Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zapachowa

Rozsądne i skuteczne odchudzanie - nowa dieta!

Polecane posty

ale mnie glod meczy, chociarz kolacja byla ok, chyba sam fakt, ze nie moge podjadac tak mnie dobija, oj ciezko......w sumie nie wiem co ja sobie wyobrazalam, ....najgorsze ponoc te pierwsze dni, wiec czekam...niecierpliwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a może podzielicie się przepisami...? mam dosc wydawania pieniędzy na te diety....co sądzicie o takiej pomocy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a może podzielicie się przepisami...? taka pomoc dla wątpiących i zrezygnowanych ktorzy juz mają dosc wydawania kasy na te diety albo które tej kasy nie mają.,...? co sądzicie o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
omlet dzisiaj rano byl pyszny, ale dalam mniej mleka, duzo mniej, moze ze dwie, trzy lyzki, z pol szklanki bylby lejacy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :-) Ja już dzisiaj po śniadanku, tylko musiałam zamienić z dnia czwartego na dzisiaj bo jestem w pracy i nie bardzo mam jak zrobić omleta ;-) A musli uwielbiam więc mi to pasuje :-) Pozdrawiam i życzę miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziś pierwszy dzień na diecie 3d chili. Zobaczymy czy dam radę. Pozdrawiam wszystkich walczących z nadmiernymi kilogramami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kita_
Witam :) U mnie dzisiaj 9 dzień. Spałam trochę dłużej i właśnie idę jeść śniadanko ;) Miłego dnia! Tanio przesyłam dietę: kasiajak{małpa]interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Dzis mam 10ty dzień,dietka spoko,poza paroma malutkimi szczegółami(imbir-fuj). Moje osiągniecia nie są duże,1kg mniej,chodząc na aerobik 2razy/tydz.Ale to i tak postęp,gdyż jak pisałam wcześniej-jestem przez wiele lat na diecie 1000kcal i przeróżnych innych dietach.Moje ciało się buntuje i nie chce "oddać"tłuszczyku :) Ale ja się nie poddam,wyzywam go :) Trzymam kciuki za Was dziewuszki i życzę miłego dnia w smakowaniu nowych potraw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcia2612
Ja mam za soba już 10 dzień diety. Czuję się dobrze, a najważniejsze dla mnie jest to, że nie skłamali jak pisali, że mogą stosowac ją cukrzycy. Moje wyniki przy codziennych pomiarach są dobre, zatem zamierzam na tej dietce długo siedzieć :) Za sobą mam już 3 kg, wiem, że to jak na razie woda, ale wizualnie już widać :) Brzuszek mam mniejszy :). Dziewczyny co do głodu to się nie martwcie za bardzo, ja przez pierwsze 4 dni myślałam, że padne, a teraz jest już ok, nawet jak robię sobie większe przerwy niż 3 godziny między posiłkami to nie czuję tego nieprzyjemego ssania :) trzymam kciukasy za nas wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcia2612
zapomniałam dopisać, że troszkę sobie dietę zmodyfikowałam i nie dodaję tak dużo imbiru, bo dla mnie jest okropny - straszne fuj i ble :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marchewka z imbirem jest nie zjadliwa..syf, musze popijac woda, brrr, dzisiaj moj 4 dzien, czuje sie lzej, faktyczne najgorsze sa pierwsze dni, potem organizm sie przyzwyczaja, ...dluga droga przede mnaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osobiscie w te blogi nie wierze, mysle, ze sa sponsorowane, a na tego bloga natknelam sie na fb na profilu tej diety. Od siebie tylko dodam, ze 4 dni na tej diecie, ponad 2 kg mniej...wiec rezultaty ona przynosi.Ja jestem troche takim niewiernym Tomaszem i musze sie przekonac na wlasnej skorze....ide na przekaske

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za mną już prawie piąty dzień dietki.. obawiałam się strasz nie dzisiejszego obiadu - zupa krem z marchewki ale niepotrzebnie - było pyszne :-) postanowiłam sobie że w niedziele się zważę żeby ocenić efekty po tych kilku dniach, ciekawa jestem wyniku ;-) miłego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kita_
Ja się póki co nie zważę, bo nadal nie mam wagi ;/ Ale na pewno się wymierzę w niedzielę! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszcie cos o rezultatach dziewczyny, co tu takie pustki???? ja dzisiaj pozwolilam sobie na jablko , pomarancze i mandarynke, to po kolacji( jogurt z otrebami), jutro nie wiem o ktorej cos zjem bo ide na badania, ale wiem, ze to tylko taka wymowka...coz....nalog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś mój siódmy dzień diety a na wadze -1kg. Chciałabym jeszcze 5kg ale teraz wiem że to się chyba nie uda... trzymajcie się, miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ankasasanka najwazniejsze ze jest na minus.....zycze wytrwania...milej niedzieli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dais
Hej dziewczyny, czy któraś z was jest w przedziale wiekowym : 18-29, z umiarkowaną aktywnością i próbowała kilku diet; i zechciałaby odsprzedać tanio poradniki, które dostała? Mój mail: swallow88@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj to sie nie najem, na obiad leczo z kurczakiem z warzywami, przekaska sok wielowarzywny a na kolacje salatka z brokula i kalafiora...no to wierze, ze mozna schudnac...jedzac sama zielenine....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie nie bylo tak zle, moj problem w tej chwili to nie jest uczucie dłodu ale ciagle myslenie o tym, ze cos by sie zjadło a nie mozna....po prostu nałog.....skonczyłam 7 dzien diety i powiem szczerze, ze nie narzekam, oby do przodu.......jutro waga, chociaz i tak nie wytrzymałam i sie wazylam juz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniteek
Kobietki, czy któraś ma do odsprzedania jeszcze tą dietę? Dużo się naczytałam ostatnimi dniami i chciałabym jak najprędzej zacząć ale finanse na razie mi na to nie pozwalają:) jeżeli ktoś jest chętny do podzielenia się to proszę o maila : anitacisowska23@gmail.com i cenę;) będę wdzięczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanio
Chętnie podzielę się dietą. Kontakt GG: 4150152

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie sie chwale, okolo 2, 5 kg po tygodniu, mysle, ze duzo, ale to pierwszy tydzien, i to dosyc normalne przy dietach, nie sadze zebym chudła tak przez nastepne 3 tygodnie, chyba za duzo by było. a co u Was?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze dodam, ze ja mam duzo do zrzucenia, conajmiej 20 kg, takze im wiecej tych kg to na poczatku spadek wagi jest wiekszy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uciekajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
Moja propozycja nie jest jedną z "cudownych" diet do stosowania okresowo, ale sposobem odżywiania na całe życie. Stosowanie się do zaleceń zawartych w tej niewielkiej książce to przepis na poprawę zdrowia i samopoczucia - autorka. tytuł: Kuchnia zdrowia i młodości Autor: Bożena Żak-Cyran NASZA CENA: 11,49 zł tu: http://allegro.pl/listing/user.php?string=cyran&us_id=26079086 Witaj, drogi Czytelniku! Napisałam tę książkę, aby zachęcić Cię do pełnowartościowego odżywiania się, opartego na naturalnych produktach. Mam na myśli dietę, dzięki której możesz w prosty i bardzo naturalny sposób zapobiegać chorobom, ale też przywracać równowagę w wypadku niedomagań organizmu. Ja zawdzięczam jej zdrowie, które odzyskałam po chorobie nowotworowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×