Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mała Noc

Szukam Wirtualnego Kochanka i Przyjaciela w jednej osobie.

Polecane posty

nie oszukujmy sie zawsze pod przykrywka przyjazni z kobieta kryje sie watek milosny hehhee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec ja na miescu Tosi przekwalifikowałabym raczej z szukania przyjaźni na szukanie ciepła i bliskosci :P co i tak nawet w wirtualnym świecie konczy się cyberseksem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od mysli sexu nie sposób uciec takie zycie tak nas zapogramoala natura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wreszcie V34 doszła do tego o co tak naprawdę chodzi: wszyscy potrzebują bliskości i ciepła. No dobrze, większość potrzebuje. Tylko niektórzy maskują to seksem, czasem bardzo mocnym a niektórzy maskują to przyjaźnią, że niby to tak "na zimno". V34, czy mówiłem już, że Cię kocham?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doktorku, z tą przyjaźnią to może być to, że może tak naprawdę jej nie ma. Pomyśl. Ale nie kontynuujmy tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale włożyłam kij w mrowisko. Moje poszukiwanie, zamieniliście w filozofowanie. Super, to już Wam nie przeszkadzam. Licytujcie się dalej, ciekawe kto z Was wygra. Dziecinada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
V34, czy mówiłem już, że Cię kocham? teraz wiem :classic_cool: tylko nie żądaj cyberseksu🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eh, nie wiecie tak
naprawdę co to jest PRAWDZIWA przyjaźń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tosia dlaczego dziecinada?:) uwazam że ciekawy się z tego wątek stworzył ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
V34: dlaczego cyber? Ja żądam prawdziwego seksu! No cóż, dla Tosi to dziecinada. To co gadała wczoraj było naprawdę głębokie a my wszystko spłaszczyliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Ciebie może ciekawy, dla mnie nie. Ja lubię rozmowy z ludźmi mądrzejszymi ode mnie, ten poziom to nie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, nieładnie Tosiu. Już po raz drugi sygnalizujesz, że jestem głupszy od Ciebie. Mało tego, teraz zarzuciłaś to nawet Dreyfusowi i V34. Nie rokuje to dobrze Twoim staraniom o znalezienie przyjaciela. Mało kto to lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tosia pokaż nam swój poziom :classic_cool: chetnie, po za wzdychaniem do wirtualnych onanistów, użalaniem się nad sobą, poczytam coś z Twoich mONdrych wpisów :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tea zmysle ze gdybanie co jest co nie ma sensu faktem jest ze milosc i przyjazn to rzeczy najceniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Męski Jeż mylisz się, chyba z całej waszej "mądrej gruby wzajemnej adoracji" znalazłam kogoś inteligentnego i normalnego. Tobie na 100 % daleko do nie go. :):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Męski Jeż V34: dlaczego cyber? Ja żądam prawdziwego seksu! nie ma tak łatwo!!:P mnie trzeba oswoić, przywiazać, rozkochać 😴 czyli nadludzkie i niemożliwe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tosia wiesz ze wchodzisz na cholernie grząski grunt?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kończąc temat, skoro chcesz tego, Doktorze: istnieje 90% szans, że nie jesteś tym, o którym myślę i sprawa Cię w ogóle nie dotyczy. Ale jest kilka procent szansy, że jednak jesteś tym, o kim myślę i faktycznie ta Twoja przyjaciółka się w Tobie kocha od kilku lat. Kilka procent to bardzo mało, ale może warto się nad tym zastanowić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam, to oczywiste przecież: skoro tego nie rozumiem to to musi być głupie! To jest elementarna logika! V34: dla mnie nie ma chyba rzeczy niemożliwych. W każdym razie łatwo nie pękam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki ze mnie nik nie zauwaza Zabieram sie miego dialogu i gdyban

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×