Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mała Noc

Szukam Wirtualnego Kochanka i Przyjaciela w jednej osobie.

Polecane posty

Tosia po raz kolejny udowadniasz ze czytanie ze zrozumieniem zostawiłaś w klasie III Szkoły podstawowej. przystojny opisuje ze kobieta piekna musi być 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cymbał, cymbał... Mam, to wcale nie cymbałki słyszysz, Tosiu. To moje klejnoty stwardniały od myśli o wzajemny spożywaniu jeży i teraz mi dzwonią na wietrze. To jak, kiedy konsumpcja związku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Męski Jeż taki jesteś odważny, a więc tego się nie spodziewasz, no to pokaż co potrafisz maleńki ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"No wybacz, ale ja inaczej patrzę na te sprawy. Wolę myślącego mężczyznę niż cymbała." Było cymbalistów wielu ale żaden.......... Tośka , jaka szkoda ,że szkoły już są zamknięte i skończyła się edukacja ale za 7 dni znów pójdziesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nie, to stanowczo za mało, ja chcę przynajmniej 100 lat. Człowiek uczy się całe życie, ale idiota o tym nie wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobrze, zaczynam się nudzić, a ja tego nie lubię. Życzę wszystkim Miłego dnia, a ja już stąd zmykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich, Sporo słów padło w tym temacie, widocznie jest na topie.Wirtualny kochanek jest taki jak go sobie wyobrazimy to my jesteśmy odpowiedzialni za jego obraz,jaką miłością go pokochamy zależy tylko od nas samych bo ona jest w nas. Kładziemy się z nim spać i rano wstajemy. Krąży wokół przez cały dzień jest w przymierzalni na zakupach, jest w kuchni, doradza by zjeść jedną kanapkę mniej, daje miłe chwile i potajemny uśmiech na twarzy, Jest płomieniem w szarym codziennym życiu, ale ma jeden warunek musi być przeniesiony do realu inaczej stanie się obsesją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wirtualny Kochanek
no sie obrazila....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rowerowa pzed snem
On bez nicku nic dodać nic ująć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajek@op.pl
znajdzie sie Pani do popisania ;-) mam 30l no chyba ze za stary jestem pozd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×