Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Tarja666

Czy meble z litej sosny, bejca sa modne?

Polecane posty

Gość trop
Drewno to drewno, a nie paździerz. Ja do domu staram się kupować tylko meble drewniane. Trochę się podniszczą to jesteś w stanie je odświeżyć, nadać nowy kolor, wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co za różnica czy są modne? Meblujesz mieszkanie dla siebie czy do jakiegoś katalogu? To bezsens. Moda przeminie, za rok co innego będzie na czasie i co wtedy - zmienisz umeblowanie mieszkania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż, osobiście uważam, ze drewniane meble zawsze będą modne. Co innego paździerz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwóżż w bucie pwenego pana
olcha twardsza i nie ciemnieje a sosne trzeba po prostu lubić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech co to za pomysly zeby
w wyborze mebli kierowac sie moda. za 10 lat wyrzucisz bo niemodne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uiuuiui
proste w formie meble drewniane są PONADCZASOWE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 LAT TE SAME MEBLE? O MATKO NIE WYTRZYMALABYM JA CO 5 LAT MAM NOWE WOLE ZMIANY JAKIES

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rthrtjr
sosna to najgorsze drewno (i zreszta kazdy wie ze w zwiazku z tym najtansze) , miekkie, szybko sie niszczy i z czasem ciemnieje, juz lepiej dolozyc do olchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze, my mamy w domu tylko takie, ostatnio kupilismy piękne łóżko na bodajze www.trendy-mebel.pl i wygląda rewelka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gazellka31
Podbijam ten temat. Czym bejcujecie meble? Znacie jakiś dobry środek na rynku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łatwe i szybkie uzyskanie pięknych efektów dekoracyjnych na drewnianych powierzchniach jest możliwe dzięki wykorzystaniu Bejcy do drewna marki Vidaron. Dostępna jest ona w 13 specjalnie wyselekcjonowanych kolorach i przeznaczona do bejcowania mebli czy boazerii wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Z pomocą wyrobu możemy również podkreślić szlachetny wygląd drewnianych antyków oraz – dzięki bardzo wysokiej przyczepności do podłoża – wykonać drewnopochodne imitacje na powierzchni z metalu, szkła i niektórych plastików. Komfortową i szybką aplikację Bejcy VIDARON zapewnia formuła „Easy to use”, która powoduje, że wyrób równomiernie wnika w drewno, nie podnosząc jego włókien. Efektem jest jednolita powłoka, pozbawiona plam i smug. Zapraszam również na naszą stronę internetową w celu zapoznania się z całą gamą naszych produktów: http://www.vidaron.pl Pozdrawiam, Andrzej Opolski Online Ekspert marki Vidaron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepsze meble wykonają u stolarza. Mój zaopatruje się w Siekierkach i tworzy tak wymyślne meble, że w żadnym innym sklepie takich nie znajdziecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam, na pewno bardziej opłaca się w tych siekierkach niż kupić gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę z czystym sumieniem polecić firmę www.POLANOMEBLE.PL Meble są naprawdę świetniej jakości i do tego w rozsądnej cenie ! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×