Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość kokania

zakupy w internecie

Polecane posty

Gość gość
Zajrzyjcie tutaj , a z pewnością kupicie coś rozsądnego.Ja kupiłem mojej bieliznę erotyczną a dokładnie Bodystocking do tego kabaretki i szlafroczek.Ceny niskie ,więc się opłaca.Sprawdźcie samihttp://allegro.pl/Shop.php/Show?id=34194945&a mp ;order=b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajrzyjcie tutaj , a z pewnością kupicie coś rozsądnego.Ja kupiłem mojej bieliznę erotyczną a dokładnie Bodystocking do tego kabaretki i szlafroczek.Ceny niskie ,więc się opłaca.Sprawdźcie samihttp://allegro.pl/Shop.php/Show?id=34194945&a mp ;order=b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elias
Sorry, I ran out of credit buy wellbutrin sr 200 In contrast to Islamists often jailed during Egypt's dictatorship, party founder Rachid Ghannouchi spent 22 years in exile in Britain where he said he saw how religions could operate in a pluralist political system.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barney
A book of First Class stamps http://www.bidingtime.org/legal tenant loans online decision Under cross examination by the prosecution, Tracy Martin said listening to the tape was an awful moment for him and that his "world turned upside down that day." The six women jurors watched the father intently during his testimony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek wawa
Pomocy.Znalazłem fajną i tanią bieliznę erotyczna.Jest duży wybór i bardzo tanio.Problem w tym ,że nie wiem co wybrać.Czy kupić szlafrok i powiedzmy kabaretki do tego, czy coś bardziej odważnego jak np Bodystocking.Licze na pomoc kobiet w tym przypadku ,bo nie chciałbym przesadzićhttp://allegro.pl/sklep/34194945_inter-house

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przeróżne rzeczy kupuje w sklepie. Moim ulubionym sklepem jest allinside.pl, kupuję tam ubrania, elektronikę, prezenty dla bliskich, itp. Dużo kupuję tam fajnych rzeczy. Ostatnim moim zakupem z tej strony jest tablet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A słyszeliście o zakupach bezpośrednio w Chinach, na portalu Aliexpress.com? Jest tam tysiące produktów w bardzo dobrych cenach. Kupuje tam już od dwóch lat i jestem bardzo zadowolona. Jeżeli chcecie dowiedzieć się jak kupować to zapraszam tutaj chinskiezakupy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie każy produkt da się kupić w internecie ale zdecydowana większość już jest ogólno dostępna. Nie lubię kupować ubrań bo je jednak trzeba przymierzyć. Ale sprawdzone już kosmetyki, np. w drogerii: http://www.superkoszyk.pl/kosmetyki.html już od jakiegoś czasu kupuję. Nie muszę marnować czasu na wychodzenie z domu więc często załatwiam to w pracy. Ceny też są niejednokrotnie dużo mniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja także przekonałam się do zakupów w sklepach internetowych ponieważ jest taniej,oszczędzamy czas i mamy większy wybór,a moim ulubionym sklepem z biżuterią jest ZlotaLinia.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mario_lla1
Obecnie wybór asortymentu dostępnego przez internet jest ogromny. Ubrań i butów też staram się nie zamawiać w ciemno, chyba, że znam sklep i wiem, jaką mają rozmiarówkę. Spożywczych ostatnio sporo robię w marketach on-line, no i upominki w sieci zamawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alka333
Ja lubię robić zakupy w necie. Ostatnio nawet słodycze kupuję przez internet, bo można kupić takich których nie ma w Polsce:) Polecam szczególnie sklep internetowy www.aleslodycz.pl :D Mają takie pyszne rzeczy!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od dawna i często, w Polsce i za granicą. Kupuję ciuchy, buty, książki, zabawki, sprzęt agd, meble, ostatnio też art. spożywcze... Sklepy przeróżne, allegro, aliexpress, frisco, ceneo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio natrafiłam na fajny sklep danvera.pl i kupiłam całkiem nie drogo śliczne sukienki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie zamawiacie środki czystości,do pielęgnacji domu? Bo ja chemię gospodarczą kupuje na stronie Euro-Zakupy.pl warto zapamiętać ten adres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka_online
Ja uwielbiam zakupy przez internet. Mieszkam w małym mieście i w stacjonarkach jest fatalny wybór, nie ma markowych sklepów. Ostatnio odkryłam www.riccardo.pl. Mają konkurencyjne ceny i bardzo fajny asortyment, szczególnie jeśli chodzi o buty. Można kupić moje ukochane ecco, clarks, czy gino rossi za naprawdę niewielkie pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaKowalska7
Zakupy przez internet- tylko w sprawdzonych miejscach. Od ciuszków przez zabawki po spożywkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli sukienki ładne i niedrogie to tylko w danvera.pl skusiłam się i jestem mega zadowolona:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka36Krak
Tu możecie wygrać najnowszego iPhona 6, polecam wejść w link i zapoznać się z ofertą. Link: http://po4.pl/r/943iphone6 Sama już skorzystałam i polecam :) Wygranej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja korzystam ze sklepu partnershop, co prawda kupuję gry, ale już po zapłacie miałam natychmiast dostęp do zakupionych gier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam kupować przez internet jest to jedyna dla mnie forma zakupów nie lubię tłumów w sklepach przepychania i tego jak każdy wpada na siebie. Jedynie w takich sklepach kupuje elektronike, ale ubrania i takie sprawy tylko przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sukienki kupuję tylko w moim sprawdzonym sklepie danvera ..:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w internecie zamawiam czesto biżuterię,z reguły na stronie ZlotaLinia.com miła obsługa i bezproblemowa przesyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam stronę Senna-Sowka.pl gdzie można zamówić ładną i dobrą jakościowo pościel dla naszego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Higaldo
Wiele fajnych rzeczy można kupić na tzch.pl (są tańsi nawet od allegro), a do tego mają darmową wysyłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×