Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pozytywnie zaskoczona

2 blada kreska na teście. Grudzień 2012??

Polecane posty

Gość patrycja2222
hej laski. :) moge sie przyłączyc ? :) ja jeszcze nie wiem czy jestem bo testu nie robiłam a @ powinnam miec dziś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już mama_25_
nie wiem czy dotrwam, nie ukrywam ze ost zdarza mi się wypić alkohol ... wolałabym juz wiedzieć.... czy jak po świętach w środe pojde na bete to powinna dać wiarygodny wynik okres planowo powinnam dostać sobota/niedziela (po świętach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycja2222
jejku jak ja bym chciała już sie cieszyć tak jak wy :) jeszcze testu nie robilam ale @ nie ma i nie wiem czemu ale bardzo bola mnie piersi i swedza... czy to moze miec cos wspolnego z ciążą? Bardzo bym chciala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kindlabra
Hej dziewczyny :) Bardzo bym chciała do Was dołączyć. Ostatni okres miałam 20 marca. Cykle wahające się od 27-32 dni. Kochaliśmy się z mężem od 4-6 dnia, 10-17 dnia cyklu i 17-18 dzień.. bardzo liczę na to, że trafiliśmy w owulację.. Tak bardzo się boję rozczarowania.. To nasz drugi cykl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kindlabra
10-15 dnia pomyłka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko, ja miałam podobnie. Mam do dziś ten test z bladą kreseczką:-) Choć jak poszłam do gina to powiedział, że jeszcze nic nie widać. Kilka dni później poszłam do innego, potwierdził ciążę:-) Ależ byłam wtedy szczęśliwa!:-) No i termin wyznaczył z miesiączki na 22 grudnia, a w 10tygodniu ciąży z usg wyszło że na 27 grudnia. Tak też urodziłam. Niestety będz8ie najmłodszy w klasie:-( Nie wytrzymał do stycznia, ale za to przyszedł na świat w terminie cały i zdrowy. A dziś ma 16 miesięcy:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, w sumie nie wiem czy powinnam sie wpraszac bo tak na prawde to nic nie jest pewne a jesli okaze sie pewne..to bedzie to wpadka okres mam nieregularny raz co 38 dni raz co 40... zabezpieczam sie od roku i wszystko zawsze bylo ok, nie mialam nawet cienia podejrzenia, ze zabezpieczenie moglo zawiesc ten cykl byl inny najpierw myslalam ze dostane okres wczesniej ok 20 marca (ostatni mialam 29.02) bo bardzo mnie bolalo podbrzusze ale nic.. 23 marca mialam detikatniutkie plamienie, doslownie nitka.. tez myslalam ze mi sie zaczyna okres ale znowu nic.. i tak jest do teraz, 40dc a u mnie cicho (niby teraz powinnam dostac okres ;)) zrobilam jeden test i chyba negatywny, mowie chyba bo nie wiem na pierwszy rzut oka - nic ale jak sie tak przyjzec (nawet nie z bliska- tylko z oddalenia) to jest tam jakis cien cienia.. moze moja wyobraznia natomiast czuje sie dziwnie jak nie dostane @ do 13.04. powtorze test na razie sie boje pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki,witam wszystkie nowe staraczki,życzę powodzenia i dwóch kreseczek. Ja jestem już po rozmowie z mężem,na zajączka dostał prezent,zostanie tatą i powiem Wam zareagował bardzo spokojnie,powiedział,że damy sobie radę. Teraz już wiem,że wszystko będzie ok,zaczynam się cieszyć z bycia ponownie mamą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to super kitka że tak zareagował, wszystko się ułoży teraz... my dziś rano powiedzieliśmy po śniadaniu rodzicom, ucieszyli się, później powiem bratowej, tak strasznie się cieszę.. a wam wszystkim życzę dużo zdrówka i spokoju na te święta i oczywiście staraczkom 2 kreseczek :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 15 marzec
hej, też chciałabym dołączyć, okres ostatni miałam 15 marca a cykle mam tak 27-30 dniowe więc następny powinnam dostać tak 12-13 kwietnia. Już myślałam o teście ale sądzę, że dostanę ten okres jednak, kochaliśmy się z mężem tylko raz w 12 dniu cyklu (ostatnio mamy masę nerwów i stresu z inną sprawą). No ale tak 3 dni temu pobolewał mnie troche brzuch więc zapewne dostanę :( Powodzenia wam życzę i wesłoych świąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycja2222
Wesołych świat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycja2222
do 15 marzec :) ja też okres miałam 15 marca ale cykle mam 27 - 28 dniowe :) trzymaj kciuki aby już sie nie pojawiła @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 15 marzec
trzymam :) a kiedy chcesz robić test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 15 marzec
masz jakieś objawy na "coś"? bo ja nic, tylko ten ból brzucha w czwartek miałam, w piątek nie ale mało co jadłam, wczoraj też nie ale dzisiaj chyba zacznie mnie już niestety boleć, a piersi nic, słabości nic, niedobrze nic, zmęczenie nie, po prostu nie mi nie ma więc chyba niestety no ale po jednym stosunku trudno się dziwić, mąż dzisiaj mnie zagaduje więc pewnie jak będzie po wszystkim to i okres szybciej przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 15 marzec
aha nie wiem czy to prawda, ale mówił ginekolog, że jeśli nie wiemy czy jesteśmy w ciąży a mamy dostać okres za dzień, dwa czy trzy to stosunek i chyba nasienie mężczyzny może spowodować poronienie. Z jednej strony szkoda ryzykować a z drugiej strony jeśli z takiego powodu traci się ciążę to czy ona i tak nie jest "słabą ciążą"? Jak na to patrzycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycja2222
mnie bardzo bolą piersi i sutki i może to smieszny objaw ale strasznie swedza całe piersi i senność... test zrobię w nastepnym tygodniu jeśli nie dostanę @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 15 marzec
zrobiłam teraz test, okres mam dostać 12 marca, wyszła jedna kreska i ani cienai drugiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycja2222
to może być jeszcze za wcześnie... poczekaj jeszcze... ja okres powinnam miec we wtorek... jeśli sie nie pojawi to pod koniec tygodnia zrobię test...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 15 marzec
wiesz myślę, że ja na 100% nie jestem w ciąży, po pierwsze staramy się długo, mam lekką niedoczynność tarczycy, leczę się oczywiście, mąż ma tylko 50% żywych plemników i kochaliśmy się tylko raz 12 dnia cyklu przy czym owulację chyba miałam 16 dnia po śluzie, jeśli w ogóle miewam owulacje bo tego nie badałam chyba sobie odpuszczę tę ciążę, najwyraźniej nie jest mi dane :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycja2222
ja kochalam sie z mężem od 19 do 22 marca a potem było 2 dni przerwy poniewaz musialam wyjechac i 25 i 26 byl stosunek a owulacje mialam chyba 22 wiec nie wiem czy to mozliwe zebym byla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozytywnie zaskoczona
witam nowe koleżanki:)) u mnie nadal @ brak, piersi mam ogromne:D i bardzo wrażliwe testu nie powtarzałam po raz czwarty bo nie kupiłam. umowię się chyba na wtorek do lekarza na usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 15 marzec
patrycja myślę, że to bardzo możliwe, żebyś była :) kochałaś się akurat w owulację. mnie dzisiaj dość mocno głowa boli, wczoraj byłam na świętach u rodziny męża, mąż się napił a mnie głowa boli, śmieszne i niesprawiedliwe ;) mam dzisiaj 26 dzień cyklu a dostanę chyba 29 lub 30 więc może to na ten nieszczęsny okres mnie już tak męczy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycja2222
mnie też głowa boli i w nocy wymiotowalam... dzisiaj powinnam miec okres ale jeszcze go nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 15 marzec
wymiotowałaś????? no to .... póki co nic nie piszę :) z tą głową to u mnie jest taki troche tępy ból ale takz tyłu i na górze i takie leciutkie zawroty głowy mam. Tylko jest jedna sprawa, u mnie objawy jak na ciąże oznaczają zbliżający się okres, nie wiem dlaczego tak mam i wolałabym chyba, żeby tak nie było bo się niepotrzebnie nakręcam. Nie wiem jaką miałam temperaturę np. 2 tygodnie czy tydzień temu a teraz mam 36,8 - 36,9. Ale może to choroba a najpewniej okres. Nie wierzę w ból brzucha w ciąży, jakoś trudno mi uwierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycja2222
mnie też boli głowa z tylu i na górze :) ale nigdy nie mialam tego przed okresem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 15 marzec
mnie czasami boli głowa, powiedzmy raz na miesiąc czy dwa, rzadko, kiedyś w ogóle mnie nie bolała i nie boli mnie bardzo, tak pobolewa trochę, to właściwie nie jest bolesne tylko troche uciążliwe ja myślę, że skoro ten wczorajszy test wyszedł negatywnie to nie jestem w ciąży, test robiłam przecież po 13 dniach od stosunku więc gdybym była w ciąży to już by coś wykazało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycja2222
no nie wiem... myślę ze to zależy od czułości testy... moja kolezanka test robiła tydzień po terminie miesiączki i dopiero jej wyszedł pozytywny... ja rok temu robiłam test 2 dni przed terminem miesiaczki i wyszedl mi negatywny nastepny zrobiłam w dniu spodziewanej miesiączki i była jedna kreska bardzo blada ale 5 dni po tym dostałam krwawienia i trafiłam do szpitala z silnym bólem brzucha i krwawieniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 15 marzec
jak zrobisz test to napisz o tym jaki wyszedł wynik, podziwiam cię, ze tak długo czekasz :) ja mam jeszcze jeden test ale mi go szkoda, ma ważność do października więc na pewno jeszcze mi się przyda i go wykorzystam więc zostawię ten temat, wiem, że niekiedy są objawy jak na okres a okazuje się, ze to ciąża ale jakoś tak ... zbyt dużo niepowodzeń i te nasze dolegliwości zdrowotne to wszystko razem sprawia, że nie łudzę się bardzo mam nadzieję, że u ciebie będzie pozytywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×