Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość viviatka

piękni, samotni i buszujący na kafe

Polecane posty

Gość ja bardzo chętnie
witaj szefowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
ja zawsze - czuje się dokładnie tak jak lukas - ale na szczęście nie poszłam w twoje ślady i mam zimną butelkę dżinu ae schwepsem - zapracowałam sobie hehhe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
o dokładnie - Taki_Jeden_ Normalny ??? 🌼 skoro tak twiedzisz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli chodzi o mnie to ostatnio często tak mam że jestem zmęczony, ale to też wina pogody, nie lubię przesileń jesiennych i wiosennych, zdaje się że na starość stałem się meteopatą ;) ale już dziś ponownie czuć było w powietrzu wiosnę :D więc teraz może być tylko lepiej, a zwarty i gotowy do działania jestem zawsze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bardzo chętnie - w sobotnie wieczory można na kafe zaobserwować różne egzemplarze, złośliwie rzucające kurvy na prawo i lewo :D zaliczyliśmy dziś pierwszego topicowego nerwusa 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
lukas bój się boga skończ ztą starością - żartowałam przecież haha :) a co powiesz jak będziesz w moim wieku hahah :) viviatka nalać ci ?? czy nie lubisz dżinu z tonikem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukas gdzie Ty czułeś wiosnę ?? mi dziś prawie łeb urwało, cała mokra biegałam i nawet zaliczyłam burzę... więc o jaką Ty mi wiosnę będziesz tu wmawiał ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
ej Panie Normalny czyżby tęsknota za fiku miku cię tak zdenerwowała? dobrze trafiłeś my tu rozmawiamy o tęsknotach, samotności i innych pierdach - od koloru do wyboru hahah :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja najpierw poproszę odrobinę lukasowego winka pysznego a jak już poczuję się zawiana to zwrócę się do Ciebie z prośbą o tą dżinową miksturę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
viviatka ale u mnie też była wiosna hahha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
hahaha alesz pisz słońce - chcemy, żeby nasz topic miał z dwieście stron :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalny jako naczelny rozpierdoooolacz mojego pijackiego topicu :classic_cool: on chyba też chce z nami pobuszować na kaffe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to juz Ci nalewam winka :D no i muszę przyznać że słońce i 20 stopni może sprawić wrażenie pierwszych dni lata a nie wiosny :D owszem burza była, ale przelotna, jak to latem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
Ej to dłuuuuuuuuuga historia ale ten jeden normalny chyba nie ma ochoty o tym pogadć hatha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha, właśnie - z pomocą normalnego zrobimy kolejnego tematowego kafeteryjnego tasiemca :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
ja chcę lato :) i letnie burze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa, jeszcze muszę jedno dodać - normalny, myślę że jestem trochę ładniejsza od twojej klapy od sedesu :o:o :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też uwielbiam burze latem, ogólnie to lubię ekstremalną pogodę :) tak z minus 30 jest fajnie, a i nagłe i gwałtowne burze równierz wywołują uśmiech na mojej twarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
nie no munus trzydzieści raczej nie wywołało by uśmiechu na mojej twarzy hahah - bała bym się, że mi tak zostanie - :):):) mina jak u dżokera aż do wiosny ???? hhhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extra egzotic to to nie jest ;) ale może być, to jest to samo co w zeszłą sobotę otworzyłem, wypiłem wtedy tylko lampkę, czy dwie, no a na tygodniu nie miałem możliwości :) jeszcze mam butelczynę wódki, ale tego to nie otwieram, nie przepadam za wódką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwny jesteś :classic_cool: minus 30 to przesada ale minus 20 + słonko jak najbardziej akceptuję :D dla mnie letnie upały to najgorsze co może być, chowam się przed słonkiem gdzie tylko mogę :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upały takie powyżej 30 to też ciężko mi przeżyć :) ale jak jest minus 30 to zauważyłem że nigdy nie wieje wiatr, mrozik skrzypi pod stopami, słonko ładnie góruje na nieboskłonie, no a jeżeli do tego mamy bezchmurną noc i widać pięknie widać gwiazdy, coś wspaniałego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukas a z której części polski jesteś że doświadczasz tak wielkich mrozów ? ja też uwielbiam taką mroźną pogodę połączoną z bezchmurnym niebem i słonkiem - pogoda idealna na narty 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×