Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Katka_54321

Koroniewska w Kocham Cię Polsko - co sądzicie?

Polecane posty

Gość Katka_54321

Hej, czy są tu osoby, którym podoba się Koroniewska w Kocham Cię Polsko? Ja uważam, że jest beznadziejna i mega irytująca, nie wiem skąd decyzja producentów o podwyżce dla niej?! Nie wiem może innym się podoba, jestem ciekawa opinii innych osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie robie
ja ją lubie, ale tego badziewia nie oglądam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnie też tak uważam
irytujące beztalencie, nie ma to jak poprzedniczka, ja właśnie odkąd zatrudnili Koroniewską przestałam to oglądać, sili się żeby być jakąś fajną i śmieszną a wychodzi przeciwnie, dużo więcej klasy ma Zielińska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kavok
no wyrobiła się jest i wiele bardziej sexy kasa kasa i jeszcze raz kasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olek.m
tamta to wrecz chamska byla nie cierpiałem tej Marzeny a Joasie bardzo lubię jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde myslalam ze
jak rogalska odejdzie to kaska zacznie w koncu wygrywac, ale widze ze ona po prostu nie ma szczescia, bo nawet jak ma przewage pkt to joaska wykreci kolem fortuny. No jaja. czy chociaz raz wygrala jak jest aska? chyba nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyrkoplit
hahahaha myslicie ze komus z prowadzacych swoje druzyny Kaski czy Joasce zalezy na tym która wygra., najwazniejsze jest to ze na ich konto za jeden program wpływa 10 tys zł a wy pelikany wszystko łykacie buhahahahahaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde myslalam ze
o kurde dzieki, ze mnie oswiecilas, a ja myslalam ze jak ktora nie wygra to bijom sie za kulisamy i wyrywajom kudely sobie oraz wspolzawodnikom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frugottino=
Rogalska jest super babka,inteligentna,dowcipna.dziwie sie tej zmianie,ktora jest bardzo niekorzystna wedlg mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katka_54321
Mnie najbardziej denerwują w Asce jej sztuczne, dziwne miny!!! Po prostu patrzec się na to nie da. Chce być na siłę fajna, zabawna i inteligentna. Aaaa i jeszcze to jak wzdycha, conajmniej jakby miała zagrac jakiś mini orgazm - masakra. Poza tym nie wiem kto ją ubiera, były chyba dwa odcinki kiedy śmigała w jakiś krótkich spodenkach - wyglądała jak podlotek. Wczoraj mega miniówa i jej masakrycznie chude nogi. Nigdy nie widziałam, żeby kaska miała takie miniówy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ndssa
jak wy byście mieli taaakie wydatki na utrzymanie 2 posiadłości, mega drogich zabiegów upiększająco - odmładzających, fury też kosztują...biedactwo musi tak ciężko zarabiać i tylko kilkadziesiąt tysi jej płacą, chłopina ją rzucił niech ma :(:(:( dla mnie żal.. była skromna, naturalna, normalna teraz? lada chwila będzie bardziej wylansowana jak Sykutowa z Polsatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o o o o o o o o o o o o o o o
No trochę nienaturalnie się zachowuje, te miny wygibasy, ale niech tam może ma taki styl. Mnie przeraża co innego....Jej kompletny brak wiedzy. Nie wiem czy zauważyliście ale w tej rundzie urodzinowej to czasami trzyma prezent z 5 pytań zanim coś zgadnie. A przecież pytania nie są jakieś mega trudne. A może to tylko ja mam taką schizę wiedzową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akacja2134
ona jest beznadziejna w tym programie, dziwnie i sztucznie sie smieje. nie lubie jej wogóle. W takim razie kto ją lubi???? Gwiazda jednego serialu a wszędzie o niej teraz glóśno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katka_54321
Ja wcześniej jak była Kaśka vs. marzena to miałam wrażenie, że kaśka nie pojęcia o niczym i ciągle stała z otwartymi ustami ..., ale i tak zawsze jakoś trzymałam stronę kaśki, teraz mam wrażenie, że jednak przy kaśce blado wypada aska. To prawda, że te pytania nie są trudne i faktycznie koroniewska jak jest runda urodzinowa to ma wiedzę na poziomie trzylatka. Też zauważyłam, że pełno jej wszędzie. I chyba przestanę oglądac ten program właśnie ze względu na jej infantylne zachowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PolaRaksaIPiesSzarik
Ja zawsze wolałam Kaśkę od Marzeny, on była jakaś taka nieokrzesana... ale teraz widać, że Asia jest jeszcze niedoświadczona w grze. Poza tym Kasia na każdym kroku jej wypomina, że jest nowa. Ja się cieszę, że wymienili Marzenę... I denerwuje mnie ta konkurencja z głuchym telefonem, niech ją wyrzucą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielinska i koroniewska
ni lubie zadnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasminare
Nie lubię Koroniewskiej, nie umywa się do Rogalskiej, kompletnie nie rozumiem tej zmiany. Jeśli już koniecznie chcieli wymienić kapitanki drużyn to powinni zmienić obie,a nie tylko jedną :o Zgadzam się co do tego, że Koroniewska jest mega irytująca, obejrzałam jeden program z jej udziałem,na więcej po prostu nie mam ochoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tom-vilim
a mi sie bardzo podoba Joasia Koroniewska bardzo ładnie wyglada a ta Marzenia stara raszpla dobrze ze poszła won nie cierpiałem jej gęby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatka.30
Ta cała Marzena Rogalska to zwykła bezczelna chamka jedna przez nią nie oglądałam tego programu teraz jak jest Joasia to z przyjemnością oglądam ten program

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osz przegapilam ciag dalszy
konkurencja Gluchy Telefon jest fajna, mozna sie usmiac a Zielinska powinni wywalic ztego programu, bo jest mega irytujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srututujjjuu
mi sie podoba J. Koroniewska zielońską mogli by zmienić:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja benran
Rogalska była beznadziejna ta Zielińska tez nie jest lepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drftgyhujikl;
znowu koroniewska byla wkurzajaca na maxa.nie rozumiem po co zmienili je????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawaler do wzięcia
Nic nie sądze bo nie oglądam . Gdybym sie dowiedział że kobieta która sie interesuje to oglada natychmiast bym ja rzucił Program dla debili umysłowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lujytr67
jedene z lepszych programow w tv,taki dla relaksu.dla mnie super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katka_54321
Tak, Koroniewska na maxa wkurzająca, oczywiście miniówka którą non stop ściągała sobie - jak to w ogóle wygląda? A najbardziej nie mogłam na nia patrzeć jak podawała jakąś tam liczbę w rundzie finałowej... i robiła takie miny, krzywiła się na wszystkie strony aż w końcu wydukała, że to 35 - koszmar wizulany. W ogóle miałam wczoraj wrażenie, że Kaśka jej dogryzała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksdhsjkhghsgsh
Koroniewska miała wczoraj fajną drużynę, dobrze, że wygrali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koroniewska jest okropna
zna odpowiedzi i nawt nie umie inteligentnie tego wykorzystać głośna i głupkowata wstyd dla tvp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cumin
ja tez nie moge zdzierzyc tej koroniewskiej. moze i rogalska to strasza babka ale koroniewska nie dorownuje jej ani inteligencja ani humorem. az zal patrzec! po 2 odcinkach mam dosc koroniewskiej i juz nie ogladam tego programu. szkoda, bo nawet fajny program byl!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wejdzta sobie na forum
kcp i tam az sie roi od negatywnych komentarzy na rogalska, ze przywlaszcala sobie uwage glosna itd, wymienili, znowu zle, wymieniliby zielinska tez byloby zle. Nigdy ludziom nie dogodzisz, nie piszta zle o kasce bo wam wymienia na edyte herbus, chceta tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×