Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
gugajnaa

zdrowy styl życia

Polecane posty

Gość szczupła duchem
Hello Zjadłam dziś normalną białą bułkę z pomidorem i odrobiną masła naśniadanie. Nie pamiętam kiedy ost jadłam białe pieczywo :) ale raz na jakiś czas nie zaszkodzi, tymbardziej, że na codzień w ogóle mało jem pieczywa. Zaraz idę poćwiczyć, ogarnę chatę i jedziemy na plaże bo takie słońce to ost czasy tutaj to rarytas ;) Jestem z okolic UK :) 30min mam do plaży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny;) Nie odzywałam sie ostatnio, ale nie znaczy to, ze tutaj nie zagladałam, czytalam Was regularnie. Jestem w domu rodzinnym, gdzie jedzenie jest wszedzie wokół, obiadki, sniadanka, codziennie jakieś ciasto, to nie do wytrzymania. Przy tym wszystkim walcze z kompulsami, STARAM się jesc zgodnie z zapotrzebowaniem, najwazniejsze teraz zeby nie przytyc, o zadnej diecie nie ma mowy. Badzia, mam ogromną prośbę - czy mogłabyś wrzucic książkę ( z tymi kolejnymi dniami) na jakieś serwer i podac link? Bardzo mi się podoba to,m co dotychczas wkleilas, chetnie przeczytalabym calosc. Dziewczyny, zycze Wam bardzo duzo wtrwałości, jeszcze troche i dołączę do Was z pełbym zaangażowaniem. Pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alooo miminikna - zobacze czy mi sie uda - odezwe sie w przyszlym tyg apropos tego dobra? bo to nie takie proste bedzie dla mnie :P ale sie postaram a ja dzis na grzybach bylam zamiast gimastyki porannej ;) i poki co jedzonko: 7.00 brzoskwinia, pomaracza 8.30 owsianka zbieranie grzybow :) 11.30 pol serka wiejskiego z pomidorem i innymi warzywkami 2 gruszki ( znow robie dzem i obieram je i same mi wchodza do ust :P 14.30 a zaraz cukinki podsmazane z serem + warzywka - musze pamietac zeby sie nie przejesc:) no i musze nadrobic z piciem, bo cos malo dzis weszlo ja taka patrze ze gdybym jadla wg naszych terazniejszych jadlospisow czy gugi czy karoliny..to i tak bym chudla :) czasem nawet gdybym chciala spisac co jadlam to bym niespamietala - tyle tego bylo :D a dzis dzien 4 🌼 - USTAL GRANICE, NIE ZASADY tzn zdrowy styl zycia jest pewna sciazka, z ktorej nie powinnismy schodzic. jesli jestesmy w dobrej formie, to sciazke zawezamy i bardziej sie pilnujemy, a kiedy robimy sobie przerwe - to wazne jest zeby poszerzyc ta sciezke, ale nie schodzic z niej. dlatego dzis wez kartke i napisz ustalajac swoje granice, ktorych nie mozesz przekroczyc mimo,ze zrobisz sobie przerwe w diecie a na drugiej dla porownania spisz waska sciezka - ktora mysle, ze teraz idziemy :) u mnie np w waskiej sciezce m.in. bedzie niejedzenie slodyczy, fastfoodow a w granicach chcialabym zebby zostalo niejedzenie po 18tej i 5 posilkow. powowdzenia dzis, do zgadania wieczorem :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czwść laski Widzę,że ostro walczycie-super Guga gratki,świetna taka walka pod kontrolą ,większa motywacja jest-POWODZENIA! Badzia- ryba, ser- niby można ale ale też wyczytałam ,że białko jednej grupy jemy czyli jak ryby to nie ser Tak jak pisałam zmieniłam swoją dietę i ograniczyłam kalorie .Waga jak stała tak stoi Witam nową koleżankę,więcej cennych informacji U mnie tyle pracy,że nie mam czasu pisać Dziś pojadłam śniadanie; 2 kromki chleba razowego,delma,salceson czarny,szynka II śniadanie: kawalek senika gotowanego obiad: surówka z marchwi i 2 dewolaje kolacja: śledz w sosie koperkowym Czuję się dziś taka pełna.Teraz tylko piję po rybce ale była pyszna pozdrawiam Jutrzejszy dzień spędzam w Gdańsku na Przymorzu więc Ci guga pomacham:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CIEKAWOSTKA Chcąc schudnąć należy jeść owoce między posiłkami i wybierać te z małą zawartością cukru np. cytrusy, maliny, jabłka, truskawki. Jedząc owoce w nadmiarze dodatkowo wybierając te z duża zawartością cukru, możemy nawet przytyć. Dzieje się tak dlatego, że po zjedzeniu dużej ilości słodkich owoców tj. banany winogrona, czereśnie, gruszki wzrasta poziom cukru we krwi. Aby go obniżyć organizm wykorzystuje całą energie. W następstwie tego reaguje silnym głodem, domagając się zaspokojenia go choć drobną przekąską. Jedzmy wiec owoce, ale z umiarem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CIEKAWOSTKA Chcąc schudnąć należy jeść owoce między posiłkami i wybierać te z małą zawartością cukru np. cytrusy, maliny, jabłka, truskawki. Jedząc owoce w nadmiarze dodatkowo wybierając te z duża zawartością cukru, możemy nawet przytyć. Dzieje się tak dlatego, że po zjedzeniu dużej ilości słodkich owoców tj. banany winogrona, czereśnie, gruszki wzrasta poziom cukru we krwi. Aby go obniżyć organizm wykorzystuje całą energie. W następstwie tego reaguje silnym głodem, domagając się zaspokojenia go choć drobną przekąską. Jedzmy wiec owoce, ale z umiarem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezla ciekawostka... szczegolnie,ze podjadam gruszki, bo obieram do dzemu ! :D dzis tez jestem pelna..z jednej strony fajnie, bo nie podjadam juz nic..ale moglo byc mniej dzis jedzenia:P cd jedzenia 14.30 cukinki z serem i przyprawami mmm dosyc duzo zjadlam i potem slonecznik..pestki dyni..troceh zurawiny suszone gruszki..i tak do 18.00 dlatego jestem pelna :) po jedzeniu byly kije , nieduzo,ale zawsze. no i zaraz beda brzuchy. ustalilam moje granice,ktorych nie chce przekroczyc nawet jak przerwe diete: 1. nie jesc po 18/19tej 2. codzien jakis ruch a co do grzybow - Karolina.. wlasnie caly sloik zasuszony mam po zbiorach - kozaki brazowe,czerwone, podgrzybki i maslaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BADZIU-grzybów suszonych nie trzymaj w słoiku bo ci zrobaczeją,muszą być w przewiewnym woleczku najlepiej.chociażby po mące lub cukrze.Moja babcia trzyma w poszewkach.Ja sobie uszyłam woreczek ze starej pościeli jak mogę podpowiedzieć ale każdy ma swoje zasady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po imprezie Zero alkoholu i dieta pikna :))) Co do bananów i gruszek to tylko dojrzałe bardzo podnoszą cukier. Zielone banany i twarde jak kamienie gruszki nie. Tak czytałam. Ja dziś: Twarog z kromka wazy i żytnią, ogórek Śliwki 3, 2 papierowki maleńkie z ogródka 2 jaja na maśle, pół kukurydzy 100g piersi duszonej + fasolka zielona Pierś z grilla, cukinia,ogórki korniszony, trochę surowek Dużo wody, herbat, 2 kawy Czuje miły glodek bo jadlam koło 18 ostatni posiłek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry a właściwie to świt dobry... nie ma promocji spania nawet po imprezie no ale, że Tomek wziął wczorajszy wieczór na siebie i prawie cały czas zajmował się Igusią to daje mu dziś pospać a ja z małą już jesteśmy na dole zaraz zjem grejfruta i jakoś postaram się wytrzymać o wodzie do 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry w niedzielke :) wczoraj tez mialam gosci..i tez nie bylo zle ;) nie skusilam sie na przekaski. dzis prawie w ogole ruchu jeszcze nie bylo..oprocz spacerku. ale planuje dzis i rowerek i kije i brzuchy. no zobaczymy bo mi sie troche nie chce :P dzien 5 🌼 - załóż MAGICZNY ZESZYT Gdy pomyslisz o jakims produkcie na ktory masz ochote - zapisz to w zeszycie. wszystkie emocje i frustracje tez :) Powiedz sobie ze zjesz to innym razem i zapisz ilosc i kiedy. jesli uwazasz ze zapisywanie Ci nic nie da, nie zmuszaj sie, ale trzymj zeszyt pod reka i traktuj go jako miejsce do notowania nowych pomyslow na temat wzorcow zywieniowych . a ja dzis z jedzonka poki co 8 - owsianka 10.15 fasola z gotowanym udzcem indyka + 2herbaty kawaleczek torta migdalowego tesciow + kawa 15.30 kawalek sera zoltego, plaster szynki , pomidor i salata i bedzie zaraz znow kawka :) trzymajcie sie Dziewczyny :) w kupie SIŁA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatka dzieki za rade z tymi grzybami..w sumie nie przemyslalam ;) zaraz je gdzies przeniose !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miminikna - we wtorek najprawdopodobniej bede miec pdf zatem podaj mailucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dzisiejszy dzień totalna porażka,tyle ciasta co dzisiaj zjadlam to przez cały okres odchudzania nie wciągnęłam brrrrr.... Nie daję się mino wszystko,wprowadzam całkowity zakaz slodkości!!!! Sniadanie 2 plastry salcesonu czarnego,pomidor,4 pomidory suszone II śniadanie: jabłko ,śliwki obiad: rosół z makaronem,2 zrazy,kalafir podwieczorek: ciasto ze śliwkami-dużżżo 3 kawałki kolacji za karę nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja wczoraj dobrze! grejfrut kawałek bagietki z masłem czosnkowym, troszkę twarogu surówka kawałek melona, kilka śliwek jog z owsianymi pierś z grilla, surówki, troszkę kaszy nektarynka kiełbasa z grilla kiszoną kapustą Tomi skończył urlop :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aloł ja juz po sniadaniu i grzybach :D ale cos dzis slabo dzien mi sie zaczal, wlasnie pije kawke na polepszenie humoru :) a rano mialam jakis rzut na laczenie produktow :D zatem sniadanie wygladalo niestandardowo: 8.00 - kilka winogron, 2 kopytka,pare lyzek dzemu gruszkowego wczoraj robionego;), mala kromka bialego chleba z maslem i miseczka owsianki poszlismy na spacerek grzybowy i w godzinke w mlodniku brzozowym znalezlismy siate kozakow i to wiekszosc czerwonych zdrowiutkich :) zatem bedziemy suszyc dzis znow ! teraz kawka a po 11 drugie sniadanko - twarozek z warzywkami moze chyba naprawde sie zmienilam troche od ostatniego podejcia do odchudzania, bo normalnie jakbym juz zaczela jesc chleb bialy lub torta to bym nie skonczyla za szybko.. a teraz mowie sobie ze mam ochote, wiec zjem, ale malo. pozniej bedzie wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guga - wiem co czujesz bo mojemu mezusiowi tez sie skonczyl... :( dzien 6 🌼 - CHROŃ SWÓJ PROGRAM Nikt nie bedzie sie lepiej troszczyl o plan diety niz Ty. Daltego od CIEBIE zalezy by ludzie i wydarzenia nie zepchnely Cie z wyznaczonej sciezki. trzeba chronic swoj plan. wspanialy sposob: NA RAZIE DZIEKUJE. ZJEM POZNIEJ - jesli czujesz sie zmuszana do zjedzenia czegos - taki zwrot pozwala w grzeczny sposob przekonujac ze keidys zjesz, ale nie teraz. Kiedy pytaja cie jak sie odchudzasz odpowiedz ze PO PROSTU ZDROWO SIE ODZYWIASZ. jest tez takie cwiczenie, zeby ustalic przynajmniej 3 pory dnia lub wydarzenia wysokiego ryzyka tak jak spotkania rodzinne czy imrezy lub bezczynne weekendy - i nalezy zapisac jak zamierzam chronic swoj program w kazdej z tych sytuacji. zatem: NA RAZIE DZIEKUJE, ZJEM POZNIEJ. PO PROSTU ZDROWO SIE ODZYWIAM. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badzia super tekst! my dziś troszkę po mieście polatałyśmy no i w garażu i domu masę pracy zrobione był Tata i mi pomógł bardzo! po południu spodziewam się gości na kawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aloł cos maly ruch jeszcze dzis ;) dzis tez mialam gosci wlasnie.. i o 18.30 byl malutki kawalek ciasta murzynkowego, bo : "na razie dziekuje" dzialalo przez pierwszych pare godzin :P hehehe :) ale i tak jestem zadowolona a co. byl dzis rowerek 30min i ide na kije na 20min i beda brzuchy. :* buziaki powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dobrze! Goście wreszcie poszli :P ciast się najedli a ja przekąsiłam borówki i nektarynkę niestety Tomek pojechał ich odwieźć i wróci po 21 i nici z siłki dziś jutro mam trening, w środę rower, jakoś to będzie :) fajnie tak się nie najadać pod kurek, na prawdę dobrze mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wiecie, że nie pamiętam co wczoraj jadłam na śniadanie :) hihihi miałam napisać i nie pamiętam no ale na 2 późne śniadanie zjadłam miseczkę krupniku (gotowany na wodzie, wiec same warzywa +kasza) na obiad zjadłam pure, kalafior, polędwiczki wieprzowe z kurkami i surówkę owoce na podwieczorek kolacja to kromka razowa z serkiem wiejskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda Guga,ze milo sie nie przejadac? :) w ogole tak mi dobrze.. jk jest jakis ruch..i jak sie czlowiek nie przejada.. i umie sobie powiedziec,ze NIE. dzien 7 🌼 - UDA NAM SIE ! minal tydzien :) tadaaaaaaaam :) UDA NAM SIE, dzis to powtarzamy z 10razy ! Jak innym sie udalo, to czemu ma nam sie nie udac? Tymrazem sie uda! a ja jutro wazenie.. mam nadzieje,ze pare dkg zleci.. a Guga kiedy sie wazysz? Karolina, Ty caly czas codziennie? jak Wam idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miminikna - niestety moge zrobic pdf dopiero za tydzien..bo wtedy bede miala odpowiednia maszyne :P bo pojedynczo skanowac mi sie nie bardzo chce ;/ :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uda nam się!!!!!!!!! uda nam się!!!!!!!!!! uda nam się!!!!!!!!!! uda nam się!!!!!!!!! uda nam się!!!!!!!!!! uda nam się!!!!!!!!! uda nam się!!!!!!!!!!!!!!! uda nam się!!!!!!!!!! uda nam się!!!!!!!!!!!! uda nam się!!!!!!!!!!!! 🌻 :D Badziu chyba jutro się zważę i pomierzę, bo zaczęłam właśnie w zeszłą środę byłam na rynku na zakupach, mówię Wam to koniec lata :( normalnie wieje już tak jesiennie a w domu siedzę w skarpetach grrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guga u mnie pogoda tez srednia.. Chcielismy namiot kupic, ale juz sie sama zastanawiam.. Niby 24 sierpnia ma byc u nas 35 stopni.. Wkurzylabym sie, jakby namiot nie byl wykorzystany.. Ja sie zwaze za pare dni, bo dzisiaj tak napuchlam, ze maz mi nawet powiedzial, ze wygladam, jakbym miala meega kaca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczupła duchem
Hey dziewczyny Mało się odzywałam bo większość czasu byłłam w terenie, trzeba wykorzystać resztkę lata bo też czuję, że za chwilę jesień. Większość czasu pędzamy nad wodą. Ja nie mogę pływać bo mam ranę, ale skakaliśmy przez fale z dzieciakami, chlapaliśmy się wodą i było super. Jak mój mąż pływał ze starszym synem, ja z młodszym ćwiczyliśmy na brzegu. Rewelacja ;) Nie notowałam co jadłam przez te dni, ale trzymam się diety jak zwykle, oprócz małego wyjątku- wypiłam desperadosa pół butelki na sobotniej imprezie i wczoraj zjadłam 2 kawałki pizzy. Nie przejmuję się jednak, bo widzę, że chudnę. Kupiłam nowy stanik, w rozmiarze tym co zwykle ( a miałam świetnie dobrany rozmiar) Kiedy go ubierałam zauważyłam, że jakoś lekko zapiełam. Po kilku minatach zauważyłam, że jest on za duży w obwodzie, zapięty na ost. szlufkę? jest o ok 2 cm za luźny! Żałuję, że zdjęłam metki.. Ubierając się na ww imprezkę przymierzałam klejne ciuchy i powiem wam, że mam rozmiar mniej w tej chwili :) Dziś nie czuję się najlepiej ( nie tylko ja zresztą) zatruliśmy się chyba i nie jest fajnie.. ale będzie lepiej. A co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×