Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość kokania

zakupy w internecie

Polecane posty

Gość Buń
Przez neta kupuje różne rzeczy, właściwie wszystko oprócz jedzenia. Robię za małe zakupy spożywcze, żeby za mawiać na dwie stówy:P a tak te markety na dowóz działają. alegro było kiedyś fajniejsze, można się było jednak natknąć na oszustów. Najlepiej jak się zamawiało opcją kup teraz ze aukcji sklepów a nie ludzi. Jeszcze z za10groszy zdarza mi się korzystać. Rzeczywiście można coś okazyjnie wylicytować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko trzeba pamiętać żeby jedna licytować z głową. Na początku mnie trochę poniosło i starałam się przebijać jak najwięcej raz tu raz tam i się dziwiłam, że mi nie wychodzi. Teraz sobie obserwuję aukcję, sprawdzam w zakończonych co i jak wygląda a następnie wybieram produkt, na którym mi zależy i albo z automatu korzystam albo ręcznie przebijam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buń
Benzima- taktyka na upartego? :D Zawsze jak się skupisz na jednym przedmiocie to zwiekszasz szanse. Mój kumpel jednak szuka aukcji i ustawia sobie automat na parę podbić i tak też mu się udaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajawkowa.lola
Hej, ja również kupuję masę rzeczy przez internet. Głównie moimi zdobyczami są ubrania. Bardzo często odwiedzam kluby zakupowe;) Słyszałam teraz o nowym Coraconie, zachęca swoją ofertą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola91
ja ostatnio wkrecilam sie w korzystanie z promocji i kodow rabatowych :) mozna troche taniej kupic sobie jakis ciuszek czy kosmetyki. info o aktualnych okazjach szukam albo na forach, albo na specjalnych stronkach. jest ich kilka, na przyklad: http://www.tanio.co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna66666
Ja uwielbiam zakupy przez neta. Wygoda jak nic. zamawiasz, płacisz i wszystko dostajesz pod nos. Żadnego biegania, zero tłumów, nadgorliwych sprzedawców. po prostu super. Ja jestem na etapie szukania oszczędności z możliwością dorobienia sobie parę złotych. częściowo już znalazłam . Ostatnio znajomy polecił mi serwis http://tnij.org/u89l w którym można sporo zaoszczędzić a w dodatku polecając go sporo zarobić. Minusem jest to że aby do sklepu się dostać trzeba się zalogować z polecenia . Co o tym sądzicie ?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ranerina
Zaczęłam kupować na za 10groszy.pl ale jeszcze nie mam zbyt dużego doświadczenia. Buń widzę, ze masz sprawdzony sposób. A przy takich takiej aukcji ustawiasz automat czy licytujesz sam? To mam jakieś znaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buń
Ranerina- to raczej kwestia wygody a nie sposobu. Jak cenę przebija się o parę groszy, to wygodniej jest ustawić sobie automat na ileś podbić a nie robić to ręcznie np, przez pół godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ranerina
Rzeczywiście racja, jest to wygodniejsze. W sumie to na innych portalach aukcyjnych przeszkadzało mi, że aukcje należało śledzić non stop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukającapromocji
dla tych, którzy szukają dobrej jakości portfeli, torebek lub walizek proponuję stronę http://www.mojawalizka.pl/ znalazłam tam wiele ciekawych produktów, których w sklepach nigdy nie widziałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ranerina
Ajajaj metoda działa udało mi się wylicytować perfumy! Chyba zaprzyjaźnię się z tym za10groszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ozon24_pl
Właśnie to jest największym plusem zakupów internetowych,czyli szereg promocji w jednym miejscu oraz co ukrywać- także bardzo szeroki wybór różnych rzeczy. To naprawdę znakomita opcja. www.Ozon24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atk
..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iliczka
sPORO ciekawych inspiracji :) Ja polecam wsyztko na za10groszy.pl, a jedzonko zamawiam z Frisco - pełna profeska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uponiedzieli
Dla mnie zakupy w internecie to już codzienność, głównie korzystam ze sklepów internetowych, z allegro sporadycznie, według mnie godny polecenia jest http://www.megamarket.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buń
Iliczka- ostatnio na za10groszy jest masa takich wiosennych aukcji, zaczęły się jeszcze przed majówką. To akurat takie rzeczy, ze mogą się przydać na wakacje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ranerina
Kurde i aparat poszedł za 30 zł! Nie znam w sieci strony z większymi okazjami naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buń
Jak wejdziesz sobie na za10 w zakładke "zakończone aukcje" to dopiero widać, jakiego można mieć farta i kupić coś fajnego za parę złoty. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makaroniątko
To prawda, w zakończonych są superokazje widoczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buń
Ja teraz poluje tam na rower. :) Jest ich ostatnio dużo i zdarzają się takie ze śmiesznymi cenami, ale trzeba trafić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna_1212
ja tylko MACROVITĘ kupuję przez internet. W sumie tylko w e-sklepie mozna ja dostać a szkoda bo mają fajną ofertę :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ranerina
Tez planuje zakup roweru ale kurde na razie mnie nie stać i muszę jeździć rowerami miejskimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość góral200
A zobacz sobie na za10groszy czy nie ma, tam można kupic za pare złotych dosłownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ranerina
Rowery serio? Nie wiedziałam, a za ile je sprzedają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×