Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mała Noc

Szukam Wirtualnego Kochanka i Przyjaciela w jednej osobie.

Polecane posty

Tosia :D:D banda onanistów :D:D eee są jeszcze wyjątki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaryzykuj
Tosia, czasmi warto zaryzykować!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro jesteś taki poinformowany to może mnie oświęcisz gdzie szukać tych normalnych i umiejących czytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tutaj szukasz?:classic_cool: oj to jak wygrana w lotka :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cayennes
dzien dobry wszystkim. Tosia nadal nie znalazłas nikogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cayennes
dokładnie. uważam, że z ludzmi jest coraz gorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cayennes
ale Tosia, dzis masz mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówisz, że mam Ciebie dziś, po pierwsze ale pocieszenie, że dziś. Co znaczy jeden dzień przyjaźni. Po drugie, uważasz się lepszy od tej całej reszty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tosia, zadam poważne pytanie, co nie zdarza mi się często - serio uważasz, że znajdziesz na forum internetowym kogoś, kogo będziesz mogła nazwać przyjacielem? czyli osobę, której powierzasz swoje troski i tajemnice? komu zwierzasz się z tego, co Cię boli? od kogo oczekiwać możesz wsparcia w każdej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doktor ma rację :classic_cool: możesz sie lekko przewieźć na takiej przyjaźni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie swoje rację, nie mogę Wam tego odebrać. Ale ja jestem żywym przykładem tego, że można. Miałam kilka lat temu takiego przyjaciela, ale tylko przyjaciela, to był wartościowy człowiek. Przyjaźń była by po dzisiejszy dzień, ale zmarł śmiercią tragiczną. Niestety dobrzy ludzie odchodzą, a cała reszta sami wiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec to 1/1 000 000 ;) reszte zycia bedziesz kolejnego szukać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Tośka , faktycznie tu możesz się nieżle przejechać ,na forum nie ma czegoś takiego jak "przyjaźń" ale jeśli jest to zdaża się jedna na milion tu można pożartować pośmiać się ale i tak wiadomo o co chodzi ..przecie to forum erotyczne ale powodzonka życzę i dobrej zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przecie napisałam Skarbie że zdarza :classic_cool: tyle że nie każdy ma to szczęście :D a i to "zdarza"* :D Już się poprawiłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tosienko na wiele spraw nie mamy wplywu Zycie jest jakie jest fajnie by bylo ze by kazdy mial swoje sloneczko dla siebie które by swiecilo tylko niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozwól, że zapytam, Tośka: jeśli miałaś wirtualnego przyjaciela to skąd wiesz, że zginął tragicznie? Maila Ci chyba przedtem nie wysłał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozwolcie ze i ja sie wypowiem. moim zdanem na tego typu forum moza znalezc namiastke przyjazni juz tez bardzo dobrego znajomego. ja mialem takowa. teraz nasz kontakt sie urwal ale swego czasu gadalismy godzinami. reasumujac.... przyjazn nie. kogos do pogadania, dobrego znajomego owszem. ale trzeba przeniesc ta znajomosc z tego forum na cos bardziej prywatnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Męski jeż: ta przyjaźń była tak silna i prawdziwa, że przeszła do reala. Stąd wiem, że niestety umarł. Szkoda takich ludzi. Dzięki za kolejna kpinę z Twojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc rowerka :-* taka forma przyjazni jest tez fajna. ale dalego jej do prawdziwej przyjazni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się nie zgadzam z Wami. Wbrew pozorom łatwiej znaleźć wirtualnego przyjaciela niż cokolwiek innego. Sprawa jest prosta: wirtualny przyjaciel wie tylko to co mu chcemy powiedzieć i mówi tylko to co sam chce powiedzieć. W związku z czym, w sposób nieunikniony, fitlruje się tylko najlepsze rzeczy - a nawet więcej, bo podaje się rzeczy lepsze niż są w realu. I w takich warunkach łatwo o przyjaźń. Nie musi się sprawdzać jej w zetknięciu z całymi smrodami realnego świata. Tylko wirtualne życie jest prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle ze to zalezy od osoby od jej wylewnosci Nie kazdy potrafi mowic o swoich problemach tak samo jak nie potrafi sluchac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×