Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zapachowa

Rozsądne i skuteczne odchudzanie - nowa dieta!

Polecane posty

Witam:)Dziewczyny piszcie swoje osiągnięcia!:)Ja sie w weekend złamałam i dieta sie posypała:(Odprawiałam swoje urodziny i cały czas coś kosztowałam:( Od jutra zaczynam od 5tego dnia..dzis ćwiczyłam Z Ewa Chodakowska..myślałam że umrę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SMAKOSZKA, nie łam sie ja mialam kilka niewielkich wpadek a po 3 tygodniach mam na minusie niecałe 5 kg,!!!!!!!!!!!!!Uda Ci sie, zobaczysz, tylko nie brnij dalej w podjadanie!!!! WYMAGAJACA co u Ciebie słychac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,nie było mnie dzis cały dzień,wlaśnie weszłam.Już piszę moje rezultaty.Startowałam z wagi 71kg :( przy wzroście 163cm.Schudłam 4 kg,waże 67kg, 4 cm mniej w brzuchu,3biodrach,2biuście (przydało by się więcej,mam spoooryyy biust)1cm w udzie :) nie są to wyniki dla niektórych z Was pewnie spore,ale dla mnie super! :) Trzymałam sie diety,zamieniałam czasem posiłki,miałam jedna wpadkę. Od jutra znowu zaczynam,muszę dojść do wagi 60kg.Ważyłam już tyle i przy tej wadze,czuję się najlepiej.Odpowiada mi ta dieta,jest urozmaicona,i nie muszę myśleć,co znów ugotować:)Dzisiaj nie jadłam za dużo,musli z mlekiem-marzyłam od dawna o nich,potem w drodze zjadłam francuskiego hot-doga,a teraz własnie jem szpinak z oliwkami-sałatke.Mało wypiłam wody,muszę to teraz jakoś nadrobić. Dzięki ,że jesteście,będe tu zaglądać i 3mać kciuki za Was.Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania Krostka
Ja już próbowałam dużo diet i każda okazała się klęską. Ja nie to że przerwałam to efekt jojo pojawił się tak szybko że nawet nie zdążyłam się nacieszyć. Po wielu nieudanych próbach sąsiadka poleciła mi tabletki Forever Slim. Można je kupić na allegro. Po miesiącu już mniej 8 kilogramów bez większego wysiłku. Dodałam spacery codzienne i wyeliminowałam słodycze z jadłospisu. Dostałam takiej energii i motywacji że biorę je dalej i już nie mogę doczekać się końcowych efektów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WYMAGAJACA jestem z Ciebie dumna, brawo!!!! ANIA KROSTKA TO JEDZ DALEJ TABLETKI, a my bedziemy jadły zdrowo i chudły!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dixan, :) a jak Twoje wyniki?na którym jesteś dniu?Chyba też coś na finiszu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny prosze
zapodajcie zasady tej diety tutaj bo nie mam kasy na kupowanie bycmoze kota w worku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Jestem 7 dzień na diecie, ale ciężko mi to idzie, ilość cynamonu i ziół prowansalskich mnie powala. Dużo zmieniam, stosuje mniej przypraw, ale za to dużo zaczęłam trenować - siłownia, pilates, body bar, fat burning i zumba . rezultaty są ok 3kg mniej . Nie zależy mi na chudnięciu a bardziej na wyrzeźbieniu sylwetki. Także polecam dużo ruchu a i dieta staje się przyjemniejsza. Moja dieta to 30+ , aktywność fizyczna umiarkowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WYMAGAJACA jak pisałam wyzej prawie 5 kg mniej , a do konca diety 5 dni, dzisiaj robie sobie wyrwe w diecie, sa moje imieniny i tak sie troche chce rozpiescic. Moj wynik jest tym bardziej dla mnie satysfakcjonujacy, bo jestem przed okresem, piersi mam nabrzmiale a na wadze tyle mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dixan,wyniki masz super,gratuluję!!!A co do imienin,to wszystkiego naj,naj :) Dzisiaj pozwól sobie na odrobinę "rozkoszy" Ja też w ur.synów pozwoliłam sobie na małe co nieco.Nie wiem czy to wpłynęło na dietę,ale i tak wynik dobry.Dziś znów zaczełam,mam nadzieje,że uda mi się zgubić jeszcze min.5kg.pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta dieta to nie jest kot w worku i my jestesmy zywym tego przykladem!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam dziewczyny?gdzie sie podziałyście :) Ja mam dziś 3ci dzień 2 serii diety,omlet faktycznie lepszy jak sie doda tylko 2 łyżki mleka-wkońcu mi wyszedł :) Piszcie,bo coś pusto tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieststy ze wzgledu na grype, w tym nudnosci musialam przerwac diete, ale do poniedzialku znowu zaczynam drugi etap, mam nadzieje, ze moj zoładek sie troche uspokoi!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwcia80
Cześć dziewczyny! dołączam do waszego grona. Jestem na diecie 3D już 20 dzień i 5 kilo mniej bez większego wysiłku. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cirquee
Chcę przejść na tą dietę ale mam całkowity brak pieniędzy. Czy każda z was płaciła za jadłospis? Nie macie jakiegoś pomysłu kochane? Byłabym bardzo wdzięczna bo jestem bardzo zdesperowana i zdeterminowana żeby schudnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu,kiepsko,gdzie się podziałyście? od dłuższego czasu nikt tu nic nie pisze,nie dobrze... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwcia80
Witam dziewczyny!! jak wasze efekty? mi jak spadła ta 5 teczka na wadze to teraz waga stoi w miejscu, no ale mam nadzieję, że ruszy się w końcu dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie,jestem juz po diecie-1szej seri,w niej schudłam 4kg,potem zaczełam drugi raz,ale nie wytrwałam,znaczy jadłam rownie mało,ale trafiła sie impreza-ur.męża.Wiadomo torcik był i pysznosci i nagrzeszyłam troszke,ale to tylko jeden dzien.Potem znow zaglądnelam do diety ,choc juz nie przestrzegam jej tak w 100%,mieszam,zamieniam,jem akurat to co mam w lodowce,ale wszystko to co w diecie.Przyprawiam,jem czili,nic poza dieta,wiem co moge i nie tykam sie nic innego.Ale wczoraj,np.był dzien zakochanych i mąż zabrał mnie do kawiarenki,no i nie stety była kawusia i deser-znowu grzeszek.Ale Wam powiem,pozytywnie myśle i wiecie co????????????schudłam kolejny kg,super nie? :)Nie wiem czy ta dieta działa dalej,ale ja po mału chudne dalej :) Szkoda,że gdzieś zniknełaś dixan, kibicuje Ci kochana,bo jak Was nie ma,to jest jakoś pusto :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, jestem WYMAGAJACA nie mam sie czym pochwalic, bo mialam spora przerwe w diecie, przez grype , ostatki, valentynki troche nagrzeszyłam aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.Ale dzisiaj znowu startuje, nie poddaje sie....tobie rgatuluje wytrwania, dzielna z Ciebie babka!!!!!!!!!!!!!! Nie jest łatwe zycie na diecie.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od dzisiaj znów zaczęłam, ostatnia próba skończyła sie po 5 dniach(mam bardzo słabą silna wole:()teraz jednak mam zamiar wytrwac do konca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja mam pytanie o której jecie kolację w czasie trwania diety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jem koło 18-19ta.Choć ostatnio mało jem,nie jestem na ścisłej 3 d czili.Jutro wyjeżdżam na kilkudniowy urlopik,ale jak wrócę,to z pewnością zaczne od nowa 2gą serię. Dixan,dzięki,też się cieszę i oczywiście mocno Ci kibicuję.Za mną 6kg,sukces niesamowity.wiecie jak długo stałam na wadze!!!!!rok!!!a teraz jestem taka szczęśliwa,że brak mi słów :) Chcę jeszcze 5kg zrzucić,i wkońcu będzie wymarzona waga60kg.Ważyłam kiedyś 55kg,ale niestety,wyglądałam przerażliwie-tak mi mówiły przyjaciółki.A 60kg to tak w sam raz. Smakoszka-wiecej wiary,uda Ci się.Spadające kg motywują.Ja po tygodniu na diecie praktycznie schudłam niecały kg,byłam załamana gdy dziewczyny pisaly o 2kg.Ale nie poddałam się.Ty też wytrwasz,wierzę w to.Nie daj się pokusom,pij duzo wody i idż wczesniej spać,wtedy mniej ssie.A jak masz mozliwości,to idż na basen,albo aerobik w domu,ja ćwiczę Tamili,gdyż jest lżejsza od Chodakowskiej http://ivaldir.wrzuta.pl/film/4GFMg0KuhfS/chce_miec_taki_brzuch_-tamilee_webb Mam jej 3 części i jak któras z Was chce to wyśle Wam e-mailem. Pozdrawiam i życzę wytrwałości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klopsiczek1324
Ja jutro zaczynam 15 dzień diety 3D Chili. Za pierwszym razem w 4 tygodnie schudłam 5,5kg bez ruchu. Cały mój ruch polegał na siedzeniu przed komputerem i stukaniu w klawiaturę. Teraz idzie mi gorzej, bo ciągle wypada coś innego i napanoszy się czekoladka, ciasteczko, takie moje uzależnienie, ale od jutra zaczynam ćwiczyć. Mam zeskanowaną dietę dla: 18-29 Niska aktywność Próbowałam już kilka razy różnych diet Jeśli ktoś zainteresowany podzielę się za darmo dietą + poradniki jakie otrzymałam. Wszystko spakowane w WinRar, 21 MB. Postaram się to upchać dzisiaj w pdf dla wygodniejszego korzystania. Jeśli któras zainteresowana to się polecam pod adresem: odchudzaniena3d@gmail.com, buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczonaaaaaaaaaaaa
Dziewczyny, czy któraś dobra duszyczka podzieliłaby się ze mną tą dietą? Widzę 9 na początku wagi i niedługo zacznę ściany gryźć z rozpaczy :( bereninka@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SMAKOSZKA ja tez mialam przerwe pomiedzy jednym miesiacem a drugim, ale teraz jestem os nowa, najwazniejsze to stale probowac i nie myslec, ze do konca miesiaca ma ci ubyc iles kg,, wazne jak ubedzie nawet 1 kg, i do przodu.Zycie na diecie jest trudne, ale nie poddawajmy sie.Jesli zdarzy sie wpadka, ( a zdadrza sie wszystkim) trudno, zaliczamy ja i od jutra zaczynamy diete od nowa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwcia80
hej dziewczyny! ja mam teraz drugie podejście jestem 3 dzień na diecie, za pierwszym razem schudłam 5 kg, także bez żadnego ruchu no może z kursowaniem w nocy z moim 9- miesięcznym synkiem, ale teraz mój organizm domaga się czasami pokus no i bywa to czasami silniejsze ode mnie, ale mimo to trzymam się diety tylko czasami wpadnie jakaś słodkość. No ale od marca mam w" planach" fitness. Tylko przy 2 dzieciach to nie jest to proste, żeby wygospodarować ten czas. Trzymam za was kochane kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jestem na 3 dniu i tutaj pytanie do stosujących dietę jak sobie radzicie z pokusami bo mnie ciągnie do słodyczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam część z Was pisała że może odsprzedać lub podzielić się dietą czy jest to nadal aktualne. Jeśli tak to prosze o kontakt meilowy poisoneddreams@o2.pl ze mną lub po prostu wysłanie mi diety osób które mówiły o możliwości podzielenia się nia. bardzo mi na niej zależy a niestety mnie na nią nie stać ponieważ uczę sie i nie pracuję a rodzice utrzymuja sie z renty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie w pierwszym miesiacu diety nie ciagneło do slodyczy ale zaczełam teraz drugi miesiac i jest gorzej.....ale sie nie poddaje i walcze z nałogiem co dnia........damy radeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×