Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama malego pana

łóżeczko dla dwulatka! jakie typy? proszę o pomoc!

Polecane posty

Gość mama malego pana

witam, mam 2 letnie dziecko. Mój synek jest niziutki, więc nie ma ryzyka, że wypadnie z łóżeczka ze szczebelkami (jest na najniższym możliwym poziomie), ale powoli zaczynam się rozglądać za łóżeczkiem bardziej "dorosłym". Na jakie łóżeczko zmienialiście to pierwsze, szczebelkowe? miało zabezpieczenia? możecie wrzucić jakieś linki? czy wybór był trafny, czy dostrzegacie jakieś wady w nowym łóżeczku? sorry, za to sto pytań do, ale im bardziej się nad tym zastanawiam, tym więcej ich w mojej głowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja linka nie podam,bo teraz z telefonu piszę,ale dla chrześniaka kupiliśmy łóżeczko bramkę piłkarską. Wpisz w google to wyskoczy dużo wyników :) są z niego zadowoleni,bo na początku stawiali je odwrotnie,żeby mały nie spadał i spał w takiej jakby "klatce". Potem jak już powoli zaczął się przyzwyczajać,to odwracali już normalnie i ani razu nie spadł. Ogólnie łóżko super dla chłopca nawet i 10 letniego. Także polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama malego pana
dzięki, super te różne zestawy są, znalazłam piłkarski, ale moje dziecko pewnie byłoby bardziej zaitneresowane samochodowym :) dzięki za pomysł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Moja koleżanka ostatnio kupiła młodemu takie łóżko i z tego co mówi-za te pieniądze to jest bardzo zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuś :)
No własnie też mam zamiar moją prawie dwulatkę przenieść do doroślejszego łóżka ale boję się, że będzie z niego spadać :( strasznie wierci się w nocy i boję się, że jak zacznie takie fikołki robić to będzie na podłodze co chwila :( Ja chciałam kupić jej takie łóżeczko http://allegro.pl/najtaniej-ikea-sniglar-lozko-dzieciece-z-dnem-i2248123788.html cena w IKEA z materacem to ok 300zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama malego pana
o nie! z tego to mój na pewno by spadł! on uprawia takie nocne wędrówki, że łóżeczko musi być bezpieczne i w miarę niskie. To ikeowskie albo jest dla starszych dzieci albo dla nieruchomych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama malego pana
to łóżeczko kruszynki wydaje się bezpieczne, ale boję się jak z funkcjonalnością. chcialabym zeby takie łóżko starczyło mu co najmniej na 3-4 lata, więc juz chyba wolę zapłacić więcej, ale kupić coś solidnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lela***
ja mam 3- latka u nas sprwadziło się proste drewniane łóżeczko z barierkami ochronnymi 70/160cm na allegro sporo tych łóżek zapłaciliśmy niecałe 500 zł z materacem i szufladą pod łóżkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxyyy
A moja trzylatka nadal spi w swoim lozeczku niemowlecym, tylko wyjelam szczebelki, Zeby mogla swobodnie wchodzic I wchodzic - bardzo je lubi i nie widze by jej bylo ciasno, a nie jest kruszynka:). Potem dostanie normalne lozko, nie widze sensu w kupiwaniu przejsciowek, chyba, ze dla kaprysu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak kupowałam małemu meble miał 1,5 roku, w zestawie który wybrałam było duże jednoosobowe łóżko 200x90. Z jednej strony stoi przy ścianie a z drugiej ma przymocowaną barierkę, łóżko jest z wysokim zagłówkiem, nie ma więc szans żeby spadł. Ja od razu chciałam duże łóżko gdyż mały wierci się w nocy, ciągle zmienia pozycje spania i te mniejsze wydawały się za małe, niewiele większe od łóżeczka. http://www.magiadziecinstwa.pl/lozka/122-timoore-limo-tapczan-lozko-mlodziezowe.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia na roczek dostała takie: http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/S39823978/ Super sobie w nim radzi. Ze dwa razy spadła, ale ono jest tak niskie, a pod nim miękki dywanik że nawet nie płakała tylko poraczkowała dalej :) Moim zdaniem super jak za taką cenę! A co do łóżeczek to moja łobuziara się podciągała na rękach w górę i wypadała na nos (z łóżeczka, kojca i w łóżeczku w szpitalu robiła to samo wiec musiałam spać razem z nią na dorosłym łóżku. Taki mały diablik z niej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widzę ze ktoś to samo planuje kupić. Cena z materacem w ikea to 180 zł :P Są rożne materace. Stwierdziłam ze ten za 50 zl będzie idealny do tego łóżeczka bo ma odpowiednią grubość (te droższe są wyższe i bałam się ze mi wtedy z niego będzie bardziej spadać bo materac zasłoni część barierki ;) W każdym razie łóżko super, a moje dziecko na pewno nie jest nieruchome no i ma dopiero 13 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaSobieMama;)
My mamy z ikei z serii "Kritter do tago materac lateksowy i super sie sprawdza. Nie wiem jab by sie dziecko musialo wiercic w nocy zeby z takiego lozeczka wypasc.... a nawet gdyby jakims cudem mu sie to udalo to te lozeczka sa niskie, wiec nic sobie wielkiego nie zrobi.... wystarczy na poczatku jakis miekki dywanik abbo poduszki polozyc kolo lozka i sprawa zalatwiona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama malego pana
dzieki dziewczyny! fajne macie pomysly! bardzo podoba mi sie to zabezpiecznie wrzucone przez kruszynke! super sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta barierka cieszy się dużym zainteresowaniem wśród mojej rodziny:) Tzn. jedna barierka:)Dzieci szybko rosną a barierka jest solidna i wędruje od jednego dziecka do drugiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upper downer
podnosze! fajny temat, tez szukam lozeczka! chwalcie sie dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy zaraz mamaaaa
dziewczyny, mam 1,5 roczniaka w domu i niedługo rodzę drugie dziecko. mysle nad lozeczkiem - mloda dostalaby lozeczko po bracie, a starszemu kupilabym nowe - ale jakie dla takigo malca???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iknow
a może w sieci poszukać odpowiednich mebli? Jakiś czas temu trafiłam na sklep kelman.pl tam mają spory wybór mebli i przyznam, że wyglądają na solidne i wygodne, a to jest najważniejsze, żeby było i wygodne i posłużyło dłuższy czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizkaaaaa
pomocy zaraz mamaaaa - ja dokladnie taki sam mialam problem :) ostatecznie kupilismy dla malucha lozeczko turystyczne + dobry materac (bardzno nam sie teraz przydaje przy wszekich wyjazdach) a corka zostala w swoim ze szczebelkami 70/140. No i wlasnie kupujemy teraz drugie - synek do lozka po corce wskakuje a corka bedzie miala takie lozko jak w linku wyzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja na 2 urodziny dostała takie http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/S59827956/ Też się wierci i nie raz rano miała głowę "w nogach". Dla bezpieczeństwa przy łóżku miała dywan piankowy i bezpośrednio pod luką między barierkami takiego pluszaka podłogowego. Spadła z łóżka 2 albo 3 razy bo siadała i jak usiadła plecami do luki po czym chciała się położyć to bach a nogi na łóżku zostawały. Bez szkód to się odbywało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hotStuff39
Jakie łóżeczko to jakby mniejszy problem ważne żeby materac był odpowiedni rozważ Materac Dziecięcy Softbe Kokosowy. Ale wracając do łóżka, to sprawdź czy nie jest z materiałów uczulających i czy to nie jakaś chińska tandeta lepiej nie ryzykuj (przypomnij sobie jak było z zabawkami bindeez)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×