Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mellancijaff

odchudzanie a biust

Polecane posty

Gość mellancijaff

ile po odchudzaniu zmniejszył wam się biust? ja chcę schudnąć żeby trochę się zmniejszył, piszcie ile wy schudłyście i ile wam się zmniejszył biust?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nizioło
mi się biust nigdy nie zmniejszał podczas ćwiczeń ale może dlatego że nie ma się co zmniejszać. Mam miseczkę B, chociaż słyszałam że nawet z miseczki B niektóre dziewczyny schodzą jeszcze niżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tttytffy
"Chudnie się z całego ciała, mniej więcej proporcjonalnie. Ale czasami zdarza się, że pewne części ciała chudną szybciej niż pozostałe." żadne części ciała nie chudną szybciej, po prostu jak masz(upraszczając) kilo tłuszczu na klacie i 6 kilo na tyłku, to chyba logiczne, że jak stracisz po pół kilo z obu rejonów, to w przypadku klatki połowa masy czyli duża róznica, a pół kilo z 6 na zadzie jest niezauważalne. a co do biustu, to zależy od budowy- ja mam przewagę tkanki gruczołowej i im jestem chudsza tym biust wygląda na większy- optycznie na tle chudego ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21a
Otóż chudnie się różnie! I zależy to włąsnie od typu budowy! Ja jestem gruszką, po schudnieciu 14 kilo piersi to była jakaś MASAKRA!! natomiast , na udach i pupie , nadal był tłuszczyk , Owszem, nie miałam juz takich parów, ale w porownaniu do klatki chudej jak szczapa nogi była ot takie - normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lovou
Mnie po zrzuceniu ponad 8 kg się nie zmniejszył ani o gram, na szczęście (aż boję się myśleć o utracie wszystkich staników...), jak miałam malutkie 65E=65F tak mam. Ale ja tyję i chudnę głównie na udach i pupie, może to ma znaczenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1212huewudhwu
"Otóż chudnie się różnie! I zależy to włąsnie od typu budowy! Ja jestem gruszką, po schudnieciu 14 kilo piersi to była jakaś MASAKRA!! natomiast , na udach i pupie , nadal był tłuszczyk , Owszem, nie miałam juz takich parów, ale w porownaniu do klatki chudej jak szczapa nogi była ot takie - normalne." No przecież schudłaś proporcjonalnie- chyba logiczne, że tam gdzie było więcej sadła to ci zostało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj nie znacie się nie znacie
tkanka tłuszczowa ta na górze tułowia nei jest identyczna do tej poniżej pasa, to dwa różne typy takanki tłuszczowej, różnią się metabolizmem, dlatego tak trudno zrzucić tkannkę tłuszczową umiejscowioną na udach i pośladkach poczytajcie sobie o tzw lini podziału tkanki tłuszczowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×