Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zapachowa

Rozsądne i skuteczne odchudzanie - nowa dieta!

Polecane posty

Gość angelaa ...
Co do papryczek chili slyszalam ze mozna ne kupic w lidlu . Mam dzis zamiar jechac sprawdzic . Z kardamonem problemu nie bylo . Jest z firmy kotlyn czycos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kita_
Hej :) Ja też dzisiaj na śniadanie miałam ten omlet, ale mi nie smakował za bardzo. Wszystko wyszło i ładnie się ścięło, ale chyba za mało przyprawiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka15
hej, chciałabym kupić dietę 3dchili ale nie wiem czy warto. Obiadki jadam u mamy więc bedę miała odstępstwa od diety. Powiedzcie mi czy bezwzględnie trzeba trzymać się zasad tej diety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Dzisiaj rybka z warzywami była obłędna,pychotka.ale ta marchewka z tym imbirem -fuj,porażka jakaś!!Chyba dodałam za dużo imbiru i niestety nie zjadłam :( A jak Wam idzie?Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kita_
Mi idzie nieźle :) Dobrze się czuję, ale ciągle się ucze obchodzić z tymi przyprawami, żeby nie przesadzać albo nie dawać za mało ;) kasiajak@interia.eu - u mnie można tanio kupić dietkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grejfrut z imbirem marchew z imbirem dla mnie masakra musialam sie pozbyc po kilku lyzkach... no krem marchewkowy tez jakos mi nie podszedl podejrzewam ze to przez marchew byla bardzo slodka. ogolnie nie jest zle za wczesnie by mowic o efektach skoncze tydzien i wtedy porownam moje wymiary;) powodzenia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelaa ..
Dzis drugi dzien dziety . Ogolnie jak patrzylam na przepisy wiekszosc mi odpowiada ale niektore rzeczy chyba sobie odmiowie takich jak np sok pomidorowy . Nie moglam dzis tego wypic . Uwielbiam pomidory ale sok pomidorowy cos okropnego . Mysle ze te zupy kremy tez sobie odpuszcze jednak wiekszosc jest na plus . A kefir z bananem i cynamonem to jak dla mnie poezja :) . Poki co mam duzo motywacji i mam nadzieje ze tak zostanie i ze beda potem oczywiscie efekty :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorkab
Witajcie Dziewczyny! Ja zaczęłam trzeci dzień diety. Waga +100 g :( :( ... Omlet niewykonalny. Próbowałam dwa razy a i tak na koniec zjadłam papkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Krem z marchewki pychotka,dużo tego wyszło,nie dojadłam.Tak sobie myślę,czy aby na pewno dobrze dobieram ilość.Nie wyczytałam w diecie,czy waga produktów ma być przed obraniem czy po?Bo wiadomo,że jak się obierze np.paprykę,to będzie mniej,czy marchewkę.Co sądzicie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Krem z marchewki pychotka,dużo tego wyszło,nie dojadłam.Tak sobie myślę,czy aby na pewno dobrze dobieram ilość.Nie wyczytałam w diecie,czy waga produktów ma być przed obraniem czy po?Bo wiadomo,że jak się obierze np.paprykę,to będzie mniej,czy marchewkę.Co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcia2612
dzisiaj 6 dzień na dietce 3d :) jak na razie daję radę, ale trochę sobie zmieniam codzienne jadłospisy :( wyczytałam, że można zmieniać posiłki z poszczególnych dni, ale tylko w ramach tych samych tzn, obiad na obiad z innego dnia itd. tak właśnie robię, bo nie mam czasu gotować codziennie czegoś nowego :) nie próbowałam jeszcze kurczaka z curry, bo nie lubię tej przyprawy, więc w tym dniu będę miała zawsze coś innego :) Jak dla mnie dietka super, nawet mój mąż zachwyca się obiadkami. Ugotowane dzień wcześniej zabieram sobie do pracy w pojemnikach, staram się jeść o określonych porach i muszę przyznać, że dzisiaj rano jak się ważyłam ( czyli po pełnych 5 dniach) 1,5 kg mniej :):):) wiem, że to na razie woda, ale i tak bardzo się cieszę:) Można stosować ją dwa miesiące z rzędu i tak też zamierzam zrobić, zobaczymy jakie będą efekty :) 3mam kciuki za nas wszystkie i życzę dużo motywacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcia2612
angelaa ja też nie lubię soku pomidorowego, ale kupiłam sobie sok z tymbarka ostry, udało się wypić, nie wiem, może dlatego, że akurat stałam w korku w drodze z pracy i byłam głodna, ale wlałam w siebie całą buteleczkę i nie było tak strasznie - nawet oblizałam się na koniec ze smakiem :) spróbuj może Tobie też posmakuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) U mnie efekty dość słabe,ale znając swój organizm-non stop na jakiejś diecie,z reguły 1000kcal.to i tak niezle.Mam 0,7kg mniej/7dni na diecie.Dziś 8my.Chciałabym tyle co marcia,ale nie poddam się,zobaczymy dalej.Pozdrawiam i 3majcie sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim, ja zaczynam od dzisiaj 3d chili, od herbaty z imbirem o mało sie nie porzygałam...mam nadzieje, ze jakos dam rade, musze....moze z wami mi sie uda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedzenie jest rewelacja na tej diecie tylko zeby bylo troche mniej tej papryczki, pali jak cholera.Chcialam dodac, ze imbir dziala moczopednie bo od rana bylam juz chyba 6 razy na siusiu, a to pozytywnie....piszcie co u was bo widze, ze jakies pustki.....boje sie tego grejfruta z imbirem, bo starty imbir wcale mi nie smakuje, nie wiem jak przez to przebrne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kita_
U mnie dzisiaj ósmy dzień. Nie wiem, ile schudłam, bo nie ma dostępu do wagi, ale... w pasie 6 cm mniej!!! Ja nie jem tego, czego nie lubię. A Wy piszecie, że się męczycie :P Np. nie używam imbiru, bo go nie lubię, nie jem kurczaka, bo z mięs jem wyłącznie ryby. Jak czegoś nie lubię to zastępuję sobie z daniem z innego dnia :) Pozdrawiam i powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, zaczęłam od dzisiaj dietę 3d i najbardziej smakował mi obiad - rewelacja, reszta - zjadliwa... nie lubię imbiru i chyba tez zastosuje metodę koleżanki że to co mi nie wchodzi to sobie odpuszczę ;-) Pozdrawiam i życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, dodałam post i mi wcięło więc jeszcze raz: zaczęłam od dzisiaj dietę i najbardziej smakował mi obiad, reszta taka sobie.. nie wchodzi mi imbir i chyba go sobie odpuszczę albo będę stosowała śladowe ilości ;-) Pozdrawiam i życzę powodzenia w odchudzaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie "nowe dziewczyny" :) super że dołączyłyście,będzie nam rażniej :) Dziś mam 8my dzień,obiadzik pyszny-uwielbiam ryby,Choć miałam mieć sole,ale nie było,więc kupiłam dorsza.Piszecie,że nie lubicie imbiru,je też nie za bardzo.Dodaje go trochę mniej,niż trzeba.Z grejphrutem jest zjadliwe,ale z marchewką-masakra,fuj.Życzę powodzenia i 3majmy się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki :-) Właśnie przygotowałam sobie śniadanko i zaczynam drugi dzień diety. W niedziele mam zamiar się zważyć i ocenić efekty po tygodniu. Żałuję tylko że nie pomierzyłam wczoraj rano swoich obwodów bo po nich lepiej niż po wadze można stwierdzić skuteczność diety ;-) Pozdrawiam i życzę miłego dnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki :-) Właśnie przygotowałam sobie śniadanko i zaczynam drugi dzień diety. W niedziele mam zamiar się zważyć i ocenić efekty po tygodniu. Żałuję tylko że nie pomierzyłam wczoraj rano swoich obwodów bo po nich lepiej niż po wadze można stwierdzić skuteczność diety ;-) Pozdrawiam i życzę miłego dnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zagląda tu ktoś czasem ;-)? Dzisiejszy obiad (dzień2) delikatnie mówiąc był niedobry... Ale za to mam nadzieję że kolacja mi to wynagrodzi ;-) sok pomidorowy to też nie mój klimat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kita_
hej :) Ja mam dzisiaj totalny mix z różnych dni ;) Właśnie wydłubuje zioła prowansalskie spomiędzy zębów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcia2612
Dzisiaj mija 9 dzień diety. Jest dokładnie tak jak przypuszczałam, waga zaczyna się zatrzymywać :( Na szczęście wizualnie jakoś to wygląda :) jest mnie coraz mniej :):):):) Ja podobnie jak koleżanki nie lubię imbiru - jest paskudny ( ble), ale jakoś się zmuszam. Co prawda marchewki z imbirem jeszcze nie jadłam, bo zawsze wymieniałam sobie na coś innego :) ale z herbatą wypijam i to tylko dlatego, że za oknem zrobiła się straszna zima, a to mnie świetnie rozgrzewa :) w innej sytuacji pewnie bym tego nie tknęła. Niestety przez ostatnie dwa dni trochę się zaniedbałam :( nie miałam czasu jeść w pracy ( tyle roboty), więc jadłam na śniadanie jogurt, a później dopiero ok 18 obiad. Wiem, że nie powinnam tak robić, ale jakoś tak niefortunnie się złożyło....Najważniejsze, że nie czuję się jakoś strasznie na tej diecie, nie mam wrażenia jakbym zmuszała się do czegoś, dlatego zgodnie z moim nowym, bardzo świeżym, bo dzisiejszym postanowieniem :) będę się jej trzymać przez pełne dwa miesiące :) Trzymam za nas wszystkie wielkie kciukasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcia2612
rozpisałam się okrutnie i się nie dołączyło...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kita_
Mam 160 cm, więc niewiele. Do zgubienia 7 kg. Nie mam dużych problemów z wagą, po prostu nie czułam się dobrze z tym, ile ważę ;) jak tylko kupię sobie wagę będę śledzić postępy kilogramowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 168cm wzrostu i chciałabym zgubić 6-7kg tylko jakoś nie jestem przekonana że mi się to uda w trakcie tej diety ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kita_
Zobaczymy! Może się uda ;) A jak nie to na pewno będziemy bliżej celu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×