Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość viviatka

piękni, samotni i buszujący na kafe

Polecane posty

ja bardzo chętnie - jak bardzo chętnie znika Twój alkohol w ten tajemniczy magiczny sobotni wieczór ?? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bardzo chętnie - oj ja tak mówię że stary, ale w rzeczywistości ma się tyle lat na ile się czuję, a czuję się młodo :P do tego jeszcze młodo wyglądam jak na swój wiek ;) dżin z tonikiem, hmm, mogłem o tym dziś pomyśleć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viviatka - świętokrzyskie góry, jeden z najładniejszych regionów w PL :P chyba szybko znika, bo ja bardzo chętnie też się gdzieś nam zapodziała :P Taki_Jeden_Ten_Normalny - współczuję, hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
Taki_jeden ten normalny - chcesz dżin z tonikiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
aj tam aj tam od razu mnie skreślacie :( - nieładnie hahah musiałm z córką pogadać - ona też ma słowotok hahah :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
oj to ja czasmi przelatje gdzieś obok ciebie - :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiście, taka pogoda jest idealna na narty :) tylko że ja preferuję sporty letnie, zwłaszcza jazdę na rowerze, nawet dziś myślałem żeby wyskoczyć na przejażdżkę, ale te chmury trochę mnie wystraszyły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oh mój mundurowy pochodzi z gór świętokrzystkich, kilka lat temu uciekł w bieszczady i tak niestety musiał zajść mi w drogę :P ale dziś pochwalę się że wyjątkowo nie czuję się samotna. a wy robaczki kafeteryjne ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
ja też nie czuję się samotna dzisiaj słońce - czuję za to że pewne części ciała mnie bolą - i jak mówi mój znajomy lekarz cyt: " boli ?? to dobrze -to znaczy, że jeszcze żyjesz ahah :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
ide sobie nalać drinka nr 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bardzo chętnie, nie wytrzymam z Tobą babo jedna, też mi pocieszenie hehe :P a które partie ciała dzisiaj dają bardzo znać że są jeszcze żywe i prawie sprawne ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś czuję że zaraz mój topic opanują pijackie morde :classic_cool: czekam czekam na te niepewnie wklepywane literki w klawiaturze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
taa jasne - znowu zrobiłaś mnie w bambuko - miało być po pijaku a ty trzeźwa hahah - ale ok - jak to powiedział lukas po % wychodzi szydło z worka to pewnie ja dzisiaj znowu głupot nagadam a ty będziesz miała ubaw :) a zresztą lukas też jest nie lepszy butelka wina na dwie soboty hahah ładne mi pijaństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viviatka - czyli rozumiem że piszesz do nas z okolic bieszczad ? również bardzo piękny region, dziś po przyjeździe trochę samotność doskwierała :(, mimo tego że delegacja, że praca w nocy po 11 godzin, muszę przyznać że było miło :) poznało się kilka fajnych osób, a teraz powrót do szarej rzeczywistości :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
a czemu szarej ?? a my ?? a numery telefonu tych fajnych osób wziąłeś ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
ta jasne :) zostaw nas same z takim jednym :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Wy jesteście bardzo miłą odskocznią od tej szarej rzeczywistości :) i mam nadzieję że bedzie tak nadal, chodziło mi o pracę, i życie prywatne, tu na miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w babmbuko to ja się sama zrobiłam gdy o 13 przyssałam się do pirwszego browara :classic_cool: a że zbambukowałam przy okazji ciebie i lukasa to pardon :P ja tu cierpliwie czekam na naszą zapitą ja bardzo chętnie... obstawiam że jeszcze godzinka i zacznie się pora rzucania dowcipami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nr telefonów nie brałem, to są takie przelotne znajomości :) zapoznasz się, kilka wspólnych tematów, a po kilku dniach drogi się rozchodzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
to może wy zaczniecie ? a ja potem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak, jestem z tej pięknej zielonej części polski - bieszczad :) widzę że oboje pomieszujemy na tych bardziej górzystych terenach :) czyli delegacja nie taka zła ? :) zawsze to jakaś odskocznia, jeżeli praca nie była zbyt męcząca to można było znaleźć czas na relacje towarzystkie :P poznałeś kogoś interesującego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bardzo chętnie - o nie nie nie, to ty tu jesteś królową dowcipów i nie mamy zamiaru podbierać ci tego zaszczytnego tytułu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
lukas kochany daj spokój - opowiedz jakiś dowcip :) viviatko weź się w garść i też coś opowiedz - mieszkamy w różnych miejscach Polski więc pewnie u was królują inne kawały niż u mnie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jest, górzyste tereny rządzą :D praca była nawet bardzo męcząca, ale mimo to było fajnie :) owszem poznałem pewną dziewczynę, ale ona również zalicza się do tych przelotynch znajomości, kilka wspólnych tematów mieliśmy, było sympatycznie :) natomiast dziwi mnie jedna rzecz, może Wy się wypowiecie na ten temat, czasami mam tak że nowo poznana osoba zaczyna mi się zwierzać ze swoich prywatnych problemów, opowiada swoją historię :) dla mnie osobiście to trochę dziwnę, żeby tak obcej osobie takie rzeczy opowiadać, no ale może to ja jestem dziwny ;) ja bardzo chętnie - a Ty z którego regionu naszego wspaniałego kraju jesteś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×