Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czarny wąs

czy to zdrada?,

Polecane posty

tak mam w mailu i pomylilem sie a ostatnio czesciej tam zagladalem:-) Zgadza sie znaleziona bo malo Nas tu pewnie przynudzamy :-P Praca mnie powstrzymuje, ostatnio mam wybor albo sie opierd.... i koncze normalnie albo dzialam szybko i wychodze o 14-15, a ze pewne sprawy zalatwiam to mi na czasie zalezy:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znaleziona, ale Ty mi się tu nie wykręcaj :D i nie udawaj że nie widziałaś pytania :D :D :D mów mi i to już jak tam po spotkaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecony :) ja nie pracuję?! ja?! przecież ja ciężko haruję, wręcz się przepracowuję codziennie :D a szkolę się, bo wychodzę z założenia, że człowiek powinien uczyć się przez całe życie, a nie bazować jedynie na tym co zdobył na samym początku. Trzeba :) chociażby dla samego siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda :) człowiek się całe życie uczy a głupiego i tak do trumny wkładają :) no co u mnie ? a u mnie wszystko jak w najlepszym porządku wszystko powoli wróciło do stany z przed trzech miesięcy . Uczucie zwyciężyło i jesteśmy razem .. znowu przyjeżdzamy i wracamy z pracy piszemy cały dzień w pracy emailiki .. nakręcamy się na siebie i jest super a to dzięki naszej Rudej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jestem, ledwo żywa, ale jestem ;) ale opowiadaj jak było. Przyjechał po Ciebie...i co? i co? wiesz, że ja ciekawska ;) kurcze, cieszę się razem z Tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda a czemu jesteś ledwo zywa ? :) no przyjechał po mnie i pojechaliśmy w takie nasze szemrane miejsce pogadać przed pracą ale powiem szczerze za dużo nie gadaliśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robię sobie nowy skalniak w ogrodzie i musiałam trochę pomachać łopatą ;) ale musiałam już zejść, bo strasznie gorąco się zrobiło oj już sobie wyobrażam co tam się musiało dziać ehh...domyślam się, że emocje nie pozwoliły wam za dużo rozmawiać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to tak średnio lubię, no ale mam jakąś swoją wizję i obawiam się, że ktoś inny zrobiłby to inaczej niż faktycznie oczekuję, więc wolę sama. A muszę przekopać dość spory kawałek. Ale damy rade :D Znaleziona a dziś się widzieliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak przyjechał po mnie wczesnym rankiem a teraz piszemy cały czas meiliki :) czyt od dołu :) From: Rafal Sent: Wednesday, May 23, 2012 8:56 AM To: Katarzyna Subject: RE: Mnie też! Poza jednym Ciebie mi się bardzo chce! -------------------------------------------------------------------------------- From: Katarzyna Sent: Wednesday, May 23, 2012 8:46 AM To:, Rafal Subject: RE: A ja się dziś rozmarzyłam i teraz mi się nic nie chce ______________________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyjechał...i dziki seks na śniadanie pewnie był...ehhh jak ja Ci zazdroszczę dziewczyno! a te maile...mmm przeczytać coś takiego od faceta...bezcenne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z przed chwili From: Rafal Sent: Wednesday, May 23, 2012 11:38 AM To: , Katarzyna Subject: RE: Ale to znowu dlatego, że ja lubię do Ciebie pisać, lubię mówić do Ciebie:)Lubię Cię pieścić :) ________________________________________ From: Katarzyna Sent: Wednesday, May 23, 2012 11:34 AM To: , Rafal Subject: RE: Ja w ogóle lubiem Cie czytać i słuchać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
From: Rafal Sent: Wednesday, May 23, 2012 11:51 AM To: Katarzyna Subject: RE: Ciebie to mógłbym pieścić i 24 godziny na dobę ________________________________________ From: Katarzyna Sent: Wednesday, May 23, 2012 11:44 AM To: Rafal Subject: RE: Lubię Twoje nie tylko słowne pieszczoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tym bardziej dobrze się stało, że do siebie wróciliście :) jak dobrze mieć przy sobie kogoś takiego :) prawda ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda nie sądziłam że to jeszcze kiedykolwiek będzie możliwe .. rozstaliśmy się w zgodzie i mimo że każde z nas przechodziło przez te dwa miesiące traumę to nkt nie wyciągał ręki dopiero Ty mnie zmobilizowałaś :) ________________________________________ From: , Rafal Sent: Wednesday, May 23, 2012 11:58 AM To Katarzyna Subject: RE: Myślę, że raczej nie masz ogromny, niekończący się potencjał. ________________________________________ From:, Katarzyna Sent: Wednesday, May 23, 2012 11:53 AM To: , Rafal Subject: RE: Mało mało mało ciekawe czy miałabym kiedykolwiek przesyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecony :) wreszcie się zjawiłeś, bo myślałam że Cię coś porwało :) eee może nikt nie skojarzy. Chociaż sama czasem mam takie obawy, bo przecież nigdy nie wiadomo kto to czyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, wiem Polecony, w końcu pracujesz nie dość, że za siebie, to jeszcze za mnie ;) :D Znaleziona :) no to macie babiniec w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×