Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izza27

pytanie do kochanek

Polecane posty

Aldona nie nie od razu:) to jest opanowany, dobrze wychowany czlowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ckicia
ups ale dzieci z autyzmem (bez obrazy oczywiście) nie wiedzą że są inne, tak samo ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liliana nie. A to jest jakies pytanie psychologiczne ktore ma cos wykazac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GabiVera
...... ups - ale Ty dziewczyno masz genialną ripostę, wybucham non stop śmiechem. podaj mi swoje gg przybije Ci piąteczkę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....ups
Liliana, to jest pewien problem bo ona nie wie, co znaczy kochać -- nie ma takiej opcji ... u niej głowa znajduje się poniżej macicy, a tą częścią raczej trudno używać do myślenia albo do uczuć wyższych np. do kochania. Jakby chociaż raz kochała, to znałaby też uczucie empatii, a ona jest zwykłym drewnem do ...... powiedzmy upuszczania emocji i wymiany płynów międzyustrojowych pomiędzy dwoma osobnikami.... i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izuś jesteś przecież wykształcona. Pytania jak pytania o chodzi o takie przyciąganie aby nie mógł sie odczepić. Po co "postępować z żoną". Musisz popracować nad swoim przyciąganiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....ups
Gabi ;) polecam się:) biorę przysłowiowego byka za rogi /cokolwiek miałoby to znaczyć ;)/ brakuje mi szczerego :( on to dopiero ma ripostę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldonnnaa34
To znaczy Ty się na niego pierwsza rzuciłaś tak po prostu , jak lwica ! łał. Rozumiem , że kiedyś musieliście zacząć ? i co napisał Ci po e- semeska że było mu cudnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....ups
ale dzieci z autyzmem (bez obrazy oczywiście) nie wiedzą że są inne, tak samo ona Kicia, to że nie umieją tego zwerbalizować, dlatego tak naprawdę nie wiemy, co one wiedzą i na ile są świadome :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość była kochankastaż 5lat
w 99.9 procentach wracają do zony kochanka to głupia cipa która liczy nie wiem na co ma niskie pocucie wartości, godzi się na wszystko i jest marnym człowiekiem, niszczy zycie sobie i innym, zero i dno totoalne CZYLI JA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybacz, ale nie bede wchodzic w szczegoly, bo nie ma to nic wspolnego z tematem watku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....ups
idę po paluszki solone i krakersy ...... muszę zrobić przerwę, bo się uduszę ..... przygniata mnie ludzka głupota ...... nie uciekać, czekać na mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byla kchanka nie wiem na jakiej podstawie twierdzisz ze 99.9 % kochankow wraca do zon, ale to nieprawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liliana 1982
no własnie ...ale wszytko przed tobą...jeszcze nie jedna noc będziesz płakała i tęskniła za nim i dopiero wtedy zobaczysz jak to boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość była kochankastaż 5lat
iZZA na podstwie mojego doświadczenia 1 zonaty na moim koncie i ten 1 wrócił do zony zakładam że jakiś 0,01 procent chciał być ze mną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wtrace swoje 3 grosze
Troche bedzie do czytania ale co tam nudzicie sie pewnie :D wiec Dawno,dawno temu zakochalam sie i byl slub po 2 latach urodzilam blizniaczki kiedy dzieci mialy 6 lat zorjentowalam sie ze moj maz mnie zdradza i to z kim z moja kolezanka.Zalamalam sie ale postanowilam nie walczyc tylko sie rozwiesc po uj mi facet ktory sie szmaci.Moj maz smial sie ze bez niego nie dam rady bo malo zarabiam i takie tam wiec zaczelam dzialac.Poszlam do dobrego adwokata i on powiedzial co mam zrobic zeby moj maz bardzo odczol rozwod.Dowody na to ze mnie zdradza to zaden problem byl a swiadkowie bardzo chetnie zeznawali.Przed sprawa jeszcze zablokowalam konto zeby nie wyplacil kasy i zwolnilam sie z pracy tzn.pogadalam z szefem i to on mnie zwolnil.Dom w ktorym mieszkalismy byl jego rodzice mu go odpisali jak wyjechali do USA.Bilans strat dla meza; dostalam 70 % z konta i lokat,udzialy w firmie ,alimenty na dzieci 3 tys.(bo alimenty sa zasadzane nie tylko jesli chodzi o wiek i potrzeby dziecka ale i jaki mialy standard zycia w czasie trwania rodziny) noi musial kupic mi mieszkanie zebym sie wyprowadzila z jego domu.Nie wpomne juz tego ze jego rodzice wyzywali go jak sie dowiedzieli ze chce mnie z dziecmi z domu wywalic.Po rozwodzie jego rodzice nie utrzymuja z nim kontaktu a ze mna tak.Dzis moje dzieci maja po 17 lat i ojca lubia jak chca kasy na jakies pierdoly na ktore ja im nie chce dac ,a on on no coz ma chyba juz z 4 kochanke i zycze mu szczescia jej tez :D i jeszcze jedno z adwokatem mozna sie dogadac ze zaplata za sprawe moze byc po podziale i splacie majatku(ida na to bardzo chetnie) lub obciazyc kosztami procesowymi powoda :D:D Pozdrawiam Sad w Łomży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wtrace swoje 3 grosze
pozwanego sory :) oczywiscie rozprawa o winie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wtrace swoje 3 grosze: o sprawach prawno-finansowych pisalam kilka stron wczesniej. Podzial majatku i zaplacenie jej nie stanowi zadnego problemu w tej sytuacji. Oczywiscie nawet jesli bedzie utrudniac, to moze to robic tylko do pewnego momentu. A jak juz napisalam w najmniej optymistycznym scenariuszu: obowiazek alimentacyjny w stosunku do tej kobiety wynosi maks 5 lat, o ile wczesniej nie wyjdzie za maz, czy nie podejmie pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leleumpolelummmmmmmmmmmm
do Wtrace swoje 3 grosze jesteś wyrachowaną suką i tyle nigdy nie kochałaś męża anim swoich dzieci jesteś ścierwem liczącym tytlko na kasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ckicia
izzka kiedy się spotykasz z żonkosiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uczulona na głupotę ludzką
Autorka- stara panna wymyśla tu innym od starych panien:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ckicia
a tak średnio to dwa razy w tygodniu? czy więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olei olej olej
a nie smuci cie ze teraz ""Twój" facet kocha się z żoną? bo rozumiem że nadal mieszka z nią wiec pewnie seks oprawiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olej smuci mnie. Ale seksu akurat nie uprawiaja, bo jakby uprawiali to by nie szukal szczescia poza domem i nie rozwodzil sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ckicia
izza bo jestem ciekawa, co np mowil na poczatku wtedy kiedy jeszcze zona o was nie wiedziala, co wciskal jej za kity, ze nie nocuje w domu itp itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ckicia jak juz rozmawiamy, choc takie rzeczy nie powinny cie zupelnie interesowac. Otoz nie mowil niczego czego nie kupilaby statystyczna zona. Jesli chodzi o weekendy to: wyjazd (zegluje i wedkuje), wyjazd sluzbowy, wyjscie z kolegami. W tygodniu poczatkowo sptykalismy sie tylko popoludniami a to zawsze mozna cos wymyslic, ze dluzej w pracy, ze korki, ze spotkanie z klientem na miescie itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GabiVera
.... ups - jesteś już ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×