Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majowamamusia

Jakie polecacie pieluchy???

Polecane posty

Gość majowamamusia

Czesc dziewczyny! Za niedlugo zostane mama i chcialabym sie dowiedziec jakie pieluchy nosza (nosily) Waszw malenstwa. Najdrozsze sa pieluchy formy pampers- czy jakosciowo takze??? Moze polecacie jeszcze jakies inne produkty (np. kremy, chusteczki):) Bardzo dziekuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używałam pieluchy z firmy pampers.Dla mnie rewelacja! Póxniej jak dziecko miało przeszło rok to w domu przerzuciłam się na happy bo tańsze a też byłam z nich zadowolona :) chusteczki - dzidziuś,czasami te zwykłe wyprodukowane przez tesco. krem -: profilaktycznie smarowałam pupę sudocremem na co dzień do buzi z nivea na każdą pogodę. A na słońce soraya.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimma
ja uzywam Dady z biedronki a chusteczek to Babydream z Rossmanna (mało chemii w składzie -bez parabenów. chusteczki są suchsze niż inne ale już się przyzwyczaiłam/ kosmetyki to teraz mamy z Hipp. Przez pewien czas na początku używaliśmy emolientów na suchą skórę. na pupę okazyjnie (gdy jest podrażnienie) uzywam Linomag A+E albo b. rzadko sudocrem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że pampersy są najlepsze- ale nie te sleep &play. Używam Dada z biedronki- są naprawdę dobre, i chusteczki też dada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pampersy oryginalne. inne są tańsze ale też mniej chłonniejsze i trzeba je częściej zmieniać co w rezultacie daje takie same koszty jak kupno pożądnych pampersów. ja próbowałam jeszcze huggisów bo mały dostał paczke w prezencie ale właśnie szybko przesiąkały. potem chciałam dady z biedronki ale też mi je odradzono więc zostałam przy pampersach i mały będzie je już nosił do końca. chusteczki nawilżane dla mnie okazały się dobre bambino i kindii dzidziuś- dużo nasączone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wczesniej
uzywalam pampersow do pol roku pozniej dady i do tej pory uzywam dady a chusteczki to pampersa caly czas kupuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem kobieta woda ogniem
przy starszej uzywalam tylko pampersow i teraz widze jaka ja glupia baba bylam :-0 mlodsza tylko przez 3 pierwsze miesiace miala pampersy, a potem juz tylko dada z biedronki i to okazal sie strzal w 10 :) Roznicy w dada i pampersach nie ma ZADNEJ, a jaka roznica w cenie. Gdybym wiedziala, ze dada sa takie dobre to stosowalabym ich dla malej od urodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam pieluszki jednorazowe z Tesco - Baby Essentials. Bardzo chłonne, łatwe w zapinaniu, cena ok. 30 zł w promocji, porównywalne z Pampersami. Przez pierwsze pół roku używaliśmy oryginalnych Pampersów i faktycznie, są najlepsze (moja ocena). Pieluchy Dada z Biedronki wg. mnie okropne - sztywne, śmierdzące, słychać jak dziecko siusia, takie pancer-gacie. Pieluszki Bella też są dobre, nadają się na pieluchowanie. Chusteczki Dada są teraz zdecydowanie lepsze niż wcześniej. My jednak najczęściej kupujemy chusteczki Kindii dla alergików oraz Gaga z Tesco (te w żółtych opakowaniach). Wszystko jednak zależy od skóry dziecka - to, co jednym służy dobrze, innych może uczulać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na poczatku tylko przez ok 3 miesiące używałam org.papmersów,ale na dłuższą metę bym zbankrutowała:) i zmieniłam na Dadę z Biedronki,rewelacyjne i nie widzę róznicy żadnej:) jedynie w cenie,chusteczki też z Dady ,są super nawilżone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wertzuioghj
a z tetry nie laska? wyprac wygotowac i juz , nie rubcie z siebie chrabiny ziuty co to nie wie jak wyglada pielucha z tetry, kiedys tylko takie byly i dopska dzieci byly zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fridaaaaaa
Trosze usmialam sie czytajac,ze pewne mamy nie widza roznicy miedzy Pampersami a Dada. Roznica jest i to znaczna. Obiektywnie oceniam,ze Dady sa duzo sztywniejsze, twardsze i mocz dziecka nie wsiaka w nie tak idealnie jak w np. Pampersa NewBaby. Chusteczki Dada to juz w ogole porazka. Sa koszmarnie mocno nawilzone wrecz mokre. Rozumiem,ze nie maja byc suche ale znowu az tak bardzo mokre i pachnace? Dla mnie tragedia. Autorko, kup na poczatku oryginalne NiveaBaby w plastikowym pudelku. Pozniej bedziesz do tego pudelka kupowac inne. Ja polecam te z Rossmana - Babydream extrasensitive- w opakowaniu rozwym. Kupuje te 4paki. Czesto sa one w promocji i mozna ten 4pak wyhaczyc juz w cenie 12,99 pln co za 1 paczke wynosi 3 pln z groszami. Pojedyncza paczka DaDy wynosi cos ok 5pln a wierz mi, chusteczki ida jak woda - przynajmniej na samym poczatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fridaaaaaa
A dodam,ze uzywam rowniez takich kosmetykow jak np.: - Bepanthen Masc - do smarowania pupy i wszystkich faldek - Alleerco Emulsja do kapieli- do kazdej kapieli - Oliwka z La Rochea- myje nia glowke dziecka- synek mial ciemieniuszke i po stosowaniu oliwki moglam delikatnie wykubac luseczki i po problemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja swego czasu tez używałam pampersowskich pampersów, ale wcale nie są one jakoś super chłonne!! Teraz używamy babydream i są tak samo dobre, miękkie i elastyczne a cenowo wychodzi jednak trosze taniej. Chusteczki to albo pampers (zielone lub białe, pomarańczowe były do niczego) albo cleanic dzidziuś te ciemno niebieskie (maja lanolinę czy coś takiego, co łagodzi podrażnienia i naprawdę działają!) Krem do twarzy to balneum a balsam Nivea aksamitny. Wszystkie te produkty mogę z czystym sumieniem polecić!! I uwierz mi, za niektóre rzeczy nie warto przepłacać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tetramyass
Do wertzuioghj: Przejdę na tetrę jak tylko odłączysz internet, zgasisz światło i siedząc przy lampce naftowej zacznisz szyć sobie ubrania z wlasnoręcznie utkanych materiałów. Do jedzenia oczywiście dopuszczamy tylko upolowaną dziczyznę i leśne jagody. Co to za argument, że kiedyś tak było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość licząca na siebie
pieluszki na początku pampers, później pampers i dada (pampki na dłuższe wyjścia, dada w domu i gdzieś na krótkie wypady z domu- bo mniej chłonne). Na początku kosmetyki ziajka - chyba jako jedyne mnie nie uczulają, młody też dobrze tolerował, teraz używamy różnie- ziajka i nivea baby. POlecam ci kupić jedną serią (nie zależnie jakiej firmy, tak żeby w razie W odstawić wszystko)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość assdssa
Mam to szczęście, że moje dzieciaki nic nie uczula więc kupuję te, które aktualnie są w promocji:) Oryginalne pampersy najlepsze, delikatne i chlonne, sleep&play - mój nr. 2. Potem lidlowskie, dady, bella, rosmannowskie. Nie kupuję huggiesów, bo są twarde i przesiąkają. O ile jeszcze przy starszym dziecku (obecnie 6latku) huggiesy byly dobre tak teraz strasznie sie zespuly. Nie polecam też pieluch Helen Harper. No i wsztstkich z folią. Chusteczki też wybieram z promocji. Nie lubię huggiesowych bo się rwą, ani dzidziusiowych bo mają kiepski zapach. Resztę kupuję jak pieluchy - najtansze z możliwych. O ile starszak wychowal się prawie na samych pampersach tak przy drugim dziecku już jestem mądrzejsza. Co do kremów - używam minimalne ilości, gdy potrzebujemy. Mialam dla jednego i drugiego dziecka takiego: http://www.bangla.pl/opinie/p1786/penaten-krem-na-odparzenia, dla mnie lepszy niz sudocrem. No i bepanten - ale ten to mam zawsze w domu bo jest rewelacyjny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asd8
Tetramyass argument normalny , ja tez uzywam tetry pieluchy , i nie widze w tym nic zlego. pupa dziecka nie odparza sie, fakt wymaga wiecej pracy ale nie musze kupowac tych roznych mazidel na odparzenia itp zrezygnowalam z tych wszystkich nowosci, gotowe sloiczki, pierdolki , uwazam za wyrzucanie pieniedzy za okno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość assdssa
do asd8 Skoro masz czas i chęć prac pieluchy codziennie to podziwiam. Mnie szkoda czasu, nie wspominając ze finansowo wychodzi podobnie:) A i moje dzieci też odparzone nigdy nie byly;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabralam
asd8 a powiedz jak przewijasz tymi tettrówkami, tzn. czym je spinasz ? bo zielona jestem a rozważam ich używanie od czasu do czasu w domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja podobnie
tetra to tylko dla cierpliwych i wytrwałych poza tym ich pranie kosztuje (na pewno oszczędny króki program na 40 stopni nie wystarczy więc i pobór mocy pralki większy) więc nie widzę różnicy czy wydam pieniądze na jednorazowe czy na większy rachunek za prąd moim zdaniem to pozorna oszczędność pieniędzy a z jednorazowych polecam pampersy i bella happy nie polecam huggies i niebieskich carrefurowych z kremów zielony linomag, sudocrem njak już odparzenie się pojawi, nie ma co go stosować profilaktycznie bo przyniesie odwrotny efekt, pupa się odparzy, bo to gęsty prepearat z chusteczek bambino i bella happy (fajne są z miodem) z kosmetyków do kąpieli seria bambino (zapomniana a bardzo dobra), skarb matki, ziajka te produkty są dużo tańsze niż pozostałe drogie produkty do pielegnacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lela***
NIE POLECAM PIELUCH Z TESCO! Porażka :-0 Kupiliśmy na próbę i są beznadziejne; sama folia:-0 Syn używa pieluch tylko na noc. Gdy był malutki używaliśmy Pempersów - bezkonkurencyjne :) Teraz używamy pieluch Bella lub Hugisów (nie iwem, czy dobrze to napisałam ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nosssssekkkkkkk
Moja mala miala straszne uczulenie na pampersy firmy pampers wiec u nas odpadaja.Dodatkowo czasem mi przeciekly wiec tym pieluchom mowimy nie.Nie mieszkam w Polsce wiec nie polece ci tych pieluch ,ktore ja uzywam ale powiem ,ze sa podobne do tych z rossmana. Na codzien uzywamy kosmetykow z firmy Hipp i krem penaten okazionalnie przy czerwonej pupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba zwariuje z niewyspania
ja uzywam tylko pampersow. Wczesniej mialam huggisy ale jakies takie sztywne mi sie wydaja, co do chlonnosci akurat u mnie byly ok. Wyprobowalam tez Dade- jak dla mnie miekkie i dosc cienkie ale wydawalo mi sie sie, ze sa "mokre" i troche czuc chemia. Chusteczki - Dada- jak dla mnie super- sa bardzo nawilzone i do tego maja przyjemny zapach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przemyslcie wyjazd
poluj na promocja, przeceny tych drozszych, bo gdy dziecko pare razy w ciagu dnia je przesika, wyleci z nich cos z boku albo dostanie odparzen to zrozumiesz jaki wazny jest komfort dziecka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miraculum5
Ja mam 4.5 miesięczną córkę i od początku używam: 1. Pieluchy Dada z Biedronki- nie uczulają małej, nie przepuszczają nawet mega kupy, nie uciskają itp itd 2. Chusteczek BabyDream z Rossmana- sprawdzałam i huggies i pampers i cleanic itp itd i tylko te mi odpowiadają, bo odpowiednio nawilżone, ładnie zbierają i ładnie pachną 3. Proszek Lovela- spiera wszystko. Nieraz jak chcę odzyskać biel na skarpetkach swoich to piorę w tym i jest jak nowe wszystko! 4. Polecam tradycyjną gruszkę, nie tylko ze względów estetycznych (zbiera mi się na wymioty jak myslę o aspiratorze), ale też dlatego, że u nas super spełnia swoją funkcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hkylhjghyoghjhgyiujhgjygk
no wlasnie patrz na sklad czy nie ma parabenow bo to straszna swinstwa. ja tez dada z biedronki kosmetyki albo nivea albo rosmanowskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukgipfpp
Pieluchy najlepsze Pampers; obecnie używam ich w nocy tylko, a w dzień przeważnie toujours z lidla lub dada z biedronki, ale sa gorsze niz oryginalne chusteczki z biedronki - dosć mokre; wcześniej z babydream - bardziej suche (do początkowych kup dobre) polecam Katarek do kataru - rewelacyjny, żadna gruszka czy aspirator sie do niego nie może równać. z kosmetyków jakoś nie mam szczególnie ulubionych; jedynie lubię krem linomag do całego ciała - taki z różową nakrętką; natomist nie przypadł mi do gustu krem nivea w takim dużym niebieskim pudełku - strasznie wodnisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasssssssnnnnnnne
pieluchy Pampers najlepsze - mogą być mega przepełnione a skóra dziecka pozostaje sucha. Używałam dada - młodemu niby nic ię nie działo z pupą, ale skóra byla mokra. Hugissy premium- przeciekają niestety. Chusteczki Tami - fioletowe. tez polecam katarek - nie ma nic lepszego , skuteczniejszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×