Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

chevelle

SCHUDNĄĆ 7 KG !!! Zapraszam :)

Polecane posty

Gość inesines666
Hej dziewczyny! Dacie radę, trochę motywacji! Najgorzej jest na początku, potem można się łatwo przyzwyczaić do wysiłku fizycznego i diety:) U mnie się udało, mimo że też podchodziłam do tego sceptycznie. Biegałam dużo, co 2 dni po godzinie, niestety po 3 tyg. zaczęły boleć mnie stawy kolanowe (obciążenie za duże), ale dolegliwość przeszła kiedy zaczęłam kąpać się regularnie w soli bocheńskiej. Także laski, trzymam za Was kciuki, na pewno dacie radę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siemie
Dzis zaczynam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łapka68
oj widze ze nikogo nie ma,ja juz schudłam do swojej wagi wymarzonej:) nie pisalam,szkoda,bo widze ze post umarł,nie ma autorki ani reszty szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wlasnie pierwszy raz tu zajzalam...na innym forum,przed 2 laty wspolnie z dziewczynami przechodzilam rozstanie z ex, dziewczyny bardzo mnie wspieraly,udalo sie, piszemy do dzisiaj...chcialabym na tym forum znalezc fajne dziewczyny ktore tez chca zrobic cos dla siebie...schudnac.Wazylam zawsze 52 kg...od 6 mies. waze 59-60kg i traktuje to jako porazke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiuuuulka
próbowałam wielu diet... kopenhaska, dukana, owocowa, warzywna, ale ja schudłam najwięcej na głodówce 10 kg... podczas wychodzenia przybyło mi jedynie 2 kg (czyli 8 kg mniej:D ) Jest bardzo ciężko ale naprawdę warto :) Byłam z siebie bardzo dumna teraz chcę osiągnąć kolejny sukces i schudnąć kolejne 8 kg:D Wszystkim odchudzającym się przesyłam motywatory które mnie pomagają i pobudzają marzenia:) http://mmotywacja.blogspot.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja Serafinowicz
Próbowałaś wielu diet, ale najwyraźniej żadna nie była odpowiednia dla Twojego organizmu, co nie znaczy, że głodówka jest lepszą opcją. To naprawdę bardzo niebezpieczne rozwiązanie. Rozsądniej byłoby skontaktować się z dietetykiem, który pomoże Ci ustalić odpowiednią dietę dla Ciebie. Masz taką możliwość na elavia.pl, gdzie wydzielona jest specjalna strefa w której możesz napisać do eksperta. Polecam!:) Pozdrawiam, Alicja eRzecznik marki Elavia 4321 Slim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dnukip
Ja nie ufam takim dietom cud, już kilka razy próbowałam zrzucić kilogramy i zawsze mi się nie udawało. Efekt był chwilowy, a później znowu przybywało. Od 7 kwietnia zaczynam program odchudzania w krakowskim klubie Wellness i zobaczymy jak będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebuje_chudosci
siema:) może odświezymy wątek? zapewne nie jedna marzy o utracie własnie 7 kg. To co, kto ze mną?:) RAZEM RAŹNIEJ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rowrow
Hej dziewczyny, ja tez wiele razy prubowalam schudnac ale zawsze sie satrxymoje na magicznej liczbie 60 i dalej nie daje rady. Tym razem postanowilam ze schudne calosc! Na razie (od 2 tygodni) 2,5 kg mniej i jedtem na 60! W dodatku waga spada wolniej poniewaz dodatkowo zaczelam uprawiac sport (5h tygodniowo). Wiec teraz potrzebuje motywacji! Dajcie mi kopa w d... Bo inaczej zjem lodowke dzisiaj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×