Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izza27

pytanie do kochanek

Polecane posty

Pisze bo od tego jest forum, zeby pisac. Moje pytanie na poczatku bylo proste. Jesli ktos nie zrozumial, to jego problem. Prosby i grozby jej wobec niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ws nie rozumiem - nie chcecie rozmawiać to po cholerę tu przychodzicie ? Zeby ja powyzywąć ? no to pięknie świadczy o was samych . baba jest dorosła , jej życie , jej sprawa a wy siepieklicie jakbyście mieli conajmniej jej dzieci utrzywać . o co wam chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poki co nie uslyszalam zadnych argumentow, ktore by mnie przekonaly. Tak mam po prostu sobie odpuscic i udwac ze nic sie nie stalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja by m taką sukę udusiła
co by mi ojca zabrala :( i namieszalabym jej w zyciu tak ,ze pozalowalaby dnia,w ktorym go poznala :):P poczekaj jeszcze troche ,ktoczeka ten sie doczeka hehehe:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli nie umialabys sie pogodzic z porazka to moze bys i udusila, ale zastanow sie jak to swiadczy o tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ona jemu w przyplywie jakiejs zlosci, histerii czy jak to tam nazwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ecfwewqwe
forum jest publiczne i tak samo ona moze tu pisac, jak i my 🖐️ ona wyzywa byla zone od bab bez honoru, a my ja. w czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli nie tobie w bezpośredniej konfrontacji ? czyli nigdy tak naprawdę nie zarejestrowałyście swojej obecności w zyciu trgo faceta - jednocześnie ? O tym ,ze ona o tobie wie wiesz tylko od niego , prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka to tłusta
okularnica samotna z obgryzionymi paznokciami ,masturbuje się wałkiem do ciast ,że temat jej wyszedł:D a Wy jak zawsze łyk łyk:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja by m taką sukę udusiła
O czym to swiadczy? O tym,ze odplacilabym jej pieknym za nodobne, :P niektorych musi osobiscie zabolec ,zeby zrozumieli co znaczy bol i cierpienie:P szczegolnie zas takie suki,ktore krzywdza zony innych facetow i co gorsza ich dzieci:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfg
" 17:41 [zgłoś do usunięcia] Izza27 moja sytuacja jest lepsza niz ci sie moze wydawac wszystkowiedzaca kolezanko"---- Jakby twoja sytuacja była taka super to bys na kafe nie pisała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ecfwewqwe
nie, nie autorka nalezy do ladnych, tak pisala na temacie o sponsorringu 🖐️ :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alium nie, jeszcze sie nie spotkalysmy. Juz wiem co napiszesz, ale ja ci z gory odpowiadam, ze najblizsze tygodnie pokaza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka to tłusta
ta ona sponsoruje gołębie sąsiada żeby na nią srały:classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sdfg jak ktos pyta to odpowiadam. Pytanie w watku bylo dosyc jasne, nie moja wina, ze niektorzy zboczyli z tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pokażą , pokażą:) jego żona nawet nie wie o twoim istnieniu , a ten wał ci sprzedał , żebyś miała wrażenie ,ze cos sie dizeje w porządanym przez ciebie kierunku . Obyś tylko umiała skorzystać z tej nauki i szybko zakończyła ten " zwiazek " bo szkoda czasu a i ty mlodsza sienie robisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ecfwewqwe
ona jest chyba biseksualna, bo kobieta ją sponsorowała :classic_cool: ciekawe co tam wyprawiały w łóżku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alium caly czas zyczeniowo piszesz o rzeczach, ktore nie mialy miejsca. W mojej ocenie ona wie, w twojej ze nie wie. I nic dalej z tym nie zrobimy. Pozostaje czekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eda@@@
hej a On teraz z zona i dziecmi spedza wekend ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem ,ze nie miały miejsca :) tylko ty wierzysz ,zę miały . ale masz racje - jesli tylko starczy ci jaj ,zeby nie marnować czasu jak sie na parę tygodni okaże co i jak . a tak w ogóle to co to za termin " parę tygodni ' ? 2 tygodnie ? 3 tygodnie ? a możę 8 tygodni ? czym oże to termin nierokreślony ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ecfwewqwe
był u niej na noc :classic_cool: jak to u kochanki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym pytajac na poczatku jak nalezy postepowac z zona kochanka chodzilo mi na przyklad o takie rady czy powinnam do niej napisac lub zadzwonic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eda dzis jest w tamtym domu, ale dzis w nocy spal u mnie. Fakt, nie wiem co powiedzial zonie gdzie byl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alium masz meczaca tendencje do wchodzenia w staszne szczegoly. Co za roznica 3 czy 4 czy nawet 5 tygodni. Najwazniejsze zeby wszystko odbylo sie na spokojnie a nie na wariata. Zeby wszystko bylo zalatwione jak trzeba, po ludzku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×