Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vivienna

miałyście kochanka? Jak to sie skończyło ?Doradźcie !!

Polecane posty

Gość ojdana35
Miłość to była od samego początku , bo to miłość od kilkunastu lat , która tylko przygasła , hello ,piszesz o kochasiu czy o swoim mężu? jeśli o kochasiu to chyba nie była silna skoro wyszłaś za innego faceta :P miłości szukasz?hehe ,dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jnbb
Ale o co chodzi, on nie chce kontaktu czy jak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 35--latka
ojdana gdybyś poczytała od samego początku to co pisałam to bys może zrozumiała jak wygląda moje życie i że nie szukałam kochanka i nie liczy się dla mnie seks tylko inne rzeczy są dla mnie ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna_porzeczka...
35 latka - Jeśli szukasz miłości, a masz męża, to po co z nim jesteś? Nie lepiej, rozstać się i wtedy zacząć szukać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 35--latka
chodzi o to , że nie możemy być razem a spotykanie w ukryciu nie ma sensu , bo tak się nie da żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojdana35
chodzi o to , że nie możemy być razem a spotykanie w ukryciu nie ma sensu , bo tak się nie da żyć dlaczego nie mozesz z nim być?tylko proszę o konkrety a nie bzdury typu''bo kredyt'' ''bo on ma żonę '' itd KONKRETY PROSZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 35--latka
ja nie chce nikogo szukać , bo wiem kogo kocham , a że nie możemy być razem to pozostaje mi żyć a raczej wegetować i myśleć o kimś z kim nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jnbb
Porzeczko, poszlam cwiczyc oczywiscie, a palilam przed. Nie, nie jest ciekawie, ale moglo byc znacznie gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna_porzeczka...
35 - Dlaczego nie możecie być razem? Prawdziwa miłość nie zna przeszkód :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 35--latka
już to pisałam , ale powtórzę , bo mamy rodziny a ja jestem osobą , która nie myśli tylko o sobie i nie chodzi o kredyt tylko o to , że nie potrafiłabym żyć i patrzeć jak on tęskni za swoimi dziećmi , może to dziwne ale nie potrafię tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna_porzeczka...
jnbk - Ale skąd właścicielka siłowni wiedziała, że chcesz się przespać z jej mężem? czyżby intuicja? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna_porzeczka...
35 - więc powiem tak: Dlaczego wdajesz się w romans z żonatym i dzieciatym facetem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 35--latka
Miłość to jedno ale życie to drugie i przeszkody są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jnbb
Ale przeciez po rozwodzie bedzie mial kontakt z dzieckiem. Co musi sie stac, zebyscie mogli byc razem? Przeciez teraz zadne z Was nie jest szczesliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna_porzeczka...
Wielu facetów zostawia żony i mieszka z kochanką. Niedawno moja koleżanka została z dziećmi sama, bo mąż zakochał się w sekretarce... A może to nie było prawdziwe uczucie ze strony kochanka ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 35--latka
czarna porzeczko bo jest coś takiego , że człowiekowi miłość odbiera rozum ale gdy ten rozum powraca to zaczyna się dopiero myślenie i nie potrzeba mi teraz pytań po co zaczynałam , bo to sie już stało tylko jak sobie poradzić i żyć dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna_porzeczka...
35 - Może traktował Cię jako rozrywkę poza domem ? On nie chce porzucić swojej rodziny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 35--latka
Wielu facetów zostawia żony i odchodzi do kochanki , ale ja go znam i wiem , że byłby ze mną szczęśliwy a z drugiej strony to cierpiałby z powodu dzieci . Nie ma złotego środka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 35--latka
To nie jest tak , że on nie chce porzucić swojej rodziny , tylko to ja myślę o wszystkim i o wszystkich i nie mogę pozwolić na to żebym to tylko ja była szczęśliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojdana35
aaa 35 jest typem kobiety która musi cierpieć w imię miłości :) no tak jeśli ma być nieszczęsliwy przy tobie ,to lepiej zeby zostal z żoną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna_porzeczka...
Mój były chłopak, z którym chodziłam ponad 2 lata niedawno zaproponował mi spotkanie. Właściwie to błagał..... Dodam, że wygląda rewelacyjnie... Mamy swoje rodziny i choć miałam ochotę na to spotkanie, to nie zgodziłam się. Nie dałam też swojego tel., bo wiem, że wydzwaniał by na okrągło.... Powiedziałam: NIE i po sprawie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna_porzeczka...
35 - jak to, żebyś tylko Ty była szzczęśliwa? A on? Nie byłby z Tobą szczęśliwy? Nie rozumiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 35--latka
a rozrywką to na pewno nie byłam , bo gdyby tak było to ciągnęlibyśmy to dalej a nie chcemy , bo to bez sensu , bo za dużo to zdrowia kosztuje a i tak wiemy , że nie będziemy razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 35--latka
Byłby ze mną szczęśliwy a zarazem nieszczęśliwy , bo by myślał o swoich dzieciach , bo wiem ile czasu spędza z nimi i ile znaczą dla niego. Naprawdę nie ma sensu się zastanawiać nad tym dlaczego nie jesteśmy razem tylko nad tym jak poradzić sobie z myślami i zyć dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna_porzeczka...
35 - A nie miałaś wyrzutów, gdy spędzał czas z Tobą, zamiast z dziećmi? Wtedy to nie miało znaczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 35--latka
Nie miałam wyrzutów ponieważ swoim dzieciom poświęcał i tak bardzo dużo czasu a tak poza tym to nie mam zamiaru zastanawiać się co było tylko nad tym co będzie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna_porzeczka...
Nikt nie wie, co będzie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojdana35
Byłby ze mną szczęśliwy a zarazem nieszczęśliwy , bo by myślał o swoich dzieciach , bo wiem ile czasu spędza z nimi i ile znaczą dla niego. Naprawdę nie ma sensu się zastanawiać nad tym dlaczego nie jesteśmy razem tylko nad tym jak poradzić sobie z myślami i zyć dalej gówno prawda,ojcem jest się na całe zycie i moze nim być bedąc z tobą.Facet pokazał ze ma jaja ,ze potrafi odejść od zony własnie w imię miłości,ma dosyć oszukiwania żony ,a ty robisz z siebie bohaterkę żałosnej telenoweli.:) jestes głupia czy tylko udajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 35--latka
malinka a jak u Ciebie się sprawy mają ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna_porzeczka...
ojdana - Ale on chyba nie chce odejść od żony? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×