Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zapachowa

Rozsądne i skuteczne odchudzanie - nowa dieta!

Polecane posty

Gość sendykizi
czy odsprzeda mi kroś dietę 3 d??? za niewielkie pieniądze??mój email sendykizi@wp.pl czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelaa ..
Przez przypadek natknelam sie na diete 3d chilli :) . Strasznie mnie zainteresowala czytalam duzo wypowiedzi na jej temat i jestem pelna nadzieji ze uda mi sie z nia schudnac :) . Dzis zamowilam sobie wersje elektroniczna :) mam nadzieje ze do jutra mi przyjdzie i wtedy od wtorku rozpoczynam odchudzanie . Chce wrocic do starej wagi moj cel to schudnac 13 kg ktore zgromadzilam w przeciagu raptem pol roku jak zaczelam stosowac tabletki antykoncepcyjne (zaznaczam ze moje odrzywianie w zaden sposob sie nie zmienilo w tym okresie) . Teraz mam w koncu taka antykoncepcje ze nie przybywa mi juz wagi . Ale w zaden sposob nie moge sie jej pozbyc od poltora roku :( . Zatem mam nadzieje ze z ta dieta mi sie schudnac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kita_
Hej :) Ja zaczynam jutro.. Już sobie nagotowałam obiady z jadłospisu na dwa dni. Będę miała zabierać jedzonko ze sobą w plastikowych pojemniczkach :) Pozdrawiam dziewczyny! PS. Chętnie podzielę się swoją dietką: kasiajak@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) kupilam moja diete kilka dni temu i jeszcze nie przyszla.. czy ktoras z was w przedziale wiekowym 19-29, z niska aktywnoscia fizyczna oraz bez stosowania wczesniej diet moglaby mi ja odsprzedaz? zalezy mi na jaknajszybszym rozpoczaciu jej.. za miesiac mam urodziny chcialabym do tego czasu osiagnac swoj cel 5-6 kg. Bardzo prosze moze byc w wersji elektronicznej oczywiscie proponuje 10zl to chyba uczciwa kwota? prosze o kontakt na maila dorota.zboch@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelaa ..
Zamowilam wczoraj dokladnie z tymi parametrami diete w wersji elektronicznej . I zastanawiam sie jak dlugo osoby ktore juz wczesniej ja zakupily czekaly zeby ja dostac . ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kita_
Ja dostałam następnego dnia, może mają jakieś przeciążenie, za dużo zamówień czy coś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela ...
byc moze . chociaz mialam nadzieje ze juz dzis ja dostane i bede mogla od jutra zaczac :( . no niestety . mam nadzieje ze szybko przyjdzie i nie bedzie zadnych problemow . nie moge sie doczekac az zaczne ja stosowac . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny,ja zaczełam od dzisiaj.Potrawy mi bardzo smakują,przynajmniej te dzisiejsze.nie jadłam pomidorów z ziołami,jakoś dzisiaj nie potrzebowałam przekąski :) Marcia 2612 zaczełyśmy razem z tego co piszesz,fajnie,razem rażniej :) Ja też mam sporo do zrzucenia,ok 10kg.Ja zamówiłam diete we środę,doszła w piątek.W sobotę zakupiłam produkty,choc mam problem z papryczka chili-świerzą.Nigdzie jej nie mogę dostać.Zastąpie sypką,trudno.Chodzę też na aerobik 2 razy/tyg.Trzymajcie się dziewczęta,jakbyście coś potrzebowały to piszcie,pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela ...
To w takim razie powinna mi jutro przyjsc :) . mam taka nadzieje przynajmniej . niestety w okresie zimowym nie za wiele sie ruszam . ale planuje tak chociaz 1 - 2 razy w tyg wybrac sie na silownie jak mi czas na to pozwoli . moze na basen czasem uda sie wyrawac , zobaczymy jak to bedzie :). Piszcie dziewczyny o swoich osignieciach to jest bardzo motywujace do dzialania :D . trzeba sie wspierac nawzajem . ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela ...
ooo chyba zespol diety 3d wiedzial ze sie niecierpliwie bo wlasnie dostalam swoja diete :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela ...
no juz zaczelam sie zaglebiac w ta lekture :) . jutro na zakupy i od srody dołaczam do Was :) . W srode podziele sie wrazeniami smakowymi :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sendyizi
WITAM KOCHANE KOBIETKI, KTÓRE TAK JAK JA SIĘ ZMAGAJĄ ZE SWOJĄ TUSZĄ, MAM 33 LATA I NISKĄ AKTYWNOŚĆ FIZYCZNĄ, WCZORAJ PISAŁAM NA FORUM ŻE KUPIŁABYM DIETĘ A TU TRACH!! DOSTAŁAM JĄ ZA DARMO OD MIŁEJ I SYMPATYCZNEJ KOBIETKI W PLIKU PDF! JEŚLI KTÓRAŻ Z PAŃ CHCE TO RÓWNIEŻ SIĘPODZIĘLĘ ZA DARMO TĄ DIETĄ 3D!!! JA ZACZYNAM OD PONIEDZIAŁKU POZDRAWIAM MÓJ EMAIL SENDYKIZI@WP.PL - PISAĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madeilene
UFFF W KOŃCU DOSTAŁAM DIETĘ, OD JEDNEJ UCZCIWEJ PANI,DWIE WCZESNIEJSZE OPŁACIŁAM I DO DZIS NIEMAM, NIE DAJCIE SIĘ OSZUKAĆ. elcona1@o2.pl DZIĘKUJĘ RAZ JESZCZE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytrynóvka
Pani o adresie elcona1@o2.pl pisała do mnie maile ponad tydzień temu i chciała sprzedać SWOJĄ wersję diety zamówioną ze strony, więc coś tu chyba nie gra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madeilene
WITAM.TA PANI JAKO JEDYNA MI UCZCIWIE SPRZEDAŁA, DWIE OSOBY MNIE OSZUKAŁY,JEDNA WYSŁAŁA MI PUSTE PLIKI,A DRUGA NIC DO TEJ PORY.WIĘC CZEGO PANI NIE ROZUMIE? TEGO ŻE JEDNAK SĄ UCZCIWI LUDZIE TUTAJ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytrynóvka
Spokojnie, myślałam, że podaje Pani swój mail ;) Źle się zrozumiałyśmy. Nie musi Pani od razu na mnie naskakiwać. Ja dostałam swoją dietę od kasiajak@interia.eu , więc co do uczciwości wielu osób nie mam zastrzeżeń. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nentud
u mnie powinien byc dzisiaj 8 dzien diety ,niestety od niedzieli choruje i musialam zrobic przerwe , po 6 dniach moge pochwalic sie 1,8 kg na minusie :D:D wiec wnioski nasuwaja się same jak tylko bede mogla wracam :):) a co powiecie na temat przepisów :)są takie które wam nie podeszły?? a które pasują? mnie osobiście badzo nie zasmakował kurczak z curry :P jesli chofdzi o kurczaka to mam wstret po dukanie :/ aa i marchewka ze startym imbirem . powodzenia i 3 kciuki :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co do mnie to ja zostałam oszukana przez dieta3dchili.pl trche przykre, mimo moich działań i podbno próby wyjasnienia zajscia przez tych specjalistow diety dalwj nie otrzymalam i jakos nie spieszy im sie zeby mi wysłać ja lub jakos zrekompensowac.. na szczescie dzieki dziewczynom mam juz ta diete i jesli ktos chce moge sie podzielic za 10zl;) miłego wieczoru i powodzenia startuje jutro;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelaa ..
Widze ze nie bede zaczynac sama :) . Rowniez jutro startuje z ta dieta :) . Wlasnie wrocilam z zamipow .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorkab
Witam! Ja również zaczynam od jutra pełna obaw. Przetestowałm na sobie chyba wszystkie mozliwe diety z efektem jojo. Ostatnio na Dukanie schudłam pięknie, ale po 1,5 rocznej przerwie ważę tyle co nigdy w życiu, więc troche sceptycznie podchodze do tej diety. bo jest w niej dużo do papusiania. Ale jestem zdesperowana i zakuiłam dietę i nawet juz ugotowałm obiadek na jutro. Niemiłosiernir ostry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelaa ..
Moja ciotka stosowala diete dukana niestety to nest dieta do konca zycia . Zeby nie bylo efektu jojo trzeba chyba raz w tyg czy wiecej jakos tam specjalnie jesc z tego co pamietam . Ja jestem pelna nadzieji co do tej diety odpowiada mi to co w niej jest :) . Tez juz zrobilam sobie obiad na jutro . W sumie to zrobilam porcje podwojna juz na kolejny dzien . Nie mam zbyt duzo czasu na gotowanie wiec mam zamiar robic od razu na dwa dni . Po przyzadzeniu troche sprobowalam bylam w szoku ze nie jest nawet bardzo ostre po czym jak pomyslalam to nie dodalam podwojnej dawki przypraw . Wiec jutro bede musiala doprawic :) . Jako ze wczesnie wychodze z domu przygotowalam sobie juz sniadanie i przekaske . Kefir z bananem i cynamonem zmikaiwalam na koktajl jak dla mnie pychotka :) . Zycze powodzenia . :) . Specjalnie zalozylam dzis bloga zeby opisywac moje dzienne wrazenia :) . Mysle ze pisanie pomoze mi utrzymac motywacje :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kita_
Hej :) Właśnie skończyłam drugi dzień dietki. Również gotuje sobie obiadki na dwa dni i zabieram w plastikowych pojemniczkach na uczelnię i do pracy :P Jak nigdy :P Ale wiecie, muszę Wam powiedzieć, że jadłospis nie jest porządnie zrobiony. Jest tutaj sporo najróżniejszych błędów! Na przykład nieskładne zdania jak tutaj "Kaszę Kus-kus moczyć w gorącej wodzie aż napęcznieje, paprykę i cebulę pokroić w kostkę, papryczki chili pokrojone w plasterki, cebulę i oliwę. Wszystkie składniki wymieszać razem z przyprawami." W sumie to nie wiadomo, czy tę cebulę smażyć na patelni.. W przepisie podana jest oliwa z oliwek, a w instrukcji nie ma o niej wzmianki. Inny przykład: w przepisie podany ser mozzarella, a w instrukcji feta... Trochę mnie to drażni, bo przez to nie wygląda to zbyt profesjonalnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kita_
No ok, jest coś o oliwie teraz się doczytałam, ale i tak jest nieskładne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelaa ..
Tez zwrocilam na to uwage . Ale domyslam sie ze do tego kus kusa podsmazamy te wazywa . Mogloby byc to lepiej zrobione ale nie ma co wybrzydzac . Z roznych dostepnych diet ktore mozna zakupic w internecie ta jest na prawde tania . Wszystkie pliki ktore dostalam sa przydatne, bardzo ciekawe, no i jak dla mnie to najwazniejsze sa te rady co robic zeby dobrze szlo i zeby potem utzymac efekt .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kita_
Ja też domyślam się, że trzeba to podsmażyć i tak zrobiłam (ps. wyszło pyszne, ale ja nie dodaję chili). To powodzenia w kolejnych dniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dość fałdek i brzuchola
Ja byłam już na tylu dietach, że w pewnym momencie chudłam i tyłam na zmianę :( Byłam naprawdę załamana. Poszłam za namową koleżanek z pracy prywatnie do dietetyka. Moja nadwaga była duża więc zaproponowali mi założenie balona. Kwalifikowałam się, dlatego ostatecznie zdecydowałam się na to, nie miałam już nic do stracenia. Balonik lekarz założył mi w trakcie gastroskopii a potem go wypełnili płynem. Nosiłam go 6 miesięcy, trzymałam się przygotowanej diety i przyzwyczajałam się jeść mniej. Na początku miałam trochę mdłości, ale wytrzymałam. Udało mi się zgubić prawie 16kg :) Jestem bardzo szczęśliwa! Wreszcie nie wstydzę się iść na basen. Na razie waga stoi, nie ma efektu jojo. O 3D chili mówiła ostatnio jedna z koleżanek, ale ona lubi przyprawy, nie wiem czy kupiła dietę, dopytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie,dzisiaj zrobiłam ten omlet,ale mi kompletnie nie wyszedł,zrobiła sie papa :),nie upiekł się jak normalny omlet.I tak go zjadłam,bo lubię otręby.A Wam dziewczyny udało się?Na razie mi wszystko smakuje,choć nadal nie mam papryczki chili :( i kardamonu :( pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie,dzisiaj zrobiłam ten omlet,ale mi kompletnie nie wyszedł,zrobiła sie papa :),nie upiekł się jak normalny omlet.I tak go zjadłam,bo lubię otręby.A Wam dziewczyny udało się?Na razie mi wszystko smakuje,choć nadal nie mam papryczki chili :( i kardamonu :( pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie,dzisiaj zrobiłam ten omlet,ale mi kompletnie nie wyszedł,zrobiła sie papa :),nie upiekł się jak normalny omlet.I tak go zjadłam,bo lubię otręby.A Wam dziewczyny udało się?Na razie mi wszystko smakuje,choć nadal nie mam papryczki chili :( i kardamonu :( pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×