wydaje, ze maja pojecie o zdrowym odzywianiu. Te nieuki pewnie sadza, ze cynk to pies sasiadow :) zero wiedzy naukowej, za to jezyk dlugi na pol metra, a geba pelna gestego jadu. Opieraja sie tylko na tym, co sasiadka pod warzywniakiem im podpowie, ksiazki poruszajacej tematy dietetyczne z rekach nie mieli. Z czym do ludzi? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A może Ty pełno-inteligentna istoto sprawdź jakie suple biorą/brali najbardziej witalni i najdłużej żyjący ludzie na świecie :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bede dyskutowac z osoba, ktora nie wie, jak poslugiwac sie poprawna polszczyzna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam plany treningowe oraz dietetyczne : www.fabrykasily.pl/plany_treningowe?poleca=michal1876060 Profesjonalna pomoc w osiągnięciu wymarzonej formy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam kobietki jeśli chodzi o zdrowy styl życia to poszukuję ambitnych, zaangażowanych kobiet do współpracy biznesowej które pragną osiągnąć sukces. Moim celem jest pomaganie kobietom żeby były niezależne finansowo, żeby mogły zarabiać tyle ile mężczyźni a nawet więcej! Żeby mogły więcej czasu spędzać ze swoimi dziećmi i rodziną. W tej pracy sama decydujesz: -z kim chcesz pracować, w jakich godzinach i ile zarabiać -decydujesz o tym ile czasu chcesz spędzać z dala od dziecka -ta praca jest doskonałym rozwiązaniem dla osób szukających dodatkowego dochodu -z tej pracy nikt Cię nie zwolni, sama sobie jesteś szefem. Praca dla osób z całej Polski Zainteresowanych proszę o kontakt tel. 661691771

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mela9928
O słyszeliście o czymś takim jak leczenie biologią różnych schorzeń? Są nawet specjalne warsztaty, o których dowiecie się ze strony http://domyzdrowienia.org.pl/programy/ więc jeśli ktoś z Was byłby zainteresowany to śmiało można spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wracając do zdrowego trybu życia chyba warto wspomnieć o miodzie, prawda? Ma bardzo dobry wpływ na organizm, wspomaga go, wzmacnia. No u mnie przy przeziębieniach, infekcjach to wiadomo jumer jeden :) ale warto wiedzieć, że miód działa też uspokajająco, wyciszająco. Fajnie wpływa na układ pokarmowy, oddechowy..... świetny na skórę, na zmiany skórne... Warto zgłębić temat, bo są różne rodzaje miodów, różne zastosowania :) u mnie miód w domu jest ważnym elementem. Jak ktoś szuka dobrego źródła to wrzucam link, gdzie ja się zaopatruję https://www.olx.pl/oferta/miod-2018-ok-1-2kg-szczecin-stargard-dowoz-gratis-CID757-IDusYEH.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdrowy styl życia pewnie każdy inaczej uważa co to jest styl życia. Moim zdaniem zdrowy styl życia to dieta i ćwiczenia to bardzo dobre rozwiązanie. A później zacznij brać Zestaw Power zwiera 3 rodzaje produktów na 2 miesiące przyjmowania. Cały pakiet jest idealnie przygotowany i sprawdził się u mnie w 100%. Dzięki temu twój organizm jet zdrowszy. Jelita są zdrowsze o od razu całe ciało jest zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczęłam też w tym tygodniu ćwiczenia, mam nadzieję, że dzięki forum motywacja mi się utrzyma na dłuzej 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×