Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość kokania

zakupy w internecie

Polecane posty

Gość gość
Ja przez internet często zamawiam perfumy,jest to strona Kokai.pl i nie zawiodłam się,szybka,bezpieczna przesyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbarraa
uwielbiam wygodne zakupy w internecie... a już największą zabawę sprawia mi wyszukiwanie ofert i okazji. ostatnio trafiłam na www.tablicaokazji.pl są tam bony do sklepów, okazje jakie wystawiają i zawsze można znaleźć coś dla siebie i skorzystać taniej niż zwykle. poszukam dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie lubię i wolę robić zakupy w internecie. Ostatnio udało mi się upolować swoją idealną, długo szukaną torebkę z frędzlami w diverse. Torebka jest dobrej jakości i świetnie wykonana, jestem pozytywnie zaskoczona. To ta czarna http://www.diversesystem.com/kolekcja-damska/ torby-i-plecaki.html#1 Widzę, że niektóre modele są już przecenione usmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o bieliznę to warto zerknąć także na stronę Bieliznaija.pl znajoma mi ich polecała i faktycznie nie zawiodłam się,to uczciwa i solidna firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Zastanawialiście się kiedyś ile miesięcznie wydajecie na internet? A gdyby tak zupełnie nic nie płacić? Świetna opcja co? Oferta limitowana więc spieszcie się ludziska!! ZAMÓW : http://news-pl.ml/WAvd4 Korzystam już kilka dni i spisuję się świetnie! Internet dostępny dla sieci: Plus, T-Mobile, Orange oraz Play

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniuchs95
Zakupy przez internet to spore zaoszczędzenie czasu, ale i wygoda nie trzeb chudzić od sklepu wystarczy zrobić dobrą kawę, usiąść wygodnie i poszperać po sklepach internetowych. Ja zamawiam sprzęt AGD np. w morele.net , a ostatnio bieliznę w all-bielizna.pl I mogę śmiało powiedzieć, że nie ma to jak zakupy online :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alfredos
Higaldo racja, na tzch można kupić świetne rzeczy i to taniej niż na allegro. Ja np. lubię kupować tu ciuchy http://tzch.pl/category/30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakupy w sieci to przede wszystkim spora oszczędność, kiedyś kupowałem głównie na allegro, teraz korzystam przeważnie ze sklepów internetowych, ponieważ są bardziej wiarygodne. Kierowcom mogę polecić sklep https://hussar-innovations.com/pl_PL/index z akcesoriami motoryzacyjnymi oraz zestawami naprawczymi. Asortyment jest naprawdę szeroki, a ceny przystępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadza sie,zakupy w sklepach internetowych to bardzo dużą oszczędność zarówno czasu ja i pieniędzy,ja np ostatni zamawiam online wiele artykułów oraz zabawek dla dzieci na stronie SmartBoy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
została 1 godzina wyprzedaży! jeszcze zdążysz! - 50 %%%% TYLKO DZISIAJ 15.06.15 - od 18:00 do 23:59 ! w sklepie www.otien.com www.otien.com www.otien.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez internet zamawiam ostatnio gadżety erotyczne i sexi bieliznę,ze stronki Cupidolov.pl i jestem zadowolona,zawsze szybka i dyskretna przesyłka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez internet kupuję prawie wszystko! Oczywiście w zapisanych zakładkach nie może zabraknąć takich stron jak allegro.pl (tej strony chyba nie trzeba "przedstawiać" ;)) sklep http://www.buu.pl/pl/ (piękne, eleganckie obuwie, szpilki klasyczne, na koturnie, na platformie i wiele wiele innych! Polecam!) w zakładkach również zapisałam zakładkę dla "moich pociech" www.mamissima.pl (kupić tu można wiele pięknych rzeczy dla naszych pociech! Od przeróżnego rodzaju zabawek po akcesoria umilające życie nam matkom jak również naszym dzieciom)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buty kupuję na www.dip24.pl . Wszystko jest w jak najlepszym porządku, szybko wysyłają towar, a do tego kurier jest gratis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moją ulubioną i godna zaufania stronę gdzie często robię zakupy dla dzieci jest e-Infant.pl przesyłka zawsze na czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gajg pl
Polecam ten sklep. www.gajg.pl Sprzedażą internetową zajmujemy się profesjonalnie, dlatego wszystkie zamówione przez Państwa przedmioty dotrą na wskazany adres na czas. Wszystkie oferowane przez nas produkty możecie Państwo nabyć w atrakcyjnych i korzystnych cenach. Posiadamy bardzo szeroki asortyment. Zaopatrzysz się u nas w bieliznę zarówno damską, jak i męską. Dostępne są: biustonosze, stringi, koszulki nocne, nocne komplety oraz wiele innych produktów. Zajmujemy się również sprzedażą odzieży damskiej. W naszym asortymencie dostępne są: koszule, spódnice, spodnie, czapki, swetry, żakiety, kurtki i płaszcze. Kupicie u nas Państwo także zabawki i akcesoria dla dzieci. Oferujemy zabawki edukacyjne, AGD, lalki, samoloty, samochody, rowery i pojazdy, instrumenty oraz wiele innych atrakcyjnych zabawek. Państwa maluch będzie na pewno zadowolony i szczęśliwy. Nie ma nic cenniejszego na świecie niż uśmiech dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie zakupy w siecie to niejednokrotnie gwarancja niższej ceny. Poza tym nie lubię chodzić po sklepach. Ostatnio urządzałam salon i wszystkie meble i dekoracje kupiłam w sklepie http://www.impresje24.pl/ . Wszystko wygląda super meble prezentują sie lepiej niz na zdjeciach! Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popo11
w internecie można wyhaczyć dużo fajnych zniżek, ogarnij sobie tablicaokazji.pl może znajdziesz coś ciekawego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja buciki sobie i mężowi ostatnio kupiłam w sklepie sportowym www.dip24.pl i śmiało mogę go polecić wszystkim tutaj obecnym. Wszyscy, którzy nie mają czasu pochodzić po sklepach i kupić odzieży albo obuwia sportowego szukajcie tutaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×