Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dek@

Jakaś taka chce ze mną zrobić wywiad dla TVP czy innego tefałenu. Tzo robić?

Polecane posty

Śmiać mi się chce, bo jeżeli ów ktoś naprawdę jest dziennikarką, to możemy się wstydzić za poziom polskiego dziennikarstwa, no ale dobra... Jest pewien temat, na ten temat chce ze mną porozmawiać przez telefon M.W., jak ją będę nazywać. W mailu napisała parę rzeczy, ja jej odpisałam, że nie mam pojęcia czego szuka na kafeterii, o której wiadomo, że niekoniecznie prawdę się pisze, ale M.W. uparcie czeka na numer. I tak se myślę...Chcesz numer? To wykręcę Ci numer. Tylko się zastanawiam, czy warto. Podać jej jakiś szybko zakupiony starter czy olać sprawę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghjytgrfed
Zakup starter i podaj jej numer, niech sie ucieszy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak zrobię, może będzie śmiesznie. :) I teraz już wiecie skąd się biorą te wszystkie niesamowite historie z tiwi. Z kafe! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghyhy75
Nie zapomnij nas poinformowac o terminie emisji owego programu :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu autorka, tylko pod dziwniejszym nickiem. :classic_cool: Cholera, nie wiem jaką bajeczkę jej zapodać, żeby było charakterystycznie i jajtzowo. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomyliłeś się
to ta z tvn-u?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisała, że "robi różne reportaże dla TVP i TVN". Nie, to na pewno nie Menda-Zelewska. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba uważać na slowa.Polska w tej chwili to kraj gdzie rozplenili się przeróżnej maści szpicle,podsłuchiwacze i gumowe uszy; gdzie inwigiluje się na niespotykaną gdzie indziej skalę.Oczy i Uszy Wielkiego Brata czuwają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poziom i zainteresowanie sprawą ewidentnie wskazują na kogoś, kto ów temat ma w głębokim poważaniu, widać, że bardziej mu zależy na kontakcie, niż tym "reportażu'', ale kusi, oj kusi, by sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghyhy75
Nie zapomnij nas poinformowac o terminie emisji owego programu :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×