Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość kokania

zakupy w internecie

Polecane posty

Gość Arisha
Często kupuję w internecie, bo jest dużo taniej, a jeśli jest taniej i można zyskać na czasie, to czemu nie?? Moje ostatnie zakupy były z działu kosmetyki w sklepie internetowym http://cocolita.pl/. Kupiłam sobie pomadkę Revlona za 12zł i puder w kompakcie z Max Factora za 37,9zł. Polecam ten sklep w szczególności, że mają cały czas mój ulubiony dział "Promocja" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Listopad1985
ja kiedyś nie byłam przekonana co do zakupów przez internet. Bo to wiadomo nie można dotknąć, zobaczyć. To trochę tak jakby kupować kota w worku. Ale jednego razu skusiłam się bo od pierwszego spojrzenia zakochałam się w torebce, a że sklep internetowy cieszył się dobra renomą to zaryzykowałam. No i nie pożałowałam torebka była jeszcze piękniejsza niż na zdjęciu, byłam bardzo zadowolona. Jakby ktoś chciała obejrzeć ich ofertę to zapraszam na stronkę LolSshop.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mallina4
Polska firma ma fajne i niedrogie preparaty odchudzające, między innymi Cidrex Plus zawierający ocet jabłkowy, jod, olej z kiełków pszenicy, ekstrakt z zielonej herbaty - czyli wszystko co potrzeba by zmniejszyć apetyt i zwiększyć metabolizm organizmu - który otrzymał nagrodę czytelniczek Cosmopolitan 2012 - świetny preparat usuwający nadmiar wody z organizmu - Saluran z Algami oraz Tran w kapsułkach który mogą stosować dzieci od 4 roku życia. www.vitana.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najlepsza Pani Domu
Ostatnio robię zakupy tylko w internecie. Zrobiłam się taka wygodna, że nawet już chemie kupuję na allegro. Trafiłam na bardzo dobrego sprzedawcę, który ma niemiecką chemię. Bardzo mi ona pod pasowała. Jakby ktoś chciał sam zobaczyć to podaję stronę http://allegro.pl/listing/user.php/run?change_view=1&order=p&p=2&us_id=25278819

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ja nie robie zakupów przez internet wydaje mi się, że są sporo droższe od tradycyjnych i jednak wolę przymierzyć jakąś rzecz bo już nie raz znajomi się nadziali na zły rozmiar czy jakość produktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, często na zakupach przez internet można się przejechać, no ale jak już sie zna sprawdzone strony to zero obawy, no ale fakt faktem nie ma to jak wziąć do ręki, przymierzyć itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wyobrażam sobie życia bez zakupów w sieci. To takie wygodne i nie nabawimy się bólu głowy, biegając po tych wszystkich sklepach. Ja ostatnio nawet meble zakupiłam przez Internet. Kilka klików i jest. Zestaw wybrałam wraz z mężem po południu, nie zawracając sobie głowy ustalaniem terminów, w którym obojgu pasuje wypad na miasto. A na TwojeMeble.pl mają nawet dostawę gratis, więc dlaczego by nie skorzystać z zakupów przez Internet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jutro mikołajki!
odebrałam właśnie dostawę zakupów z tesco, dziękuję Panu, który wniósł ją na górę :) polecam taka formę wszystkim nieprzekonanym, zaoszczędziłam stania w korkach (odkąd pada śnieg, jazda w moim mieście to horror) i w kolejce do kasy, no i nie dźwigałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lotta09
Jak dla mnie świetna sprawa to zakupy grupowe. Kilkakrotnie korzystałam z takiej opcji kupna i jak do tej pory jestem zadowolona. Zawsze udaje mi się znaleźć ciekawe oferty, a przy tym trochę oszczędzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuda_jak_słomka
Jedzenia jeszcze nie kupowałam ale może kiedyś spróbuję :) zawsze jest ten pierwszy raz :D ostatnio pierwszy raz kupiłam bieliznę przez internet w sklepie Corin i jestem bardzo zadowolona ❤️ teraz kupuję prezenty dla rodziny też przez internet, bo taniej, większy wybór i do domu przyniosą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz przed świetami obawiam się zakupów przez internet, że poczta polska nawali i nie dotrą na czas ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pauulek21, oni nawalają w dni powszednie wiec nie zdziwiłoby mnie jak by teraz byly jeszcze wieksze utrudnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cooopka
Jesli już kupuje coś w internecie to buciki dla synka. Ale mamy tez sprawdzony sklep z bucikami http://www.mivokids.pl/ Na pewno zawsze trafiamy i z modelem i z rozmiarem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam wszelkiego rodzaju kluby zakupowe, zwłaszcza stilago, które ma znane, europejskie marki, taniej nawet do 70%, więc stać każdego na zakup odrobiny luksusu ;) zwłaszcza, że idą święta i potrzebne będą prezenty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie polecam sklepy internetowe. Tam często można znaleźć produkty niedostępne już w zwykłych sklepach. Ale także natrafić na fajne zniżki i promocję. Zdecydowanie polecam zakupy w sklepach internetowych. Nie dość, że wygodniej to jeszcze korzystniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filodendrony
nie ma co polegać na poczcie polskiej, jeśli już to tylko przesyłki kurierem. zakupów w internecie robię sporo - bielizna, książki, kosmetyki, perfumy. ostatnio przekonałam się też do spożywczych. zawsze traktowałam, to jako spore ułatwienie, ale ceny dostaw jednak trochę odstraszały i ucieszyło mnie niezmiernie, jak weszło tesco z alternatywną opcją tańszych dostaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janeczkaaa_0809
Ja robię i to coraz częściej. Jest to o wile wygodniejsze, nie trzeba wychodzić z domu bo towar ci przyniosą. Super sprawa. Większość świątecznych prezentów kupiłam własnie w sieci. I właśnie chciałam się pochwalić, kupiłam przyjaciółce fajną rzecz zapachowy dyfuzor z patyczkami. Idealna sprawa dla kogoś kto lubi świece, kadzidełka etc. Moja przyjaciółka była zachwycona. Jakby ktoś chciał to zobaczyć podajt stronkę http://zapachluxusu.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleńka15
Często kupuje przez internet, a coraz częściej na zakupach grupowych. Duża wygoda, oszczędność czasu, a zwłaszcza pieniędzy. Pojawiają się tam oferty za które normalnie trzeba by było zapłacić dużo więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żetka
Ja jestem uzależniona od najnowszych trendów, jeśli wychodzi coś nowego to ja muszę to mieć :) Ciuchy i biżu dość często kupuję na allegro ale buty ze względu na bardzo ciekawe wzory i cenę kupuję tylko na http://lovetoshoes.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żetka
Ja jestem uzależniona od najnowszych trendów, jeśli wychodzi coś nowego to ja muszę to mieć :) Ciuchy i biżu dość często kupuję na allegro ale buty ze względu na bardzo ciekawe wzory i cenę kupuję tylko na http://lovetoshoes.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bart_kowa
ja kupuje rózności książki, torebki, ciuszki, buty, ale nawet elektronikę! Ostatnio fajne radyjko znalazła. W stacjonarnych kosztowało ponad 200 zł, a w internetowym ok 150 zł, z możliwością odbioru osobistego więc bajka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bart_kowa
ja kupuje rózności książki, torebki, ciuszki, buty, ale nawet elektronikę! Ostatnio fajne radyjko znalazła. W stacjonarnych kosztowało ponad 200 zł, a w internetowym ok 150 zł, z możliwością odbioru osobistego więc bajka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornokowaaa
Jesli chodzi o zakupy w necie dla naszych maluszków i dla przyszłych mam to spokojnie moge polecić równiez takie miejsce http://www.babymama.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elwirska889
Jesli chodzi o zakupy w sieci szczególnie jesli chodiz o ciuszki ciążowe to polecam zajrzeć tez tutaj http://www.beautybelly.pl/ Sprawdzone i polecone miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia04
Polecam fantastyczny sklep dla naszych pociech :) www.blumore.pl może już ktoś z Was go zna i też może polecić ?? :) bo ja i córeczka jesteśmy zachwycone ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mogę Wam polecić sklep z bielizną i nie tylko syntia.pl Przetestowałam już kilkakrotnie i wszystko w najlepszym porządku. Niskie ceny, miła obsługa, ja jestem bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×