Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izza27

pytanie do kochanek

Polecane posty

Gość opel korsa dwa
dtetdtd--- no co ty piszesz....? to przecie ,,WARTOSCIOWY CZLOWIEK...'':D:D:Dhehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty matole jeden : ale przeciez ja zaloze z nim rodzine, wiec o czym ty mowisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchaj , skoro ona o tobie wie , a jednak on od niej nie odchodzi ... to chyba raczej w ogóle nie ma takiego zamiaru po prostu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opel korsa dwa
nigdy w zyciu nie zalozysz z nim rodziny-matolico-bo on zwyczajnie sie toba bawi:D a ty slepa i glupia jestes,i tyle......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiat * magnolii
załozysz z nim rodzine ? on juz załozył rodzine i wciąz przy niej trwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchaj m gdyby on chciał siez nia rozwieść ,zadna siła by go nie powstrzymała . A jednak z jakiegoś powodu sienie rozwodzą . Może jego żona ma to gdzieś ,zę on ma kochankę , mozę sama ma kochanka , może idą wobec siebie na pewne układy ... Nie wierz we wszystko co on mówi , bo jak na początku kłamał żonie dopóki sie nie wydalo tak teraz pewnie kłamie tobie aż nie postawisz srawy na ostrzu noża . A wtedy wróci do domku ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alluim to sie caly czas dzieje na biezaco. Napisalam juz ze czesc swoich rzeczy ma juz u mnie itd. Chodzi po prostu o to, ze musi pogadac z synem i takie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to że się do ciebie przeprowadzi , o ile ise przeprowadzi , to nie znaczy ,ze sie rozwiedzie . A rozwód - zobowiązania , alimenty , podizał majątku , koszta sądowe , rozwód z orzeczoną jego winą ....i wszystko to co z teog wynika ... dizewczyno , naprawdę chcesz siepakować w takie przejścia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiat magnolii to nie jest tak, ze jak sie zalozy rodzine to pozniej nie mozna zalozyc drugiej, jesli zona przestala sie starac i jest sie nieszczesliwym. Ludzie zmieniaja partnerow. To jest normalne, takie jest zycie po prostu. Nie udawajcie hipokrytek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiat * magnolii
"czesc swoich rzeczy ma juz u mnie itd." a moze to te rzeczy które chciał oddac do Caritasu bo były niepotrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opel korsa dwa
a od kiedy juz gada z tym synem...?ile lat mu to jeszcze zajmie...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dtetdtd
"czesc swoich rzeczy ma juz u mnie itd." a moze to te rzeczy które chciał oddac do Caritasu bo były niepotrzebne hahaha :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfg
pogadac z synem 5 letnim ? sranie w banie - o czym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alium: zlozenie pozwu rozwodowego to jest kwestia najblizszych tygodni. Bedziemy sie starac o rozwod bez orzekania o winie. Oczywiscie alimenty na dzieci tak. Generalnie pieniadze sa w tej calej sprawie calkowicie drugorzedne. Podzial majatku nie stanowi problemu, a mieszkanie jest tylko jego akurat (doradzam mu, aby uzyl tego argumentu, aby zmusic ja do rozwodu bez orzekania o winie). Ta sytuacja wyglada lepiej niz moze sie z daleka wydawac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfg
"(doradzam mu, aby uzyl tego argumentu, aby zmusic ja do rozwodu bez orzekania o winie)." obys Go nie odstraszyła tym "doradzaniem" co za czarownica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfg
nie nie rozmawam z 5 letnim dzieckiem o tym że" tatus już z wami nie będzie mieszkał tylko" z inną " "Panią" "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfg
...bo nie zrozumie niestety bo nie masz dzieci wiec nie wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starać sie o rozwód bez orzekania o winie mozecie jak najbardizej , ale zostanie odrzucony juz na początku , bo brak mu podstawa . Natomiast żona ma podstawy i to namacalne - rozkład pożycia małżeńskiego , speparcje od łoża i stołu , oddzielenie w gospodarstwie domowym - czyli w skrócie - zamieszkał u innej kobiety czyli konkubentki . A jeśli żona jeszcze to poświadczy świadkami , a taich penie jej nie zabraknie - puści go w skarpetach . sory , ale lajf ist brutal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a za kim tesknisz autorze?
czy ty jestes ta kochanica kasica i jeszcze pod innym nickiem ? Mam wrazenie ze to ta sama osoba:D No ja sie zastanawiam po co ty tak wszystkich sie radzisz i opowiadasz na kafe to wszystko,jak jestes pewna ze ci sie uda? Masz zbyt wiele watpliwosci jak na osobe,ktorej sie moze udac::::::::::::::::::D Jak na razie to udalo ci sie rozbic rodzine i pozbawic czesciowo dzieci ojca:O Na razie wygralas bitwe,ale to oznacza,ze przegrasz te wojne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
allium owszem, ale wtedy bedzie musiala szukac nowego mieszkania:) Dlatego obie strony wniosa zeby nie orzekac o winie. Tak jak napisalam, moj partner jest osoba dobrze zarabiajaca i nawet jesli bedzie uparta i trzeba bedzie placic alimenty przez te 4 lata, to jestesmy w stanie przelknac ta gorzka pigulke, byle tylko to babsko dalo nam swiety spokoj i dalo zyc. Co do rozkladu pozycia to ja mozna w sumie o to obarczyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a za kim tesknisz autorze?
poranna pochwa najlepszy komentarz :D:D:D:D:D:D:D:D:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza , nigdy nie byłaś w takiej sytuacji , prawda ? Sąd przy orzekaniu i o winie bierze pod uwagę różne okolicznosci nie tylko literę i wykładnie prawa . A biorąc pod uwagę fakt ,ze małżonek opuszcza dom w trakcie trania małżeństwa , naraża małoletniego na traumę związaną z rozbiciem rodziny , na pogorszenie sie warunków bytowych - to diabeł musiay być waszym adwokatem ,zeby sprawa mieszkania przeszła po twojej myśli . I jeszcze na dodatek sprawa winnego rozkładu .... jasna jak na dłoni ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dlaczego alimenty 4 lata ? Alimenty na dizecko do 26 lat o ile uczy siew systemie dizennym a jesli żona jest kuta toi na isebie wyszarpie na czas nieograniczony , popadajać ;) np w chorobę , co przy rozwodzie jest bardzo prawdopodobne przecież .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a za kim tesknisz autorze?
placenie alimentow na skrzywdzone i opuszczone przez ojca dzieci to dla ciebie przelykanie gorzkiej pigulki?:O Jezu ,z ciebie naprawde musi byc bezwzgledna bezuczuciowa i wyrachowana suka:O:O 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile razy jeszcze
jakie alimenty przez 4 lata ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alium: a widzisz droga kolezanko - on jeszcze nie opuscil domu:) O tym wszystkim o czym tu piszemy wiem tylko ja, on i ona. Sad nie. Reszta zalezy od jej postawy. Sprawa mieszkania jest jasna jak na dloni, bo to po prostu jego mieszkanie, a nie ich wspolne. Ale jak powiedzialam: nawet jak sie uprze (choc mam nadzieje, ze bedzie grzeczna), to jestesmy w stanie przelknac ta gorzka pigulke i zapchac ja pieniedzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opel korsa dwa
jakie 4 lata skoro najstarsze dziecko ma 5 lat??? alimenty bedzie placil jeszcze przez conakniej 14 lat! a jak syn pojdzie na studia to 19 lat!:) jaka ty jestes glupia! I zaden sad nie pozbawi zony z dziecmi mieszkania ty egoistko....nawet jesli to mieszkanie bylo jego przed slubem.... Ona jest tam zameldowana i dzieci rowniez...Zadna sila ich nie wykopie z domu....tymbardziej ze powi w sadzie ze maz ma kochanke,a dzieci gleboko w dupie. Na bank sad orzeknie wine twojego kochasia....-na co tyy liczysz naiwna istoto....:O jestes tak glupia ze az zal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
allium ja nie pisalam o alimentach na dzieci, bo to oczywiste, ze bedzie na nie placil (tak samo jak by je utrzymywal mieszkajac z nimi). Chodzi mi o ewentualne alimenty na zone gdyby ta idiotka wyskoczyla z takim pomyslem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×