Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zapachowa

Rozsądne i skuteczne odchudzanie - nowa dieta!

Polecane posty

Gość klopsiczek1324
funkromantic musisz liczyc sie z tym ze na produkty tez sporo pieniedzy idzie, ale jak chcesz moge podzielic sie dieta odchudzaniena3d@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwcia80
Dokladnie jak u mnie.pierwsze podejscie suuper ale teraz ciagnie mnie do slodkosci.Staram sie byc z dala od nich ale sa momenty ze sie skusze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten imbir mnie wykańcza sam zapach to masakra a jeszcze jedzenie tego czy picie to praktycznie dla mnie nie do przeskoczenia tak sie zastanawiam czy można zamiast herbaty z imbirem pic herbate imbirową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FIETOLE , ja imbiru nie jadłam tylko piłam z nim herbate, ale czytałam na fb na profilu 3d chili, ze jak zrezygnujesz z imbiru to nic sie nie stanie.Jak bedziesz tak sie zmuszac, to w koncu stracisz cierpliwosc, a nie o to chodzi prawda??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tutaj takie pustki????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) Wracam po małym urlopiku,troszke sobie na nim pozwoliłam i na wadze 2 kg więcej :( Trudno,ale od jutra zaczynam znów z dietą.Z imbirem też mam problem,dodaje go do wody i jakoś idzie.Pozdrawiam i witam nowe dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dietaa
Podzielę się dietką :) cytry.novka@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny:) Niestety nie udało mi się dotrzymać diety,ostatnie dni były dla mnie dość ciężkie.Zle się czułam,dużo spałam i mam mdłości......tak,jestem w ciąży :)ciesze sie strasznie,gdyż dość długo staralismy się.W końcu sie udało i wydaje mi się,że spadek mojej wagi się do tego przyczynił.Dziś byłam u lekarza i potwierdził,7tydzień :) Trzymam kciuki za te które podjeły się diety,i powiem wam,że jak urodzę,zapewne dużo przytyję (już się tego boję),na pewno wrócę do diety.Dalej jem pewne produkty z diety,bardzo mi smakują.Pozdrawiam i życzę wielu sukcesów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WYMAGAJACA mega gratulacje!!!!!!!!!!!!! Nie przejmuj sie ze przytyjesz, bo to jest najmiej wazne, ale to ze dajesz zycie jest najpiekniejsze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też się cieszę,i dziekuję dixan :) Dać życie,-to najważniejsze,masz rację,nadal nie mogę uwierzyć,że nam sie udało!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc selskie - sciagnelam, ale jak patrze w jadlospis to wiem chodzilabym i tak glodna - wole juz MC - jak sie glodzic to glodzic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sendykizi
odsprzedam dietkę 3D za 5 zł. mam 33 lat, siedzę w domu, mało ruchu, pozdrawiam proszę pisać na emaila sendykizi@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patatka
hej. ja na diecie 3d chili jestem okolo tygodnia. z mala przerwa na swieta. ale jest super. nie wiem ile stracilam na wadze ale spodnie powoli zaczynaja byc luzne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć , wlasnie otrzymalam mail z dieta 3d chili. W zwiazku z tym mam pytanie czy ktoś z was je wiecej posilkow niz jest wskazane np 6? ja wstaje dosyc wczesnie ok 5 wiec o 6 mam pierwszy posilek tuz przed wyjsciem do pracy. Nastepny o 9, 11:30, 14.00 i 16.30 po powrocie z pracy. Jak to wglada u was ?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciągle niewyspana
Cześć Ja też wstaję o 5. Jem śniadanie o 6, przekąskę już w pracy o 9, potem obiad o 12, o 15 drugą przekąskę i po powrocie do domu kolację o 18. Jestem na diecie 10 dni i tylko 2 razy czułam się głodna przed obiadem - dużo wtedy piłam i jakoś dałam radę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wita widze temat wygasł ale i ja chcę do was dołączyć bo i mam wiele do zrzucenia pozdrawiam i dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. nie dawno natrafilam na artykuł o tej dietce i nie powiem bo mi podpasowała. Stwierdzilam że warto spróbować. Kilka dni chodziłam z zamiarem kupna aż wczoraj przypadkiem czytając o niej natrafiłam na chomika i wszystko co potrzebne juz mam. Dziś poczyniłam już zakupy i może jutro a jak nie to w srodę rozpocznę. Może jakaś chętna do współpracy, w grupie raźniej:-) Trochę się obawiam że od tych ostrych przypraw pogorszy mi się stan mojej twarzy, a tyle co trochę podleczyłam (ciagle męczy mnie trądzik), choć i tak kusi mnie spróbować:) Mam nadzieję, że tym razem wytrwam i w koncu poczuję się szczuplejsza i skonczy się problem z kupnem spodni:( Pozdrawiam Was:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. nie dawno natrafilam na artykuł o tej dietce i nie powiem bo mi podpasowała. Stwierdzilam że warto spróbować. Kilka dni chodziłam z zamiarem kupna aż wczoraj przypadkiem czytając o niej natrafiłam na chomika i wszystko co potrzebne juz mam. Dziś poczyniłam już zakupy i może jutro a jak nie to w srodę rozpocznę. Może jakaś chętna do współpracy, w grupie raźniej:-) Trochę się obawiam że od tych ostrych przypraw pogorszy mi się stan mojej twarzy, a tyle co trochę podleczyłam (ciagle męczy mnie trądzik), choć i tak kusi mnie spróbować:) Mam nadzieję, że tym razem wytrwam i w koncu poczuję się szczuplejsza i skonczy się problem z kupnem spodni:( Pozdrawiam Was:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebujedobrej duszy
Hej. byłby ktoś tak dobry i wysłał mi tą dietę.?? Będę bardzo wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podaj meila to Ci wyślę lub na chomiku znajdziesz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem że na chomikuj jest tylko DIETA 3D chili - cellulit-stop dlatego jeśli ktoś podzieliłby się całą dietą to proszę na maila malibox@o2.pl. Mogę się wymienić na dietę 3-miesięczną zakupioną na jednym z portali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebujedobrej duszy
mp123@spoko.pl. z góry bardziej dziękuje. :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam Wam dziewczyny:-) i życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiek 18-29, niska aktywność. Prześlę cały zestaw razem z cellulit stop za 5zł. Za dietę zapłaciłam 40zł i chciałabym żeby coś się zwróciło... pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podzielę się pełnym zestawem dieta 3d chili (+cellulit stop) za drobną opłatą. Kupiłam ją za 40zł i miło byłoby żeby coś się zwróciło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Chętnie skorzystam z Twojej propozycji i odkupię dietę za 5 zł. Mój e-mail: myszka05@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szarlotka28
wynajdujecie rozmaite diety i za jedna dieta przychodzi nastepna i nastepna, moze po prostu warto sie poruszac? ja biegac nie umiem a i z wysilkowych jestem detka, kupilam sobie wiec pilke do siedzenia na tej stronie http://www.actimed.pl/pilka-gimnastyczna-gymnastik-fit-ball.html sprawdza sie swietnie i nie jest droga jak inne sprzety sportowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mizu.tsumi
Czy ktoś zechce się jeszcze podzielić dietka?:) proooosze! :* mizu.tsumi@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×