Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co robicie co robicie???

pieniadze w kopertę

Polecane posty

Gość co robicie co robicie???

co robicie gdy młodzi nie chcą nic prócz kasy a zamiennik wino lub maskotki?? czy dajecie to co proszą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak daję o to co proszą
niby czemu miałabym robic coś na przekór ? Nie rozumiem pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co robicie co robicie???
bo bardzo mnie razi jak młodzi wpisują że chcą pieniądze, bo wtedy mi to przypomina sponsoring

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niby dlaczego
? A ty ie wolałabyś/wolałbyś dostać pieniędzy zamiast 10 kompletów pościeli w rozmiarze który ci nie pasuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, dostosowuję się i nie czuję się tym poniżona, po prostu stawiając się w ich sytuacji też nie chciałabym dublowanych prezentów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co robicie co robicie???
akurat tez nie długo mam ślub i wesele, i uważam że jest to nie na miejscu aby żebrać o pieniądze, bo to jest wola gości co mają dać, i rozważam rezygnację z uczestnictwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejnono
tylko wieśniaki prosza wprost o pieniądze:-( obrzydliwy zwyczaj się zrobił pisania wierszyków lub sugerowania dawania peiniędzy:-( ludzie wyluzujcie, i tak mało kto daje prezenty wiec przebolejecie to jakoś ale odpuscie sobie te prosby o piniedze bo to jest zenujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co robicie co robicie???
właśnie to bardzo bogate wesele bo na ponad 200os, i główny wierszyk że nie mają mieszkania i żeby im na nie dać, jest to żenujące, naprawdę rozważam rezygnację, my mamy sami wcześniej od nich wesele ale żadnego żebrania o pieniądze nie ma,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lepiej nie idz niz jak
masz isc i sie czepiac wszystkiego. Napisali szczerze i tyle. Tez bym wolala kasę niż 6 żelazek albo 10 kompletów ręczników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W dobrze zgranych rodzinach rolę takiego wierszyka spełnia wyjątkowo gadatliwa i dobroduszna ciocia, która z siłą huraganu rozniesie po całej rodzinie życzenie młodej pary. I jest to lepszy pomysł, niż wierszowana żebranina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na każdym weselu na ktorym bylam nie spotkałam się dotąd by ktoś dawał prezent. Zawsze była to koperta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jklhjl;ihklygk
co robicie co robicie??? niedawno dostalam podobne zaproszenie i rezygnuje.sama na swoim slubie nie mialam zadnych wierszykow,a pod kosciolem dostalam kwiaty.uwazam,ze pisanie gosciom co maja przyniesc jest brakiem klasy i nastawieniem na zysk.zapraszajac kogos na urodziny tez nie mowi sie,zeby gosc dal w koperte zamiast prezentu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co robicie co robicie???
no właśnie zawsze się daje kopertę i nie trzeba o to zebrać, raczej zrezygnujemy z tego wesela po nie toleruję takiego kultu pieniądza, już od samego początku tylko pieniądz jest najważniejszy, wiec też pewnie bedzie ocena grubości koperty, a ja napewno 1tys zł nie mam zamiaru dawać, bo to jest daleko,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale taka prawda na cholerę mi cztery żelazka, pięć robotów kuchennych , 10 kompletów pościeli, 5 kompletów zastawy stołowej ??? To normalne, że młodzi proszą o pieniądze, sami wybiorą i kupią to, co im odpowiada najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jakie 1tyś zł, tyle to dają chrzestni, ja dawałam 400-500zł góra. Ja daję zawsze około 100zł więcej niż wychodzi za koszt mojego udziału w weselu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy ślub w sierpniu. Wybraliśmy zaproszenia piękne, eleganckie tylko dlatego, że chcemy aby nasi Goście czuli się wyjątkowo. Teraz jestem na etapie wybierania tzw podziękowań dla Gości w postaci małych łakoci, ale PRZEZ MYSL BY MI NIE PRZESŁO by wtykać do koperty te żałosne, wieśniackie żebry o pieniądze. Nasi znajomi zawsze takie wręczają a dla mnie jest to szczytem braku wychowania. Co mnie ocbodzi, że kogoś nie stać na mieszkanie? Że chce na weselu zarobic. Z reguły nie chodzę na wesele, które młodzi traktują jak źródło zysku Powtarzam: sama ślubuję w sierpniu tego roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy ślub w sierpniu. Wybraliśmy zaproszenia piękne, eleganckie tylko dlatego, że chcemy aby nasi Goście czuli się wyjątkowo. Teraz jestem na etapie wybierania tzw podziękowań dla Gości w postaci małych łakoci, ale PRZEZ MYSL BY MI NIE PRZESŁO by wtykać do koperty te żałosne, wieśniackie żebry o pieniądze. Nasi znajomi zawsze takie wręczają a dla mnie jest to szczytem braku wychowania. Co mnie ocbodzi, że kogoś nie stać na mieszkanie? Że chce na weselu zarobic. Z reguły nie chodzę na wesele, które młodzi traktują jak źródło zysku Powtarzam: sama ślubuję w sierpniu tego roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy ślub w sierpniu. Wybraliśmy zaproszenia piękne, eleganckie tylko dlatego, że chcemy aby nasi Goście czuli się wyjątkowo. Teraz jestem na etapie wybierania tzw podziękowań dla Gości w postaci małych łakoci, ale PRZEZ MYSL BY MI NIE PRZESŁO by wtykać do koperty te żałosne, wieśniackie żebry o pieniądze. Nasi znajomi zawsze takie wręczają a dla mnie jest to szczytem braku wychowania. Co mnie ocbodzi, że kogoś nie stać na mieszkanie? Że chce na weselu zarobic. Z reguły nie chodzę na wesele, które młodzi traktują jak źródło zysku Powtarzam: sama ślubuję w sierpniu tego roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy ślub w sierpniu. Wybraliśmy zaproszenia piękne, eleganckie tylko dlatego, że chcemy aby nasi Goście czuli się wyjątkowo. Teraz jestem na etapie wybierania tzw podziękowań dla Gości w postaci małych łakoci, ale PRZEZ MYSL BY MI NIE PRZESŁO by wtykać do koperty te żałosne, wieśniackie żebry o pieniądze. Nasi znajomi zawsze takie wręczają a dla mnie jest to szczytem braku wychowania. Co mnie ocbodzi, że kogoś nie stać na mieszkanie? Że chce na weselu zarobic. Z reguły nie chodzę na wesele, które młodzi traktują jak źródło zysku Powtarzam: sama ślubuję w sierpniu tego roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamisia_k a nie przyszło Ci najzwyczajniej w świecie do głowy, że prosić o pieniędze NIE WYPADA? ŻE TO TOTALNY BRAK KLASY I WYCHOWANIA? sama mam ślub w sierpniu i śmieszą mnie takie "pary", które bawią się w dorosłośc, dom i chcą zarobić na gościach;/;/;/ może najpierw znajdzcie pracę, doróbcie się mieszkania, czegokolwiek a dopiero potem bawcie się w dom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamisia_k a nie przyszło Ci najzwyczajniej w świecie do głowy, że prosić o pieniędze NIE WYPADA? ŻE TO TOTALNY BRAK KLASY I WYCHOWANIA? sama mam ślub w sierpniu i śmieszą mnie takie "pary", które bawią się w dorosłośc, dom i chcą zarobić na gościach;/;/;/ może najpierw znajdzcie pracę, doróbcie się mieszkania, czegokolwiek a dopiero potem bawcie się w dom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to za róznica jesli ktos kupi prezent za 200 zł albo da wartosc tego w kopercie? No nie rozumiem tego. Sama nie długo ide na wesele i kuzynomi w kopercie dam 200 zł i wcale nie mam zamiaru sie szarpac z swoim sumienie ze nie wiecej bo poprostu nie mam. Idzie jeszcze moja siostra i mama kazda z partnerem i mysle ze łacznie od nas wyjdzie 1000 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielona Wyspa jak to nie rozumiesz- przecież niektórzy robią wesele nie po to by się weselić, ale po to by ZEDRZEĆ ZE SPONSORÓW KASĘ bo sami nie potrafią dorobić się niczego. Jak mnie takie puste panny wkurzają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtfwtfwtfffgf
nie wiem jak można uważać, że jakas prostacka rymowanka na eleganckim zaproszeniu jest czymś normalnym. 90 % ludzi, to powinna co najwyżej urządzać "przyjęcia" z salcesonem serwowanym na papierze, ogórem ze słoja i bimbrem z musztardówki- bo to jest wasz poziom. jak ktos nie ma klasy, to nie ma..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sgagthwrthethqgeqrgy
popieram! Podoba mi się zdanie Fortuny Czarnej. Jak nie masz kasy to nie sil się na zapraszanie gości - zabawa ponad stan? Wiocha, te rymowanki są na maxa żałosne i wieśniackie. Dzaidowo robi wesele- i żebrze! Robi coś, co go pzerasta. Gości się ZAPRASZA na wesele, imprezę. Nie lepiej zrobić bileciki na wesele? Kto kupi ten wejdzie.. wiocha, żen i obciach. życie dziadowa na krechę, na krzywy ryj. "zesrała się bida i płacze"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co robicie co robicie???
coraz bardziej odniechciewa mi sie iść na to wesele, i raczej zrezygnujemy, Młodzi są z duzych miast, są od nas starsi o rok, tłumaczenie ze ona nic sie nie może dołozyć, no bo jak, studiuje dziennie i wieczorowo, ok wiadome wykształcenie ważne, widzę ze kuzyn nie ma nic do powiedzienia tak jak ona powie tak musi być, suknia za 8tys, od projektanta, i ubolewa zena studia w czerwcu musi dac 3tys, ze wynajem takie zdzierstwo, bo aż 1200zł, ze ich na nic nie stac, bo ajk sie utzymać za 3tys w bloku, no ale wesele na 300os musi byc, kurcze nie snoszę takieo kultu pieniadza, i pokazania sie, ten kto napisał ze jaki 1tys zł, kurcze oni płacą bardzo duzo za talerzyk, trzeba zajechać, a wiadomo jak paliwo jest \drogie, tzreba sie ubrac, nie stety nie mam żadnej sukienki bo przez ostatnni czas baaardzo schudłam, i z roz 40 jest 36, mój też w pracy schudł, duzo mogę zrozumieć bo sama mam ślub w lipcu, ale do jasnej cholery nie nawidzę zebrania o pieniadze!!a póxniej na pewno będzie ze za mało w kopercie, no bo jak to, tak drogie wesele a w kopercie X zł, damascenka po raz kolejny piszesz cos co mi sie podoba, a znamy sie z forum,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co robicie co robicie??? damascenka po raz kolejny piszesz cos co mi sie podoba, a znamy sie z forum, O matko i córko! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×