Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość viviatka

piękni, samotni i buszujący na kafe

Polecane posty

Gość ja bardzo chętnie
oj przepraszam pomyliłam luaksa z tobą viviatko ale to wszystko dlatego, że nie ogarniam, rozmawiam z młodą i jednym okiem czytam kafe - coś mi dzisiaj szwankuje podzielność uwagi hahah :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
ja już pisałam skąd jestem i bardzo tego żałuje hahah :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
nie jesteś dziwny - po prostu nie masz w zwyczaju zwierzać się obcym ludziom chociaż nie my z viviatką też jesteśmy obce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukas ja myślę że o po prostu zależy od człowieka - niektórzy tak mają, że zwierzają się wszystkim napotkanym osobom, nie mają żadnych zahamowań :D ale też możliwa jest opcja że wzbudziłeś u niej na tyle pozytywne uczucia że postanowiła troszkę Ci się pozwierzać :D a to chyba bardzo dobrze ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
no właśnie i było wziąść numer telefonu ??? nie można przepuszczać takich okazji - skoro było miło ? to w czym problem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bardzo chętnie - a co Twoja młoda wyrabia jeszcze o tej porze ? do łóżka trzeba dziewczę zagonić :classic_cool: powiedz że mamusia chce w spokoju pić driny do monitora i nie powinna w takim momencie przeszkadzać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dlaczego żałujesz swojego wyznania o miejscu zamieszkania hmm ? cóż to za problem ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
kurcze jest pewien problem hahah bo moja młoda ma osiemnaście lat i raczej już nie mogę jej zagonić do łóżka hahah :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to w takim razie zmieniam pytanie - co Twoja młoda robi w sobotę o 24 w domu ?? nie dosała przepustki czy woli dziś zawracać tyłek mamuśce ?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
nie nie żałuję - żal to zbędne obciążenie psychiki- jeśli już coś się stało to się nie odstanie- po prostu mieszkam w małym mieście i kilka niechcący rzuconych informacji mogło by łatwo wskazać właśnie na mnie a jak kiedyś zostanę prezydentem ? Hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bardzo chętnie - musiałem przejrzeć od początku ten topik, i znalazłem, nie przeszytałem tego wcześniej bo nie jestem tu z Wami od początku, też ładne miejsce :) rzeczywiście nie zwierzam się obcym osobom, musi naprawdę wiele wody upłynąć w strumieniu zanim osiągnę pewien stopień zaufania ;) viviatka - też mi to przyszło do głowy że wzbudzam zaufanie :) rozmawiając z kimś zawsze staram się jej słuchać, co nie każdy potrafi, i podchodzę raczej na poważnie do nowo poznanych osób, ale to chyba nic nowego dla introwertyka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
też zadaje sobie to pytanie hahah :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
oj lukas nie czytaj pierwszych stron bo mi głupio haha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
ja mam tak samo - słucham pomagam doradzam ale nie zwierzam się - chyba, że to jest takie anonimowe zwierzanie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bardzo chętnie - odnośnie tego nr telefonu, to nie będę się "wpychał" między wódkę a zakąskę :P natomiast jeżeli chodzi o zwykłe koleżeństwo to za krótko się znaliśmy żebym miał do niej dzwonić i pytać się co u niej słychać :) właśnie to są dla mnie takie jednorazowe znajomości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bardzo chętnie, ale mnie wystraszyłaś ! ja tu pisze i pisze o sobie, chyba za wiele info też już udzieliłam :P właśnie miałam wizję że mnie ktoś tu rozpoznaje - albo - mój mundurowy trafia na kafe i co czyta ? że jakaś viviatka za nim tęski i zarazem wyzywa od chooojków :classic_cool: chyba bym do końca życia z domu nie wyszła :o dobra oficjalnie - jestem magda i mieszkam w szczecinie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anonimowe zwierzanie się to już zupełnie inna sprawa :) chociaż w internecie nie ma czegoś takiego jak anonimowość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
coś mam dzisiaj problem z czytaniem ze zrozumieniem - moje dziecko właśnie śpiewa - co z nami będzie kiedy znajdziemy się na zakręcie , jezu litości zwariuje hahh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukas masz złą taktykę - musisz sprawniej działać :classic_cool: jak do każdej będziesz podchodził tak po koleżeńsku i z zamysłem o nie utrzymywaniu dalszej znajomości to ty nigdy laski nie znajdziesz :o trzeba było ją fajnie zbajerować i sama by dzwoniła :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
chcecie moje dziecko pożyczyć chociaż na tydzień ???? dopłacę ona nie che iść spać ..... aaaaaa zwariuje zaraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
dobra ide ją zamordować wracam za chwile :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby mi dziecko o 24 w nocy wyło to dostałoby kapciowy nalot w łeb :classic_cool: rozbestwiłaś te dziewczę hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie był ten typ, uwierz mi :) nie będę się rozpisywał w szczególach o jej historii, zapewne nie życzyła by sobie tego, ale tak jak napisałem opowiedziała mi to i owo, wiedziałem w jakiej jest teraz sytuacji, i życzę jej powodzenia :) ogólnie dziewczyna po przejściach, ale teraz wychodzi na prostą :) z pomocą pewnego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę jutro siąść i przeczytać ten topic od początku, zapewne znajdę tam wiele interesującyh rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
zamordowana - zimny trup nalot kapciowy to dobra rzecz chyba wprowadzę to do swoich stałych metod wychowawczych hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczyna mi delikatnie szumieć w głowie :D uwielbiam taki stan, całkowitego odprężenia i relaksu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
lukas ty mnie nie denerwuj jutro jest niedziela czyli dzień wolny który przeznaczamy na szukanie księcia lub księżniczki heheh wstajesz myjesz się punkt obowiązkowy w programie dnia :P i wychodzisz „w miasto a nie ślęczysz nad topikiem zakaza masz mówię ci hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli nie chcesz narazić się na gniew ja bardzo chętnie to lepiej tego nie rób :P podobno to drobna kobietka ale potrafi ręcznie rozwiązywać problemy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
dobra to ja idę po drinka numer trzy jeśli się nie odezwę to znaczy, że zasnęłam przy lodówce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×