Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość kokania

zakupy w internecie

Polecane posty

Gość eliotaa
Często kupuję w internecie nie tylko różne akcesoria , ostatnio zaczęłam kupować artykuły spożywcze na frisco i jestem z zakupów zadowolona. Przynoszą mi je pod same drzwi, nie muszę niczego nosić i się martwić, ze czegoś zabraknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula22w
Dziewczyny raty przez Internet to może nowość, ale u nas. W XXI wieku każdy z nas cierpi na deficyt czasu, to po prostu ułatwienie dla nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również często kupuje przez internet. Od kiedy w domu mam kotka jemu też karmę kupuje w internecie i to dużo taniej niż w sklepie zoologicznym. Ma jedną z najlepszych karm a nie ma porównania z ceną w sklepie stacjonarnym. Wystarczy w ceneo wpisać wyszukiwaną karmę, jak na razie kupuje za każdym razem z innego sklepu bo szukam aktualnych promocji i dostawy gratis. Oprócz jedzonka dla kota ostatnio kilka razy natknęłam się na sklep www.akoya24.pl gdzie mają fają, tanią biżuterię sztuczną i nie tylko. Kupiłam u nich np. torebkę Davida Jonesa za nie cale 90 zł. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaN81
Również bardzo często robię zakupy przez internet. Oprócz ubrań kupuję chyba wszystko - od książek, przez jakieś meble, po zakupy spożywcze ;) Do polecanych tu sklepów mogę od siebie dorzucić moje ostatnie odkrycie supplite - sklep z kosmetykami i wysyłką abonamentową, w którym znalazłam kilka "perełek" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brałaś kiedyś coś na raty przez internet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZoeHart
nie wiem czy branie rat przez internet ma sens,bo zdaje się że umowę i tak musisz jechać podpisać do placówki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula22w
Albo kurier przyniesie Ci do domu + odpadają kolejki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indiannna
Paula22w 2014.06.18 Albo kurier przyniesie Ci do domu + odpadają kolejki usmiech.gif faktycznie, doczytałam podesłany artykuł z damaztorebka.pl - może raty jednak online mają sens :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też go czytałam, naprawdę super opcja zwłaszcza w takim mieście jak warszawa, tutaj żeby coś załatwić trzeba brać urlop a tak jedna rzecz łatwiej do wykonania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie robię takich zakupów za często ale jak już miałabym polecać to sukienki z sugarfree czasem tam zamawia moja znajoma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie przepadam za chodzeniem po sklepach, denerwuje sie szybko i nigdy nic nie moge znalezc stawiam raczej na zakupy przez internet (chociaz tu pojawia sie ryzyko ze dana rzecz nie bedzie pasowala ale... :P) sporo kupuje tez na www.szafa.pl tam co prawda wiekszosc rzeczy jest uzywanych ale akurat to mi nie przeszkadza :) ostatnio kupiłam śliczną mgiełke w idealnym stanie za 20zł :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie mam czasu bo pracuje :) wiec :) duzo rzeczy zamawiam na allegro :) przewaznie:) albo na innych stronach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaatarinkaa
prawdziwe cudo: www.storepedia.pl !! ;) można znaleźć przedmioty na przecenie do -70%!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakupy drogeryjne z czasem nawet za 10% wartości. Szczegóły podeślę na emaila mój email Biuro@ofertyzarobku.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja coraz częściej robię zakupy przez internet za granicą, znalazłam fajną firmę kurierską http://www.send-2.pl/ która szybko i bezpiecznie przewozi towar do Polski, więc chętnie korzystam z promocji w sklepach zagranicznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam do sklepu internetowego www.alkapask.pl z galanterią skórzaną, paski damskie, męskie, dziecięce, wojskowe, wizytowe, przeszywane i tłoczone, paski na zamówienie i paski o długości do 250cm XXL. Torebki damskie, aktówki męskie, torebki filcowe, portfele, opakowania, idealne na prezent. Okazyjne ceny, promocje, ekspresowa wysyłka, pomoc przy doborze odpowiedniego rozmiaru. Zapraszamy również na allegro nick jumbo440

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamiast all, wolę eBay - kupuję tam dosłownie wszystko :) poza kosmetykami, które mam zamówione na stałe w supplite

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kromecz_ka
kupowałyście już coś przez internet na raty? Bo teraz zastanawiam się czy lepiej podejść do sklepu i tam wziąć na raty, czy szukać przez internet, co lepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupował już ktoś na raty na allegro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapraszam na www.alkapask.pl idealne dodatki z galanterii skórzanej na prezent dla kogoś bliskiego, paski wizytowe w długości XXXL do 160cm, kolorowe paski damskie i dziecięce na rozpoczęcie roku szkolnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kupowałam nigdy na raty na allegro, sama jestem ciekawa jak wygląda procedura?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a te kredyty na allegro to chyba od niedawna są, co nie? jak to tam wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayris
Kredyty na allegro są od dawna:) Ja jednak bym się w nie nie pchała. wolę kupić coś za gotówkę niż brać kredyty. A jak płacicie za zakupy przez internet? Ja zawsze korzystałam z PayU ale zraziłam się do tego systemu i chcę teraz płacić przez https://bezpiecznyprzelew.pl/ Słyszałam, ze przelewy dochodzą szybko i nie ma żadnych problemów z ginącymi pieniędzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×