Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość viviatka

piękni, samotni i buszujący na kafe

Polecane posty

Gość Mrówek
G&T wjedzie chętnie, G&Juice też, z pomarańczem lub grapefruitem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bardzo chęnie - ależ masz jak najbardziej moją zgodę na marudzenie ! marudź do woli i pij swojego pysznego drina :D (który to już hmmmm? :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bardzo chętnie ja to miałem przygody z takimi trunkami dawno temu :P, można powiedzieć że czasy szkoły średniej, ale miło się wspomina :D kadarkę to czasami też piję, to już należy do tych z "górnej półki";) w poróznaniu do tych za 3,50 hahaha, ale to były wspaniałe czasy, kto tego nie zna niech żałuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
super - to leje - ale niestety bez lodu :( lód szkodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy tu o jakiś super drinach piszecie a ja nawet piwka nie mam ! 1 w nocy, powinnam już być zawiana :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viviatka, ja Ci nie odpuszczę, myślę że ja bardzo chętnie również - śliski kocyk - proszę o wytłumaczenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
w czasach szkoły średniej byłam pensjonarką i używek nie używałam tylko się uczyłam - do tej pory żałuuje hahah :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
właśnie - viviatko nie bądź taka - włącz wyobraźnie i wyobraź sobie, że jesteś zawiana haha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
czy ta definicja jest aż tak obrazoburcza ? nie chce mi się teraz grzebać po kafe skoro jestem u źródła hahah :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
mrówek gdzieś ty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
taaa viviatka chyba też tak pomyślała i poszła sprawdzić gdzie jej niema, żeby uniknąć niewygodnych odpowiedzi hahah :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
stanowczo za późno to dobre określenie - co proponujesz ? i gdzie jest szfowa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bardzo chętnie... chciałabym napisać jakieś słowa na pocieszenie ale... a co tam, współczuje grzecznego licealnego trybu życia :P ja przez pierwszą i drugą klasę liceum byłam okropna, ucieczki z domu i zabawy z różnymi używkami to była norma :o dobrze że w odpowiednim momencie się ogarnęłam i już trzecia klasa zakończyła się dla mnie wzorowo :P czasami żałuje tego co wyprawiałam, współczuję swoim rodzicom tego co musieli przeze mnie przejść ale z drugiej strony mam miliony wspaniałych wspomnień.... ech, ale też już powoli się starzeję :classic_cool: a wy jak pijaczki, szumi w główkach ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
oj e mi ucieka - szkoda, że ten czas tak umyka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
szumi oj szumi - i wiesz tak naprawdę to mi nie żal - na wszystko przychodzi czas :):):) może moje szaleństwa jeszcze nadejdą hahah :) a ja wcale tak do końca nie byłam grzeczna - tzn właściwe określenie to - byłam niepoprawna politycznie - wzorowa uczennica co lubiła wtykać kij w mrowisko ajajaj :) i wszyscy mieli problem - nie można mnie było olać bo się nie dawałam olać ( sama wisz - terminator hahah )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabawy z używkami w czasach młodości, ja tylko %, ale raz, drugi mi się dostało no i opamiętałem się, na szczęście, myślę że w jakiś sposób tamte przygody ukształtowały mnie :) ale mimo to miło się wspomina pewne rzeczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
szanowni państwo - udaję się do lodówki - drink nr 4 - :):):) ale nie opowiadam żadnych kawałów - :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
wszystko co nas spotyka ma na nas wpływ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak tak niepozorna kobietka, na pierwszy rzut oka delikatna ale w sytuacjach wyjątkowych zmieniająca się w terminaora rozprawiacza maset czuset nie ma to tamto :classic_cool: i bardzo dobrze, nasze piąstki wiedzą jak poradzić sobie w stresowych sytuacjach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrówek
Kto tu mówi o mrowisku? ;) W sławetnych licealnych czasach była kombinacja wzorowego ucznia z weekendowym szaleńcem. Szło wszystko, w płynie, w dymie i innych takich. Teraz sam siebie lałbym w mordę, ewentualnie jakbym został policjantem to miałbym duże doświadczenie w rozpracowywaniu trudnej młodzieży :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukas jak się winko skończy to pamiętaj o schowanej w ukryciu wódce :D może skusisz się na jakiegoś drina, tak żeby uczcić tą sobotnią kafeteryjną noc ? zrobisz to dla mnie i ja bardzo chętnie ? wymieszasz alkohole ? (pliska :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrówek
Ostre kobietki to zawsze był trudny ale i szanowany przeciwnik do strzelania z argumentów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niepoprawna politycznie młodość, zawsze podziwiałem takie osoby, za zapał, za hart ducha :) i, że im się poprostu chciało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
viviatko to nie tak - ja nie używam pięści - ja zabijam wzrokiem hhah :) no i właśnie każdy kto mnie zna już wie, że to ja hahha :) lukas sam jesteś sobie winien i tak wogóle to nie gadam więcej z wami - bo najpierw się umawiacie a potem wszyscy trzeźiw hahah :) viviatko jak szczęka ? przeszło trochę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm, ja już się czuję jak bym wypił z dwie butelki wina :P a tu jeszcze mam drinki pić? coś czuję tu podstęp, i to grubymi nićmi szyty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
Mrówek - ostre kobietki to tylko u nas haha - lukas sorki nie o tobie mówiłam oczywiście hahha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×