Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mająca25lat

dziewczyny, które w wieku 25 lat zaszły w ciążę - pytania

Polecane posty

Gość gość
Ja mam 25 i drugie w drodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
25-lat i dziecko to jak strzeluc sobie w kolano..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaszłam w ciązę w wieku 25 lat. Psychicznie byłam jak najbardziej gotowa, ale finansowo nie. Nie mieliśmy nic. Słabe prace, brak mieszkania i perspektyw, żeby dorobić się czegoś swojego. Musieliśmy wyjechać za granicę. Płakałam codziennie przez bardzo długo. Nie żałuję dziecka i wiek 25 lat jest był w moim przypadku jak najbardziej odpowiedni, ale wszystko by wyglądało inaczej gdyby nie finanse i brak mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaszłam jak miałam 24 lata, urodziłam 2 miesiące przed 25 urodzinami. Byłam gotowa psychicznie. Nie pracowałam i do tej pory nie pracuje. Syn ma 16 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bylam psychicznie gotowa. Musialam przewartosciowac swoje zycie, troszke to trwalo. Kiedy pierwszy raz wyladowalam w szpitalu zaczelam sie bac o swoje dziecko. W tedy zdalam sobie sprawe jaka jestem su*a. Obiecalam sobie ze zrobie wszystko zeby malenstwo mialo cudowna mame. Pokochalam dziecko z calych sil i nie wyobrazam sobie zycia bez niej. Bylam juz po slubie i mialam umowe na czas okreslony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja urodziłam 3 miesiące przed 25 urodzinami. Dziecko planowane. Zaszłam w ciążę prawie rok po ślubie. Umowę miałam na czas nieokreślony. Mieszkamy nadal u teściów. Synek ma 9 miesięcy. Chciałabym jak najdłużej siedzieć z nim w domu. A jak będzie to czas pokaże, bo zapowiadają się spore zmiany jeśli chodzi o moją sytuację życiową i finansową. Teraz wiem, że była to dobra decyzja. Mam jakąś mądrość życiową, ale nadal jestem pełna energii do opieki i zabawy z dzieckiem. Później mogłoby mi się już zwyczajnie nie chcieć być fajną i zabawną mamą, a wcześniej mogłabym sobie nie poradzić z taką odpowiedzialnością. Lubię być mamą. Uważam że to najlepszy dla mnie czas na dziecko. Później może miałabym swoje mieszkanie, lepszą pracę. Ale zawsze za czymś gonimy w życiu, ciągle czegoś brakuje. Nikt mi nie da gwarancji co będzie kiedyś. Za to wiem co jest teraz. A teraz jest cudownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w maju skończyłam 25 lat i nie wyobrażam sobie mieć dziecka... dla mnie to za wcześnie, wolę się wyszaleć i odpoczywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×