Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rozwodkanafa

Co zrobić? jestem w trakcie rozwodu, potrzebna pomoc!

Polecane posty

Gość rozwodkanafa

Jestem w trakcie rozwodu. Za tydzień mam ostatnią sprawę rozwodową. W moim pozwie rozwodowym nie ma rodzielności majątkowej, mój adowakt mi o tym nie wspominał a ja nie wiedziałam ze trzeba takową rzecz umieścić. Tak więc czy mogę w chwili obcenej czyli przed ostatnią rozprawą, dodać ze oczekuje rodzielności majątkowej? czy istnieje taka możliwość i czy nie jest za pozno? Jezeli coś o tym wiecie proszę o możliwą pomoc, ponieważ nie wiem gdzie moge się zwrócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damski bokser
W chwil uprawomocnienia wyroku rozwodwego, wspólnota małżeńska przestaje istnieć (podobnie jak małżeństwo). I w tej wlaśnie chwili następuje stan CUDOWNEJ, DOZGONNEJ I ZUPEŁNIE CAŁKOWITEJ R O Z D Z I E L N O Ś C I M A J Ą T K O W E J ;);) Bez żadnych dodatkowych wniosków, podań, próźb i załączników :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość primo voto@
damski bokser ma rację co do ustania wspólnoty majatkowej. Rozwód znosi wspólnotę o ile nie była wyłaczona wczesniej ( np aktem notarialnym) ale ty pewnie piszesz o podziale wspólnego majątku? czy tę sprawe macie już załatwioną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damski bokser
Sąd rozwodowy nie zajmie się podziałerm majątku, jeśli nie macie zgodnie i w pełnej harmonii sporządzonego planu jego podziału ;) O podział majątku aż-futro-będzie-fruwało będziecie się chatłać później :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfghyi
do 5 lat po rozwodzie ustaja wszystkie dlugi powstale w czasie malzenstawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damski bokser
Że co? Jakie długi? Wobec kogo? Na jakiej podstawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhjkkoyt
wszystkie kredyty wziete razem a nie splacone np. a rodzielosc majatkowa to odrebny temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damski bokser
Dawaj przepis. I kij mi w oko - biorę z tobą ślub. Nabierzemy kredytów hipotecznych ze spłatą na 40 lat. Tak ze trzy bańki. Pieniędzmi się podzielimy, rozwiedziemy i wyjedziemy na bermudy na 5 lat. A jak wrócimy - mogą nas cmoknąć. Tylko dawaj ten jebany przepis!!! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwodkanafa
chodziło mi tylko o samą rozdzielność majątkową, poniewaz nie wiedzialam do końca co robic. Dzięki za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damski bokser
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sansansan
ja mam separacje, nie wnosilam oddzielnie o rozdzielnosc taka dostaje sie od razu przy separacji i rozwodzie nie trzeba o to wnioskowac oddzielnie z tego co ja wiem a jestem juz rok po separacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×