Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość kokania

zakupy w internecie

Polecane posty

Gość Buń
ranerina- no własnie tam nie ma jednej ustalonej ceny. Wszystko się zaczyna bodaj od 1 gr. i to od ludzi zależy jaka będzie cena. :) Oczywiście wszyscy się licytują, żeby było jak najtaniej, więc może się okazać, że za rower zapłacisz nawet kilka albo kilkanaście zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ranerina
Buń rzeczywiście te rowery idą za grosze, chyba nie ma innego miejsca w internecie gdzie można by kupić rower tak tanio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ranerina
Buń rzeczywiście te rowery idą za grosze, chyba nie ma innego miejsca w internecie gdzie można by kupić rower tak tanio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pollymania
ja właśnie nie za często kupuje w sieci i dlatego chciałam się pytać czy kupował ktoś z was w tym sklepie: http://www.forbiker24.pl/ ?? mój chłopak kocha motory i chciałam mu kupić na imieniny jakąś koszulkę w takim stylu, co sądzicie? doradźcie coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleooopatra
JA korzystam bardzo często, zwłaszcza tez ze mozna zrobic taniej, ale i skorzystać z takiej 50% zniżki np. na buty www.mivo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio znalazłam w sklepie internetowym pyszne wedlowskie amerykanki, chyba pójdę poszukać u mnie na osiedlu bo ciastka zniknęły w mig.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenka324
Myślałam że to ja wydaje dużo zna zakupy ale zobaczcie na tego gościa http://tinyurl.com/ploty wyklikał w konkursie Avans w ciagu 2óch minut sprzętu na 54 tys zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję tutaj - tanie-leczenie.pl Dobra i tania apteka z szerokim asortymentem, także kosmetykami. Czasem coś też kupię na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam www.sklep-vitality.pl Jeśli ktoś kupuje suplementy, odchudzacze zdrową żywnośc i ostatnio dowiedziałam się, że mają wprowadzić naturalne kosmetyki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VViktoria
Ostatnio szukałam promocji z ubraniami w internecie i znalazłam bardzo interesująca stronę "YeyQu", czy ktos z Was już próbował składać zamówienie i czy mógłby mi powiedzieć coś więcej na jej temat? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terrrresa
Jesli o mnie chodzi to tutaj na pewno warto jest polecic sklep www.mivo.pl To jedyny taki sklep w którym w bardzo dobrej cenie mozna kupić super buty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie ubieram już tylko w www.best-look.pl .Nigdzie nie znalazłem lepszych cen. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na allegro trzeba uważać jest sporo niekompetentnych sprzedawców co się zastawiają za znaną marką. Ja osobiście wolę zakupy w sklepach internetowych co pracują na swoją markę i opinie i bardzo profesjonalnie podchodzą do klienta najczęściej kupuje sprzęt rtv i agd bo się sklepy prześcigają w ofertach i można trafić na prawdę niezłe promocje www.megamarket.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, kupuję przez internet:), przeważnie jak nie mam czasu iść do sklepu. Ostatnio w drodze do pracy zepsuły mi się słuchawki douszne. W pracy szybciutko weszłam na internet i zakupiłam takowe (przy okazji zakup był szybki i jak najbardziej trafny - polecam słuchawki krugera :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jessssika
Polecam odwiedzić teraz ten sklep http://www.mivo.pl/ Zniżki nawet do 50% , wiec na pewno coś dla siebie wybierzecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza55bela
Chyba dziś już każdy robi większość zakupów w internecie :) JA staram się łapać okazje w outletach. Szczególnie przypadł mi do gustu www.modio.pl Mają cały czas wyprzedaże i codziennie dodają coś nowego. Mają tylko markową odzież więc kupując coś za kilkanaście złotych wiem że jakość będzie bardzo dobra a nie jakiś bubel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimmkaa78
Ja tez przekonałam się co do takiej formy zakupów,a najczęściej wybieram różne drobiazgi,prezenty,tutaj jest po prostu najszerszy wybór,a polecić mogę www.PartyShow.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linnnnkowska
Rzeczywiscie w MIVO maja teraz doskonałą promocje. Udało mi się kupić moje ulubione Pumy w dobrej cenie. I nigdzie nie widziałam tańszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś zapraszamy na Noc Okazji w Agito.pl :) Wyprzedaż do 82 proc. trwa od godz. 19 do jutra do godz. 9 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michal Z.
Jeśli chodzi o Almę to znalazłem taką informację o kodzie promocyjnym na 10 zł przy pierwszych zakupach: http://shop4free.pl/?p=84 Próbowałem, działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o zakupy internetowe to polecam także sklep www.Hulajnogi.com.pl przydatny adres ma lato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam sklep z sukienkami Danvera.pl duży wybór w rewelacyjnych cenach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×