Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vivienna

miałyście kochanka? Jak to sie skończyło ?Doradźcie !!

Polecane posty

Gość felka felka
Tak to będzie dla niego znaczyło, że nic przed nim nie ukrywasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdarza mi się...
A my właśnie pogadaliśmy i udaje, że jest zakochany. :O I to bardzo... A teraz pyta, czy zaraz wychodzę z pracy... eh.. Widzieć się chce codziennie.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jnbd
Dzięki, to go będę namawiać. Ciekawe, czy się zgodzi... O grillu mówić nie będę, bo będzie na nie, bo za szybko, bo ich nie zna i inne powody wymyśli, ale może jak go osobiście zaaproszą to nie będzie umiał odmówić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jnbd
Dobrze, że nie conocnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdarza mi się...
jnbd - heh widzę pokrewną duszę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdarza mi się...
jnbd Dobrze, że nie conocnie - też chętnie by na to poszedł. :D Bo on niby też w drugiej firmie pracuje i to na nocki. Więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jnbd
Pracuje w dzień i w nocy i ma jeszcze czas i siłę obsłużyć 2 kobiety? Toż to cyborg nie człowiek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdarza mi się...
W dzień pracuje w swojej firmie, a w nocy w patrolu interwencyjnym, aby nie płacić ZUS-u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdarza mi się...
jnbd Pracuje w dzień i w nocy i ma jeszcze czas i siłę obsłużyć 2 kobiety? Toż to cyborg nie człowiek!" Na to wygląda. :D I już mi pisze, że jak on ma wytrzymać nie widząc mnie jeden dzień... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jnbd
Jeśli w łóżku jest tak samo wytrzymały to mu nawet jego ckliwe teksty można wybaczyć :D Gdzie się takich znajduje? Powiedziałam mężowi o siłowni, a on mnie wyśmiał :( Pójdę sama, mam go gdzieś, ale niech potem nie narzeka, że nie wie, co bez niego wyprawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość codziennie every day
ktoś powinien wam to powtarzać naiwne piczczki !!!!!!!!!!!! i ja to bede robil CHABER NIEBIESKI NIE OBRAŹCIE SIE KOBIETY ALE COŚ MI TU NIE ZGRYWA , WYDAJE MI SIE ,ŻE WY BYŚCIE CHĘTNIE OESZŁY OD MĘŻÓW Z TYMI KOCHANKAMI , ALE PRTAWDA TAKA , ŻE TAKI KOCHANEK TYLKO POPUKA NAIWNĄ PIICZK,E NAOPWIADA BAJEK A WYBIERA WYGODNE ŻYCIE ON WAS NIE CHCE BO UMIE LICZYĆ , JAK ŻONA TAKIEGO PUŚCI W SKARPETACH TO JEDYNIE WYNAJĘTA KAWALERKA ZOSTAJE . DLACZEGO TUTAJ SAME KOBIETY SIE UŻALAJĄ I PŁACZĄ ? ŻADNEGO MĘŻCZYZNY ! BO NI WYŁĄCZAJĄ UCZUCIA , GDYBY TAK BYŁO , GDYBY TAK KOCHALI JAK MÓWIĄ TO BY POSTAWILI NA JEDNĄ KARTE , A TAK TO ZNACZY , E ALBO NIE KOCHAJĄ ALBO TO JAKIEŚ CIAPOLE !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdarza mi się...
Heh szukaj po sąsiedzku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdarza mi się...
jnbd Jeśli w łóżku jest tak samo wytrzymały to mu nawet jego ckliwe teksty można wybaczyć Gdzie się takich znajduje?" Tym łóżkiem nie strasz, bo ja leniwa jestem. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jnbd
To tym lepiej, będzie się starał za Was oboje :) Wkurzyłam się. Dobrze, że mu nie powiedziałam, kto i dlaczego go na tą siłownię zaprasza, bo by i mnie nie chciał puścić. A tak to przynajmniej sobie swobodnie pogadam z kimś życzliwym bez strachu o to, jak to może zostać odebrane. I co, przyjdzie po Ciebie do pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jnbd
A co do sąsiadów, to mamy sporo, ale żaden mi się nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdarza mi się...
jnbd - upieczesz 2 pieczenie przy jednym ogniu... Coś dla duszy i coś dla ciała. ;) Nie przyjedzie, bo szybko wyszłam przed czasem. Jeszcze go trochę pomęczę... :D Słodki jest, jak tak się męczy.. i jeszcze zazdrosny.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jnbd
Jesteś okropna! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdarza mi się...
jnbd A co do sąsiadów, to mamy sporo, ale żaden mi się nie podoba." A u mnie to drugi sąsiad, bo tam gdzie mieszkałam wcześniej. On mnie zobaczył w pubie i potem szukał ... nawet ludzi wynajął do tego celu. A okazało się, że jesteśmy sąsiadami. :D heh... A ten to sąsiad teściów. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdarza mi się...
Co zrobić, już tak mam... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdarza mi się...
Cholera, teraz mi napisał że nie ma zamiaru się mną z nikim dzielić. :O Oby tego nie popsuł... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jnbd
Póki Ty rozdajesz karty, to będzie dobrze. Ale widzę, że chyba role się powoli odwracają. Jednak facet wie, co robi, niedługo zaczniesz jeść mu z ręki i będziesz na każde jego zawołanie, bo będziesz się bała, co mu strzeli do głowy ;) Idę ćwiczyć, pa. Szalona kobieta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdarza mi się...
[zgłoś do usunięcia] jnbd Póki Ty rozdajesz karty, to będzie dobrze. Ale widzę, że chyba role się powoli odwracają. Jednak facet wie, co robi, niedługo zaczniesz jeść mu z ręki i będziesz na każde jego zawołanie, bo będziesz się bała, co mu strzeli do głowy Idę ćwiczyć, pa. Szalona kobieta" Może tak być zważywszy, że facet kombinuje przed seksem, a kobieta po seksie... Oby nie... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdarza mi się...
I pa pa.. Baw się dobrze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość codziennie every day
codziennie every day ktoś powinien wam to powtarzać naiwne piczczki !!!!!!!!!!!! i ja to bede robil CHABER NIEBIESKI NIE OBRAŹCIE SIE KOBIETY ALE COŚ MI TU NIE ZGRYWA , WYDAJE MI SIE ,ŻE WY BYŚCIE CHĘTNIE OESZŁY OD MĘŻÓW Z TYMI KOCHANKAMI , ALE PRTAWDA TAKA , ŻE TAKI KOCHANEK TYLKO POPUKA NAIWNĄ PIICZK,E NAOPWIADA BAJEK A WYBIERA WYGODNE ŻYCIE ON WAS NIE CHCE BO UMIE LICZYĆ , JAK ŻONA TAKIEGO PUŚCI W SKARPETACH TO JEDYNIE WYNAJĘTA KAWALERKA ZOSTAJE . DLACZEGO TUTAJ SAME KOBIETY SIE UŻALAJĄ I PŁACZĄ ? ŻADNEGO MĘŻCZYZNY ! BO NI WYŁĄCZAJĄ UCZUCIA , GDYBY TAK BYŁO , GDYBY TAK KOCHALI JAK MÓWIĄ TO BY POSTAWILI NA JEDNĄ KARTE , A TAK TO ZNACZY , E ALBO NIE KOCHAJĄ ALBO TO JAKIEŚ CIAPOLE !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdarza mi się...
I co zaczęłam o dziecku, a on że chce mieć ze mną dziecko.. Ja że mówiłam o mężu, a on że nie z mężem, tylko z nim będę miała. Bo on marzy o dziecku ze mną. :O Strach się bać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jnbd
Dzięki. Jednak nie idę, przynajmniej nie teraz. To się porobiło, chyba grilla nie będzie ani żadnego kolegowania się, a pewnie nawet ćwiczenia u nich :( Zadzwoniłam zapytać, czy mogę przyjść bez męża, on, że oczywiście, ale najlepiej koło 19, bo wtedy jego żona prowadzi zajęcia i będzie można swobodnie pogadać, bo niby wydaje się być o mnie zazdrosna. Z ciekawości zapytałam, kto tam chodzi i niestety padło nazwisko przeklętego P, bywa prawie codziennie z żoną! Kolega się zdziwił, że się znamy, na dodatek powiedział, że jego żona z tamtą się bardzo lubią. Teraz głupio nie przyjść, skoro się zapowiedziałam, ale spotkać ich nie chcę. Jeszcze mąż nabiera ochoty na ćwiczenia, nawet sobie kazał strój wyprasować. Kurwa mać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdarza mi się...
jnbd - no to się porobiło.. :D Ja tego też się boję. Cholera od razu chce córkę robić, jakby to bułka była... Może on jest niepoczytalny? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdarza mi się...
Jeszcze mi pisze, że bliżniaczki chciałby... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jnbd
" jakby to bułka była " :D:D:D:D To mi humor poprawiłaś! Na chwilę chociaż :( Idę zapalić, bo się zestresowałam, jeden papieros chyba dopuszczalny w ciąży, prawda? Dlaczego musieli sobie akurat ten klub wybrać? Bo to innych nie ma w mieście? A tylko tam są zajęcia dla ciężarnych. Może jeszcze sobie wszyscy razem pogrillujemy, na pewno będzie świetna zabawa i pełna kulurka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdarza mi się...
hehe, widocznie tam dobre fluidy są ... Nie wiem już czy ja mam się jego bać? Czasami jak napisze, to zwyczajnie się boję. Ja mu piszę, że dziecko to z mężem trzeba, a on że on będzie moim mężem.. ja że z obecnym, a on że mąż może zmienić zdanie. Matko.. jaja sobie robi, czy jest niepoczytalny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×