Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość viviatka

piękni, samotni i buszujący na kafe

Polecane posty

Gość ja bardzo chętnie
wiedziałam hahha ostatni raz pije z wami :) pijak ? ochlastus? hahha wypraszam sobie hhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to racja mrówek, stara dvpa z ciebie :classic_cool: i myślę że siedząc na kafe milionów nie zarobisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrówek
Zajmuję się monitorowaniem internetu, czy nie dzieje się tu coś gorszącego :D A tak na poważnie, to w ochronie zdrowia pracuję, oględnie mówiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
a tak wracając do tematu - kobieto dawaj definicję śliskiego kocyka bo jak nie - to zmęczę się, poświęcę, pójdę na erotyczny i sprawdzę - nie bądź taka - nie cierpie tej kategorii zajrzałam tam parę razy i tam jest tyle erotyki co smalcu w pietruszce hehhe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bardzo chętnie - Ty możesz być drobnym pijaczkiem (lub zbereźnicą z zachodniej części polszy) a lukas już zapracwał sobie na miano prawdziwego ochlajtusa kafeteryjnego, może być ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrówek
Kur... te miliony to nie tu? Znów mnie oszukali. Idę poszukać na Youtube :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
witamy pana z pogotowia ratunkowego ??? :) czy w razie nagłej potrzeby :):):) - wezwania pogotowia oczywiście = można liczyć na jakieś bonusy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viviatka - jak to zapracował? kiedy? nie przypominam sobie, przeicież z Wami to drugi weekend spędzam, a na tygodniu mnie nie było :P proszę o wyjaśnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrówek
Tylko oddychanie usta-usta. Długopisy regularnie się wyczerpują :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
ale lukas przecież prawie nic nie wypił a ja jeszcze nic nie pokazałam hahah to czemu zbereźnica ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
oddychanie usta usta jest bardzo istotnym punktem rko - więc reflektuje jakby co :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrówek
W tym przypadku będzie jedynym punktem, nie chcesz chyba mieć połamanych żeber ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w poprzednią sobotę zasłużyłaś na miano topicowej zbereźnicy m.in. dzięki fragmentom o rumaku :classic_cool: 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrówek czyli ratujesz życie pacjentkom tylko dzięki metodzie usta usta ? to chyba kiepski z ciebie uzdrowiciel :o :classic_cool::classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
oj ale ja tylko jestem zawiana :):) i łamainie nie wochodzi w grę hahah :) ja traktuje na poważnie wszystko co robie - jeśli umawiam się napicie domonitora to pję - a żebra woała bym zachować mimo wszystko hahha )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrówek
Dziwne, zawsze mi się udawało. I dziewczyny były zadowolone... Można wręcz powiedzieć: tchnąłem w nie ducha optymizmu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
lukas miałeś nie czytać pierwszych stron - kurcze :) hahah a wesoła jestem zawsze - tylko, że wewnętrznie :):) na codzień mój zawód raczej mi na to nie pozwala - a z racji tego, że w przyrodzie musi być równowaga....można się pośmiać anonimowo na kafeteri :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bardzo chętnie - ale ja nie czytałem za wiele, tylko miejsce zamieszkania odnalazłem :) lepsze smakołyki zostawiam sobie na jutro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
oj mrówek na tym topiku wszyscy mają ducha optymizmu haahha :):) tylko czasmi za wcześnie widać dno haha viviatko - mówię powąnie - co to jest ŚLISKI KOCYK ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ ja dosłownie tryskam dobrym humorem :classic_cool: tęsknie za moimi południowymi browarami, zazdroszczę wam alkoholowych libacji do monitora ale poza tym jak najbardziej uśmiechnięta siedzę i czytam wasze pijackie przemyślenia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
lukasie ja jestem czarownicą jak będziesz zaglądał nie tam gdzie trzeba to cię spotka kara hahah :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bardzo chętnie, mimo tego że jestem raczej spokojnym facetem, to pozwolisz że zaryzykuję :D viviatko, tu nie ma co zazdrościć, tylko trzeba się przyłączyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
viviatko .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pijackie przemyślenia, coś czuję że prawdziwę przemyślenia to mi się niedługo dopiero włączą ;) trochę to niebezpieczne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
czemu niebezpieczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×