Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vivienna

miałyście kochanka? Jak to sie skończyło ?Doradźcie !!

Polecane posty

Gość Zdarza mi się....
Raczej nie zaciekawi cię, że nietreściwa piszemy razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdarza mi się....
Nic więcej o twoich postach napisać się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciab , nie rozumiem cie
zadna z was nie ma argumentow tylko sie obrazacie to jest chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jnbh
Czy Zdarza mi sie prosila o ocene jej osoby czy postepowania? Masakra, bylam dzis na zajeciach. Ostatni raz. Ta wariatka juz wszystkim rozpowiedziala, ze udawalam jej przyjaciolke a chcialam ukrasc meza. Dowiedzialam sie tez nowych rzeczy o naszym romansie, albo zmysla albo on sie wybielil moim kosztem. Nie pozwole, zeby psula mi opinie a z mojego meza robila frajera. Chyba czeka nas ostatnia powazna rozmowa, tym razem jej nie oszczedze i w dupie mam, czy sie bedzie mscic czy nie. Jutro do niej dzwonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak koniecznie
zadzwon .Alez to nie ona psuje ci opinie :) Sama to sobie zrobilas na wlasne zyczenie . Nadal nie rozumiesz ze za swoje zycie samemu sie odpowiada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jnbh
Nie rozumiem, po co psuje swojemu mezowi opinie wsrod ludzi, z ktorymi oboje maja kontakt. Ale nie moja broszka, ja bede bronic swojego honoru, a jak mnie wkurzy to tez co nieco o niej paru sklonnym do plotek osobom zdradze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakiego honoru?
to ty go jeszcze masz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jnbh
Albo odnowie zazylosc z jej mezem. Nie sadze, zeby mial cos przeciwko. I tak robi z niego dziwkarza, wiec co za roznica. Bez przesady, jak ma ochote sie komus zwierzyc w takich sprawach niech idzie do konfesjonalu albo pisze na kafe, ale nie w ten sposob! Co ona myslala, ze sie nie dowiem? Chyba ze chce wojny, to bedzie miala. Jej tez zalezy na opinii i poki co cieszy sie dobra, ale juz niedlugo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jnbh
Honor swoj mam. Potrafie duzo przyjac na klate i rzadko posuwam sie do nieczystych zagrywek, ale wszystko ma granice...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooojaaaaa
ale ludzie potrafią być bezczelni. jnbh- a możesz mi napisać, gdzie ty masz ten honor? Bo jak widzę,to w przysłowiowej ddupie: realnie i w przenośni. A twoj zdanie:"rzadko posuwam sie do nieczystych zagrywek" w kontekście tego, co pisałaś posuwa się już do nie wiem jakiego stopnia chamowatości i bezczelności. W jednym masz rację: "wszystko ma granice..." nawet cierpliwość tamtej kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniunikas
Plotki bola? Trzebabylo sie nie ****** to by plotek nie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooojaaaaa
no dokładnie :D Sama sobie zgotowałaś taki los I tak dobrze, że kobieta nie zastosowała bardziej radykalnych środków!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franki bez kochanki
Czasem się zdarza zderzać z kimś takim jak Zdarza mi się... "Wygląda mi na to, że mam kolejnego...Jeszcze nie spaliśmy ze sobą, ani nawet się nie całowaliśmy... " Skąd, co i dlaczego Ci wygląda? I dlaczego nazywasz to coś kochankiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franki bez kochanki
Czasem się zdarza zderzać z kimś takim jak Zdarza mi się... "Wygląda mi na to, że mam kolejnego...Jeszcze nie spaliśmy ze sobą, ani nawet się nie całowaliśmy... " Skąd, co i dlaczego Ci wygląda? I dlaczego nazywasz to coś kochankiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooojaaaaa
dlatego, że ona ich kolekcjonuje na pęczki wybiera ofiary i działa a skoro on jej "wygląda na takiego" to znaczy, że to nie on gania za nią,ale ona... poluje na niego proste :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To bezczelność.
Ona nie poluje, tylko łapie ofiarę, która się nawinęła :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franki bez kochanki
Tak, to jest dosyć proste. Niczym świński ogon. Ciągłe wyglądanie na plaży, że może coś się i mnie przydarzy. A przydarzają się tej co to jej się zdarza fajne kwiatki: "Najczęściej zdradzane są żony poświęcone" Apage satanas nie działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do jnbh
Boże broń przed taką znajomą jak ty :-) Myślę, że nie tamta kobieta jest wariatką, tylko ty jesteś perfidną kobietą, szukając faceta do romansu :-( Obie jesteście złodziejkami cudzych mężów !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do jnbh
Boże broń przed taką znajomą jak ty :-) Myślę, że nie tamta kobieta jest wariatką, tylko ty jesteś perfidną kobietą, szukającą faceta do romansu :-( Obie jesteście złodziejkami cudzych mężów !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franki bez kochanki
"chyba bardziej płodny jest ten adorator, bo ma małego synka, a nam nie wychodzi.." Czy jeden MAŁY synek świadczy DUŻEJ płodności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D przynajmniej się człowiek pośmieje przy porannej kawie z ludzkiej głupoty: jnbh - pisz nie krępuj się...:D Nie wierzę, że jesteś aż tak ... hmm... może tylko prowokujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franki bez kochanki
"jeszcze gotów mnie zapłodnić... albo coś w ten deseń.." Zżera mnie ciekawość co ma na myśli autorka w związku z tym deseniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też chętnie się uświadomię, jaka to forma perwersji:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franki bez kochanki
"Praktycznie prawie mnie przeleciał.." Mocne! A teoretycznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaczy samym środkiem, czy może lewostronnie tylko, albo prawostronnie? hmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franki bez kochanki
Witam ZS, ściągam programy pirackie, podkradam słodycze (dzieciom - ZGROZA!!!), nie kradnę kół samochodowych Oczekuję Twojej podpowiedzi co do zdefiniowania mojego systemu wartości. Postaram się odpowiedzieć na Twoje pytania pomocnicze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×